Matyáš Hrnčíř

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 7 477
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 8 594
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 10 1 730
177017 12.05.2017 CECC POL Zalew Zegrziňski Cad 6 38 804
177019 10.06.2017 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 29 1 169
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 9 1 825
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 7 1 189
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 10 1 505
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 18 2 015
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 11 1 440
177027 09.09.2017 Stauseepokal Bautzen Cad 3 12 504
172185 23.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad 6 22 722
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Cad 4 6 1 108
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 12 303
161103 16.04.2016 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 8 594
167018 22.04.2016 CECC HUN Balatón Cad 6 22 833
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 20 231
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 9 564
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 10 997
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 8 1 385
167029 29.07.2016 MEJ Cadet Balatón Cad 18 72 2 241
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 7 2 081
167036 10.09.2016 Stauseepokal Tallsperre Bautzen Cad 7 10 2 494
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 9 1 582
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 6 336
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 8 792
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151103 18.04.2015 Memoriál Rosslera - Ořovského Vltava Praha Cad 2 1 1 406
151304 25.04.2015 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 3 5 915
157015 08.05.2015 CECC POL Zegrze Cad 6 29 863
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Cad 7 6 1 582
157019 13.06.2015 CECC GER Geierswaldersee Cad 7 33 1 136
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Cad 3 3 969
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 6 1 940
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 7 7 1 113
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 7 3 4 367
157031 12.09.2015 Stauseepokal Talsperre Bautzen Cad 7 9 1 582
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad 12 17 2 313
157028 03.10.2015 CEEC HUN Balaton Cad 6 22 833
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha Cad 2 4 998
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 3 1 407
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 6 904
147001 09.05.2014 CECC POL Kiekrz Cad 5 48 720
147004 14.06.2014 Parzival Cup Ruppiner See Německo Cad 4 42 485
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 4 594
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 6 1 291
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 13 799
147009 12.09.2014 CECC GER Bautzener Talsperre Cad 5 25 505
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny Cad 5 20 712
147011 10.10.2014 CECC HUN Balaton Cad 5 22 505
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Cad 1 5 172
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Cad 3 5 541
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Cad 3 8 303
134201 10.05.2013 CECC POL Kiekrz Cad 5 47 505
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 5 404
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 5 989
131717 01.06.2013 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 4 2 3 017
134203 08.06.2013 CECC GER Geierswalde Cad 5 29 650
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 4 594
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 7 1 340
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 7 2 010
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 4 4 1 996
134204 11.10.2013 CECC HUN Balaton Cad 5 15 777
131124 19.10.2013 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 3 646
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 7 477
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 11 823
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 9 1 291
127022 02.06.2012 CECC GER Geierswalde - GER Cad 5 44 554
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Cad 4 8 609
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 11 943
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 7 2 592
123131 21.07.2012 MEJ CAD Carnac Cad 8 110 993
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 5 16 1 095
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny Cad 4 11 555

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ