Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
189001 01.01.2018 Sportovní plavby ČANY 2018 NJ moře, oceán Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
184117 21.01.2018 SWC Miami
pořadatel: Miami
All Olympic classes Miami USA - United States of America
184099 25.01.2018 The XI International Trophy “Ciudad de Torrevieja”
pořadatel: Real Club Náutico Torrevieja
Q Torrevieja Spain ESP - Spain
187025 10.02.2018 Mistrovství ČR Dn-12mr Lipno - Černá v Pošumaví ALT Lední jachty
AR
184035 17.02.2018 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski DN 2018 DN Jezioro Niegocin POL - Poland
184148 18.02.2018 V EDICIÓN REGATA DE CARNAVAL - 2018
pořadatel: Real Club Nautico Gran Canaria
Las Gran Canaria 9927 - esp - spain
184034 24.02.2018 DN World Championship 2018 DN Lake Wielimie, Poland EST - Estonia
184067 24.02.2018 XIII SEMANAOLÍMPICA ANDALUZA
pořadatel: FAV
RS:X M/F/s21 - 470 M/F - 49 ER - 49 ER FX Cadiz ESP - Spain
184033 28.02.2018 DN European Championship 2018 DN Lake Wielimie, Poland EST - Estonia
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ R1,R2,R3 Třemošnice Komise vrcholového sportu
AR
181724 03.03.2018 Pohár 311. Perutě DN Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
181723 04.03.2018 Memoriál Jardy Novotného DN Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
184136 09.03.2018 ME Finn
pořadatel: Cadiz
Fin Cadiz, spain ESP - Spain
184149 15.03.2018 Flying Phantom Extreme Sailing Series Flying Phantom, GC32 Muscat, Omán OC Sports
181101 24.03.2018 jaRní Svezení RsF-3C,Rs5-3R,RsA-3R,Rs5-1,RsF-2 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
184008 24.03.2018 20th Torbole Europe Meeting Evr Lago di Garda ITA - Italy
184096 24.03.2018 EASTER REGATTA
pořadatel: Circolo Vela Arco A.s.d.
29r Lago di Garda ITA - Italy
184026 28.03.2018 Laser Youth Easter Meeting
pořadatel: Fraglia vela Malcesine
LaR, L47 Lago di Garda ITA - Italy
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Q Lago di Garda ITA - Italy
184082 29.03.2018 3rd Easter Meeting RS Feva Open & RS 500 Open
pořadatel: Circolo Vela Gargnano Via Co. A. Bettoni , 23-25084 Gargnano
RsF, Rs5 Lago di Garda ITA - Italy
184055 30.03.2018 49 TROFEO S.A.R. PRINCESA SOFIA IBEROSTAR Lar,Las Mallorca ESP - Spain
181701 31.03.2018 Pohár Noprosu Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
183201 01.04.2018 MS RS FEVA RsF-24ms Clearwater Asociace lodních tříd RS, z.s.
181102 04.04.2018 Pražský točák I.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
184111 07.04.2018 Frühjahrs-Cup 2018
pořadatel: Yacht Club Berlin-Grünau
Fin Müggelsee GER - Germany
181103 07.04.2018 Memoriál Rosslera-Ořovského Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
181702 07.04.2018 Finn premiera Fin-3C,L47-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
182201 07.04.2018 Jarní závod
změna termínu na základě žádosti pořadatele
Fin-3M,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
184004 07.04.2018 Velikonoční regata NJ Jaderské moře CRO - Croatia
184025 07.04.2018 Mistrovství Evropy Laser 4.7
pořadatel: Sport Sailing Club Rio Iason in Patras, Greece.
L47 Patras GRE - Greece
184029 07.04.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY LASER 4.7 - CHLAPCI
pořadatel: Sport Sailing Club Rio Iason in Patras, Greece
L47 Patras GRE - Greece
184056 07.04.2018 Laser Radial U19 Europeans Chamiponship 2018
pořadatel: Spartacus sailing club
LaR Balatonföldvár HUN - Hungary
184118 07.04.2018 3. WMA Cadets 2018
pořadatel: Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e. V.
Cad Bodstedt GER - Germany
182104 11.04.2018 Prigl rejs 1
závod z technických důvodů zrušen
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181104 11.04.2018 Pražský točák II.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
182101 11.04.2018 Pohár JMK I. Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
184057 13.04.2018 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE
Pořadatel: Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik
Q Rybnik POL - Poland
187001 13.04.2018 ČP Slalom I. Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
181105 14.04.2018 Memoriál Dr.Štěpána L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,FB-3R,420-2 Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR AH
181301 14.04.2018 Uniqa Cup Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
181402 14.04.2018 Plzeňské předháňky RsF-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
181601 14.04.2018 O Pohár YachtClubu Štětí L47-2,Lar-2,Q-2 Labe - Roudnice YachtClub SK Štětí
AR AH
181703 14.04.2018 Pohár Haas+Sohn Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
182102 14.04.2018 Krajský přebor Q-4K,RsF-4K,RsV-4K, Lar-3M,Las-3M,L47-3M,Q-3M,RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M, Lar-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
182401 14.04.2018 Jarní závod L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
184012 14.04.2018 Internationale Trapezregatta FD
Hannoverscher Yacht-Club e.V, Steinhude
FD, 470 Steinhude GER - Germany
182105 18.04.2018 Prigl rejs 2
závod z technických důvodů zrušen
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181106 18.04.2018 Pražský točák III.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
182103 18.04.2018 Štatl Cup I Lar-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
187002 20.04.2018 ČP Slalom II.
závod se nedojel = bezvětří
Fus-7P Nové mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
184147 20.04.2018 #4 Italia Cup 2018- Torbole sul Garda
pořadatel: Circolo Vela Torbole
Las, LaR, L47 Torbole Sul Garda 9909 - ita - italy
181107 21.04.2018 O vorařskou houžev
Závod se neuskutečnil - bez závodníků.
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
181203 21.04.2018 Jarní závod Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
181202 21.04.2018 Pohár Bohemia 420-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Pir-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
181302 21.04.2018 Modrá stuha Bezdreva Pir-7P,Evr-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
181303 21.04.2018 Velká cena YC Lipna 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
181403 21.04.2018 Cena Atawa Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
181501 21.04.2018 Lucky regata CaO-7P,Bic-3C, Rac-2,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč 420-7P,L47-4K,L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
182402 21.04.2018 Cena Olešné Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
184072 21.04.2018 Terzo Allenamento
pořadatel: N. A. R. C. Yachtclub Hanibal Monfalcone
ORC Monfalcone Italy ITA - Italy
184086 21.04.2018 XXVIII Śląski Puchar Optimista
pořadatel: ŚOZŻ
Q Goczałkowice Zdrój POL - Poland
184128 23.04.2018 SWC Hyeres
pořadatel: World Sailing
All Olympic classes Hyeres FRA - France
182107 25.04.2018 Prigl rejs 3
neodjeto pro bezvětří
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181108 25.04.2018 Pražský točák IV.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
187003 27.04.2018 ČP Slalom III.
závod se nedojel = bezvětří
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
181404 28.04.2018 Cena Ziosu Bic-2,Evr-2,Fb-2,Fun-2,Q-2,Rac-2,Fin-1,Pir-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Q-4K,Evr-2,L47-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Cad-7P,420-3C,Pir-3C,Fin-2,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
184006 28.04.2018 44° Regata Dei Due Golfi ORC ITA - Italy
184032 28.04.2018 Jollenregatta
pořadatel: Seglerevereinigung Mammern
Fb, Fin Mammern SUI - Switzerland
184027 29.04.2018 Silberreiher
pořadatel: Union Yacht Club Neusiedlersee
FD Neusiedlersee AUT - Austria
184054 29.04.2018 Coppa Italia di Windsurf 2018
pořadatel: Ravenna
Bic Ravenna, Itálie ITA - Italy
181111 02.05.2018 Pražský točák V.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
182109 02.05.2018 Prigl rejs 4
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
184007 02.05.2018 Sail Racing PalmaVela 2018 ORC ESP - Spain
182110 05.05.2018 To je celá, to je půl
závod z technických důvodů zrušen
RsV-7P,RsT-3M,Lar-1,Las-1,RsF-1,RsO-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Lig-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
181204 05.05.2018 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
181304 05.05.2018 Decathlon Regatta 29r-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
181801 05.05.2018 Jarní premiéra 420-7P,Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
182106 05.05.2018 Mem. Hynka Švédy
POZOR změna termínu
Evr-3M,Las-3M,Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Fb-7P,L47-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
184014 05.05.2018 Supercup Slovakia
ATU Košice
Rac Domaša SVK - Slovak Republic
184061 05.05.2018 2018 Laser Senior European Championships
Pořadatel: Euroilca
Lar,Las La Rochelle FRA - France
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Lig Praha, Brno, Lipno Melges 24 z.s.
181205 08.05.2018 Regata Neumann Institut Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
181113 09.05.2018 Pražský točák VI.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
182113 09.05.2018 Prigl rejs 5
neodjeto pro nedostatek závodníků
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
182112 09.05.2018 Pohár JMK II Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
184028 10.05.2018 FD-Cup Ammersee
pořadatel: DIESSNER-SEGEL-CLUB e.V.
FD Diessen Am Ammersee GER - Germany
187004 11.05.2018 80 let lodní třídy Pirát Pir-3R Berlin Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
181206 12.05.2018 Sletový župní přebor Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
181603 12.05.2018 Cena YCN Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
181706 12.05.2018 Mem. Bruno Hámy L47-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Fb-7P,Cad-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
182001 12.05.2018 Májový pohár Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
182202 12.05.2018 Májový Závod Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
182114 16.05.2018 Prigl rejs 6
neodjeto pro nedostatek závodníků
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181114 16.05.2018 Pražský točák VII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
184150 17.05.2018 Flying Phantom Extreme Sailing Series
pořadatel: OC Sports
Flying Phantom, GC32 Quiberon, Francie FRA - France
181502 19.05.2018 Krajský přebor 420-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Fin-4K,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Evr-4K,Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,FB-3C,Lar-3C,Lar-2,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
181901 19.05.2018 Jarní závod Vau-7P,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Evr-2,Fin-2,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
182301 19.05.2018 O hanáckó klubásu L47-3M,Lar-3M,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
182403 19.05.2018 Hornický kahan Fb-3M,Fin-2,420-2,Evr-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
182404 19.05.2018 Yacht-tenis regata RsF-3C,RsF-3M Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
184015 19.05.2018 Mistrovství Rakouska Tornádo
Yachtclub Rheindelta
Tor Bodensee - Austria AUT - Austria
184021 19.05.2018 Saar-Lor-Lux Regatta- Mistrovství Sárska
pořadatel: Yacht club Saarbrucken
2.4mR Bostalsee GER - Germany
184024 19.05.2018 2018 YES - Young Europeans Sailing - Regatta
pořadatel: KIELER YACHT CLUB
LaR Kiel GER - Germany
184010 20.05.2018 Erste Premier Trophy 2018
Spolupořadatel: YFA, Místo: Biograd na Moru
Elan 350, Bavaria 41 Biograd na Moru CRO - Croatia
184011 22.05.2018 Medemblik Regatta 2018 Las-14iz, Lar-4iz, RSX-14iz, 49erFX-14iz Medemblik NED - Netherlands
AR
182116 23.05.2018 Prigl rejs 7
neodjeto pro bezvětří
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181115 23.05.2018 Pražský točák VIII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
181902 25.05.2018 Miniregata 01 Q-1 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
187005 25.05.2018 CECC POL Cad-6ip Ostróda Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
181503 26.05.2018 Stříbrná plachetnice
závod se neuskutečnil - bez účasti závodníků
Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
181116 26.05.2018 OYC Regatta RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
AR AH
181305 26.05.2018 Krajský přebor
pozor změna místa konání a upozornění pro LT Q, pro kterou tento závod není určen z důvodu kolize se závodem Q-7P. Závod se koná v areálu YC DIM Bezdrev.
Evr-4K,Fd-4K,Pir-4K Bezdrev YC Lipno nad Vltavou
AR
181306 26.05.2018 MČR CaO-12mr,De1-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
181405 26.05.2018 Štít města Plzně Q-4K,Pir-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
181504 26.05.2018 Sdužený Krajský přebor Fb-4K,RsF-4K Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
181605 26.05.2018 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
181708 26.05.2018 Mácháčský zápich Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
182117 26.05.2018 Májová přeháňka
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
182120 26.05.2018 Starobrno Cup a Krajský přebor Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
182121 26.05.2018 Kiss My RS I.
POZOR změna termínu
RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
182405 26.05.2018 Velká cena Ostravy Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
184030 28.05.2018 Finn World Masters
pořadatel: CLUB NÀUTIC EL BALÍS
Finn EL Balís, Spain ESP - Spain
181117 30.05.2018 Pražský točák IX.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
182122 30.05.2018 Prigl rejs 8
neodjeto pro nedostatek závodníků
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
184022 30.05.2018 Panerai Classic Yacht Challenge
pořadatel: Antibes, Francie
OT Antibes FRA - France
184001 31.05.2018 SUI Fireball Nationals Fb-12mm SUI - Switzerland
184017 31.05.2018 Puchar Dziwnowa
pořadatel: PSKO
Q Dziwnow POL - Poland
184020 31.05.2018 Mistrovství Rakouska
pořadatel: Yacht Club Velden
2.4mR Woerthersee AUT - Austria
187024 31.05.2018 D-One World Championship De1 Wolfgangsee AUT - Austria
181207 02.06.2018 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Evr-7P,L47-7P,Las-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
181308 02.06.2018 Lipno Marathon CaO-7P,Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
AR
181336 02.06.2018 Lipno Marathon
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
AR
181606 02.06.2018 Cena Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR AH
181709 02.06.2018 Bohemia Cup T24-7P,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
181903 02.06.2018 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
182204 02.06.2018 Jarní sokolská regata Vau-4K,Q-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR AH
182406 02.06.2018 Bobova regata Fin-3M,Fin-2 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
184013 02.06.2018 Trim Cup - PLM
Jacht klub Trim Zvolen
Q-4iz, L47, Kaj Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
AR AH
184079 05.06.2018 Regata Trend
pořadatel: Sailingparadise, PaedDr. Ján Kaňuk 00421905 399 447, yachtsp
NJ Murter Chorvatsko CRO - Croatia
182123 06.06.2018 Prigl rejs 9
závod z technických důvodů zrušen
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181118 06.06.2018 Pražský točák X.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
184023 07.06.2018 Mezinárodní mistrovství Rakouska
Pořadatel: YC Ebensee
Pir Traunsee AUT - Austria
187006 08.06.2018 ČP Slalom IV.
závod se nedojel = bezvětří
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
181804 08.06.2018 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
181904 08.06.2018 Miniregata 02 Q-1 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
184043 08.06.2018 Supercup Balaton
pořadatel: MSZA Balatonfüzfö
Bic, RSX Balaton - Balatonfüzfö HUN - Hungary
184048 08.06.2018 66 Rolex Giraglia 2018 San Remo Race
pořadatel: Yacht Club Italiano
ORC San Remo - St. Tropez ITA - Italy
181119 09.06.2018 CERE regata
závod se neodjel pro bezvětří
Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
181208 09.06.2018 YC Kladno Finn Race Fin-7P Jesenice Yacht Club Kladno
AR
181338 09.06.2018 Bezdrevský vítr Fd-1,Pir-1,Evr-1,RsF-1,Q-1,Rs5-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
181607 09.06.2018 Štít města Litoměřic Evr-2,Kaj-2,470-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR AH
181805 09.06.2018 Odysseův pohár II.
VPOZ
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
182124 09.06.2018 Jarní závod
VPOZ
Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
187007 09.06.2018 CECC GER Cad-6ip,420-3C Geierswaldersee Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
184049 10.06.2018 66 Rolex Giraglia 2018 Inshore Race
pořadatel: Yacht Club Italiano
ORC St. Tropez ITA - Italy
181120 13.06.2018 Pražský točák XI.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
182126 13.06.2018 Prigl rejs 10
závod z technických důvodů zrušen
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
184016 13.06.2018 66° ROLEX GIRAGLIA 2018
Pořadatel: Yacht Club Italiano
ORC St. Tropez - Giraglia - Genova ITA - Italy
184151 14.06.2018 Flying Phantom Extreme Sailing Series
pořadatel: OC Sports
Flying Phantom, GC32 Barcelona, Španělsko ESP - Spain
187008 15.06.2018 ČP Slalom V.
závod se nedojel = bezvětří
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
181311 16.06.2018 Jihočeský pohár
závod se neodjel pro bezvětří
Evr-3C,Q-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
189803 16.06.2018 Soustředění ČYK - Chorvatsko Q Jadran JK Uskok
AH
181121 16.06.2018 Nechranický skluz Las-7P,Fin-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
181309 16.06.2018 MČR - Windypoint regatta Rs7-12mr,Rs7-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR
181310 16.06.2018 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
181312 16.06.2018 Frymburský pohár CaO-7P,Sta-7P,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
181608 16.06.2018 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
181609 16.06.2018 Hop Regata Cad-7P,Fd-7P,RsA-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
181905 16.06.2018 O perníkovou chaloupku Evr-2, Fin-2, Q-2, RsF-2, L47 - 3C, Las-3C, Lar-3C Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
182002 16.06.2018 Pohár Vysočiny Rac-7P,RsX-7P, Bic-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II.
Závod pouze na 2 dny so+ne 16/6/2018 - 17/06/2018, v pátek pouze dobrovolný trénink.
Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
182407 16.06.2018 Modrá stuha Českého Těšína 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR AH
184091 16.06.2018 WIRO Intercup 2018 Q Warnemünde - GER GER - Germany
184098 16.06.2018 Kieler Woche 29er
pořadatel: Kieler Yacht-Club e.V.
29 Kiel Germany GER - Germany
184063 17.06.2018 2018 ILCA Laser Radial Men's World Championship Lar muži Kiel GER - Germany
184019 19.06.2018 Campionato italiano assoluto vela d'altura 2018
Reale Yacht Club Canottieri Savoia
ORC Ischia, Italy ITA - Italy
181122 20.06.2018 Pražský točák XII
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
182129 20.06.2018 Prigl rejs 11
závod z technických důvodů zrušen
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
182125 20.06.2018 Pohár JMK III
změna termínu
Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
182128 20.06.2018 Štatl Cup II Lar-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
181313 21.06.2018 The Crown Cup RsA-8vc,RsT-8vc,RsA-7P,RsT-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
184018 21.06.2018 Kieler Woche T24-10iz,49r-14iz,Lar-14iz,Las-14iz,Rsx-14iz,Nac-14iz,Fin-14iz, Kiel GER - Germany
181906 22.06.2018 Miniregata 03 Q-1 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Fin-3R Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
183202 22.06.2018 European Championship Q-18me Sheveningen Asociace lodních tříd RS, z.s.
184031 22.06.2018 Finnduell, ÖSTM Finn 2018
pořadatel: UYCWg
Finn Wolfgangsee, Austria AUT - Austria
187009 22.06.2018 ČP Slalom VI. Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Fb-4K,420-4K,Cad-4K,Q-4K,420-3C,Fb-3C,Cad-3C,420-2,Evr-2,Fin-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
181314 23.06.2018 Modrá stuha Pojišťovny Pir-7P,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
181610 23.06.2018 Česká brána Kaj-3D,Kaj-2,OT-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR AH
181710 23.06.2018 Cena Primátora Bic-2,Rac-2,OT-1,Q-1,Vau-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
AR AH
182131 23.06.2018 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
182132 23.06.2018 Veterán Cup Rac-3M,Bic-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
182408 23.06.2018 Mladý vítr Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
182154 24.06.2018 Kiss my RS II. RsV-7P,RsT-3M,RsF-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
181210 25.06.2018 Středočeský krajský přebor
závod se neodjel - bezvětří
Evr-4K,Fb-4K,Cad-2,Fin-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
184068 25.06.2018 Raceboard World Championships 2018
pořadatel: Club Vela Blanes
Rac Blanes, Španělsko ESP - Spain
184119 26.06.2018 Puchar Europy kl. 29er
pořadatel: Polski zwiazek zeglarski
29r Gdynia POL - Poland
181123 27.06.2018 Pražský točák XIII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
181211 27.06.2018 Sletový přebor ČOS- dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Velký Vír T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
182133 27.06.2018 Prigl rejs 12
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Vau-12mr,Vau-6ip Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
181316 30.06.2018 Radavská regata
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Radava "Yacht Club Písek,z.s."
184154 30.06.2018 Stříbrná sekačka Pir Güstrow GER - Germany
181315 30.06.2018 O krále Šumavy 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
181406 30.06.2018 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
181907 30.06.2018 Neptunova regata 420-2,Q-2,Spl-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
182205 30.06.2018 Červnový závod
změna termínu, přesun koef. Fin-4K ze závodu 182202
Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
184110 30.06.2018 26. mistrovství v Brandenbursku Schwielochsee
pořadatel: SG Schwielochsee
Fin Schwielochsee GER - Germany
181124 04.07.2018 Pražský točák XIV.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce
Přesun koef. Cad-7P ze závodu 181609.
Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
181407 05.07.2018 MS Hracholusek Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
181711 05.07.2018 MMČR Pirát Pir-12mr Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
184044 05.07.2018 Mistrovství Evropy Youth Europe Class 2018
Pořadatel: Circolo Vela Arco
Evr Arco, Itálie ITA - Italy
184152 05.07.2018 Flying Phantom Extreme Sailing Series
pořadatel: OC Sports
Flying Phantom, GC32 Cascais, Portugalsko POR - Portugal
181505 07.07.2018 Porcelán Cup Las-3C,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí
Přesun koef. Evr-3C ze závodu 181311. Přesun koef. Evr-3M ze závodu 182409.
Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Fin-4K,Evr-2,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Lar-2 Slezská Harta TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
182410 07.07.2018 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ
OT-1 Slezská Harta TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
184036 07.07.2018 Challenge Lingeuil
pořadatel: Yachtclub La Grande Motte
CaO La Grande Motte FRA - France
184137 07.07.2018 IV Regaty o Puchar Admirała
pořadatel: UKŻ Błękitni
Q,Las,Evr Dźwiżyno POL - Poland
184037 09.07.2018 Mistrovství světa Laser 4.7
pořadatel: ILCA + Polish Yachting Association
L47 Gdynia POL - Poland
184038 09.07.2018 Mistrovství světa Laser 4.7 - chlapci L47 Gdynia POL - Poland
182134 11.07.2018 Prigl rejs 13
neodjeto pro bezvětří
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181125 11.07.2018 Pražský točák XV.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
181126 13.07.2018 MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open MR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
184042 13.07.2018 Warnemünder Woche 2018
pořadatel: Warnemünder Segel-Club e. V.
420 Warnemünde GER - Germany
182136 14.07.2018 Moravia Cup
závod z technických důvodů zrušen - nízká hladina vody a problém s použitím záchranářských motoráků na Vranovské přehradě
Sta-7P Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
181318 14.07.2018 Modrá stuha Lipna 53.ročník
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
181408 14.07.2018 Letní Hracholusky Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
181712 14.07.2018 Maier Star Cup Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
182006 14.07.2018 Bambusová regata L47-7P,Q-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
182135 14.07.2018 Brněnská šestka (vytrvalostní závod)
VPOZ
Kaj-1V,OT-1V Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
184064 14.07.2018 2018 Youth Sailing World Championships
pořadatel: Corpus Christi Yacht Club
Lar, 29er, 420 Corpus Christi USA USA - United States of America
182137 15.07.2018 První prázdninový závod RsV-3M,RsT-2,RsF-2,RsO-1,Las-1,Lar-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
182138 18.07.2018 Prigl rejs 14
neodjeto pro bezvětří
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181127 18.07.2018 Pražský točák XVI.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
181222 19.07.2018 Táborová regata
VPOZ
420-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
184039 20.07.2018 Limar Cup - Interpohár
pořadatel: LIMAR
L47-6ip, Lar-6ip, Vau-6ip, Q-6ip Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
AR AH
184093 20.07.2018 Ergebnis Euroimun -Dreiländer-Cup 2018
poznámka: SV Schönau Berzdorf
CaO, OT, Q Berzdorfer See GER - Germany
181409 21.07.2018 Modrá Stuha Boleváku Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
181506 21.07.2018 Sdružený krajský přebor Rac-3C,CaO-2,Q-2,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
181713 21.07.2018 Mistrovství české flotily Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Sta-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
182206 21.07.2018 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Fin-2,Q-1 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
182302 21.07.2018 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané
změna termínu
Q-2,Q-4K,Lar-2,Evr-2,L47-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
182411 21.07.2018 Prázdninový závod Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
183203 21.07.2018 MS TOR Tor-36ms La Grande Motte Asociace lodní třídy Tornado z.s.
184047 21.07.2018 Fireball UK 2018 National and UK Open Championship
Pořadatel UKFA / Penzance SC
Fb Penzance, UK GBR - Great Britain
184083 21.07.2018 129. Travemunder Woche 2018
pořadatel: Lubecker Yacht Club, Die Travemunde Woche gemeinn. Ges. mbH
RsF Lubecker Yacht Club GER - Germany
AH
184088 21.07.2018 German Championship Optimist
pořadatel: Circolo Vela Arco
Q Arco Garda lake ITA - Italy
187010 21.07.2018 World Championship Fd-36ms Medenblick ALT Flying Dutchman, z.s.
183204 23.07.2018 MEJ PIRAT Pir-18me Dümmer Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
187011 23.07.2018 MČR FUN Fun-12mr,Bic-8iz Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
187111 23.07.2018 MČR FUS Fus-12mr Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
182139 25.07.2018 Prigl rejs 15
neodjeto pro nedostatek závodníků
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181128 25.07.2018 Pražský točák XVII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
183205 26.07.2018 MS CADET Cad-24ms Bodsted Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
184120 26.07.2018 Promotion
pořadatel: German Cadet Class Association
Cad Bodstedt GER - Germany
184041 27.07.2018 Kontrolní závod Rs7-3R Garda ITA - Italy
181212 28.07.2018 Modrá stuha YC Kladno Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
184040 28.07.2018 RS HIC regata RsT-3R,RsO-3R Lipno - Lipno nad Vltavou Asociace lodních tříd RS, z.s.
181319 28.07.2018 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
181335 28.07.2018 Bezdrevský marathon Fd-3V,Evr-3V,Pir-3V,Q-3V Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
181410 28.07.2018 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
181806 28.07.2018 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 29.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
184046 28.07.2018 Finn Oberland Pütz
pořadatel: Segelverein Oberland e.V. (SVOS)
Fin Starnberger See GER - Germany
184062 30.07.2018 Hempel sailing world championships aarhus 2018
Pořadatel: World Sailing
olympijské třídy Aarhus BEL - Belgium
181129 01.08.2018 Pražský točák XVIII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
182140 01.08.2018 Prigl rejs 16
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
182418 01.08.2018 Indiánské klání Evr-1,RsT-1,RsF-1,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
181909 04.08.2018 Lanškrounská regata
závod pro nezpůsobilost vodní plochy a nedostatek větru neodjet
420-4K, Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
189802 04.08.2018 Soustředění ČYK - Lipno Q Lipno - Černá v Pošumaví Český Yacht Klub
AH
181213 04.08.2018 TEAM RACING PODĚBRADY TR-7P Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
181320 04.08.2018 Bezdrevský kapr Fd-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
181714 04.08.2018 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
182007 04.08.2018 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
184045 04.08.2018 Tiroler Meisterschaft
Pořadatel Segelclub TWV Achensee
Tor Achensee AUT - Austria
184052 04.08.2018 Mistrovství světa Bic Techno293 2018
Pořadatel: Liepaja
Bic Liepaja, Lotyšsko LAT - Latvia
184053 04.08.2018 Mistrovství světa Bic Techno293 plus
pořadatel: Liepaja
Bic Liepaja, Lotyšsko LAT - Latvia
184059 04.08.2018 World Championship Europe Class 2018 Men
pořadatel: Segelclub Kuhlungsborn e.V.
Evr Kúhlungsborn, Německo GER - Germany
184081 04.08.2018 2.4mR World Championship
Pořadatel: Gefle Segel Sallskap
2.4mR Gavle, Sweden SWE - Sweden
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I 470-1,Evr-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
183213 06.08.2018 MS RS AERO + MS RS TERA RsA-36ms,RsT-24ms Weymouth WPNSA
AR
184097 06.08.2018 29er European Championship
pořadatel: Blue Peter - ravintola, juhla- ja kokoustilat
29er Helsinki, Finland FIN - Finland
184109 07.08.2018 IDM 2018 - Bodensee
pořadatel: Württembergischer Yacht-Club eV
Fin Bodensee GER - Germany
181130 08.08.2018 Pražský točák XIX.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
181613 08.08.2018 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
182141 08.08.2018 Prigl rejs 17
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
181614 09.08.2018 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
183206 09.08.2018 ME RS FEVA RsF-18me Weymouth Asociace lodních tříd RS, z.s.
AR
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lig-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
184005 11.08.2018 Regatta Montenegro offshore Nj-1iz Montenegro offshore Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
181322 11.08.2018 Lipenský vítr
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
181411 11.08.2018 Memoriál Honzy Procházky 420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
181507 11.08.2018 Senior Cup CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Q-2,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
181715 11.08.2018 Letní stáristické slavnosti Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
181911 11.08.2018 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-2,RsT-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
182142 11.08.2018 Veletržní regata Fin-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Lar-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
182419 11.08.2018 Konec soustředění
nově vložený závod
Q-1 Štěrkovna Hlučín Yacht Club Jezero Hlučín
AR AH
184050 11.08.2018 LASER EUROPA CUP POLAND 2018
pořadatel: KSW BALTIC DZIWNÓW
L47, LaR, Las Dziwnow POL - Poland
184051 11.08.2018 Ora Cup Ora 2018
Pořadatel: Circolo Vela Arco
Q Arco, Itálie ITA - Italy
184058 11.08.2018 Pirat Rosenwindpokal
pořadatel: SVW-YS
Pirat Attersee AUT - Austria
182143 15.08.2018 Prigl rejs 18
závod z technických důvodů zrušen
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181131 15.08.2018 Pražský točák XX.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
183207 16.08.2018 RS700 - ME Rs7-24me Weymouth Asociace lodních tříd RS, z.s.
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Q-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
184060 16.08.2018 RS700 European Championship 2018
Pořadatel: WPNSA
Rs7 Weymouth, GBR GBR - Great Britain
184102 17.08.2018 4.Alpencup 2.4mR
pořadatel: Segelclub Ebensee, Rakousko
2.4mR Traunsee, Rakousko AUT - Austria
187012 17.08.2018 EURO CUP + MM Rakouska Fd-12mm,Fd-7P Achensee ALT Flying Dutchman, z.s.
181324 18.08.2018 Modrá stuha Dvořiště Pir-2,Evr-2,Q-1 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
181508 18.08.2018 Modrá stuha Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
181910 18.08.2018 Štít města Pardubic Fin-3C,RsF-3C,Evr-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
182144 18.08.2018 Memoriál Dušana Vaculky
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
182174 18.08.2018 Finnlandia Cup
VPOZ, pozor změna termínu
Fin-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
184080 18.08.2018 GERMANY, Kiel
pořadatel: ILCA
LAR muži,LAR ženy KIel GER - Germany
184145 19.08.2018 2018 RS:X Europeans and Youth European Champ.
pořadatel: Sopot, Poland
RS:X - women Sopot, Poland 9902 - pol - poland
182145 19.08.2018 Prázdninový závod II. RsV-3M,RsT-2,RsF-2,RsO-1,Las-1,Lar-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
184069 19.08.2018 2018 RS:X WINDSURFING EC & OPEN TROPHY
pořadatel: SKZ
RSX Sopot, POL POL - Poland
184144 19.08.2018 Championat de France Finn 2018
pořadatel: SRR LaRochelle
Fin LaRochelle FRA - France
189801 20.08.2018 Soustředění JK Brno Q Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AH
183208 21.08.2018 MS RS500 Rs5-36ms Weymouth Asociace lodních tříd RS, z.s.
184065 21.08.2018 Palermo - Montecarlo 2018
pořadatel: Circolo della Vela Sicilia a Yacht Club de Monaco
ORC Palermo - Monte Carlo ITA - Italy
181132 22.08.2018 Pražský točák XXI.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
182146 22.08.2018 Prigl rejs 19
neodjeto pro bezvětří
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
183209 22.08.2018 Pre-Worlds and FRA Nationals Fb-12mm Carnac, Francie Český Fireball, z.s.
184070 22.08.2018 Raceboard European Championships 2018
pořadatel: Sailing Club 360
Rac Kizezers Lake, Riga, Lotyšsko LAT - Latvia
184153 23.08.2018 Flying Phantom Extreme Sailing Series
pořadatel: OC Sports
Flying Phantom, GC32 Cardiff, Velká Británie GBR - Great Britain
187013 24.08.2018 Mem. Ing. Ehla + MM Polska Fd-12mm Otmuchów ALT Flying Dutchman, z.s.
181325 25.08.2018 Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Radava "Yacht Club Písek,z.s."
181339 25.08.2018 Modrá stuha Bezdreva II.
přesun koef. Evr-3C ze závodu 18-1302
Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
181509 25.08.2018 Femina regata 420-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
AR
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta
přesun koef. Fun-12mr ze závodu 18-7011
Fun-12mr,Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Sportklub Lomazice
AR
182147 25.08.2018 Lanex Cup 2018
změna názvu závodu
Las-3M,Q-3M,RsV-7P,RsT-3M,RsF-3M,RsT-7P Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
182148 25.08.2018 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Q-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
184105 25.08.2018 Schwielochsee Pokalregatta 2018
Pořadatel: Segelclub Schwielochsee e. V.
Q Schwielochsee GER - Germany
184135 25.08.2018 U23 world championship - silver cup
pořadatel: jadro koper
Fin koper, slo SLO - Slovenia
187014 25.08.2018 Rofi Pokal Fin-7P Attersee "ALT FINN z.s."
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Las-7P,Lar-7P Wolfgangsee Asociace lodní třídy Laser, z. s.
183210 26.08.2018 2018 World Championships Fb-36ms Carnac, Francie Český Fireball, z.s.
183211 27.08.2018 World Championship Q-24ms Cyprus Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
181133 29.08.2018 Pražský točák XXII.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
182149 29.08.2018 Prigl rejs 20
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
184087 29.08.2018 2018 Hungarian 420 National Championship
pořadatel: Balatonfüredi Yacht Club
420 Balatonfüredi HUN - Hungary
182150 30.08.2018 MČR
závod zrušen pro nedostatek vody, přesun na závod CTL 18-1327
Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
181326 30.08.2018 MMČR FINN Fin-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata
RS700 pouze ve dnech 01.09.-02.09.2018, pro LT EVR, LAR závod v termínu 31.08.2018 - 02.09.2018 přesun koef. Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P ze závodu CTL 18-2150
Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P,Rs5-7P,Evr-7P,Lar-7P,Rs7-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
181617 30.08.2018 MMČR Bic Bic-12mr,Rac-12mr,Fun-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
181328 31.08.2018 MMČR Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
184103 31.08.2018 Mezinárodní Mistrovství Německa Hendikepovaných,
pořadatel: Segel-club Prien e.V. Chiemsee
2.4mR, Sonar Prien am Chiemsee, Německo GER - Germany
182414 01.09.2018 Hornická regata
Závod zrušen z technických důvodů
420-4K,Evr-4K,Fb-4K,420-2,Fin-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
181134 01.09.2018 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
181214 01.09.2018 Hurá do školy
přesun koef. Pir-7C z neodjetého závodu CTL 181302
Pir-7P,Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
181329 01.09.2018 Borůvková regata Cad-7P,Q-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
181412 01.09.2018 Konec na Hrachách
přesun koef. Evr-3D,Fin-3D,Q-3D ze závodu 18-1407
Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
181618 01.09.2018 Labský pohár Kaj-4K Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
181716 01.09.2018 Grand Prix Bohemia T24-7P,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
182151 01.09.2018 Retro Cup
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
182175 01.09.2018 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
184090 02.09.2018 52nd Gorla & 50 Miglia
pořadatel: Circolo Vela Gargnano, Yacht Club Cortina d'Ampezzo
ORC Garda ITA - Italy
181135 05.09.2018 Pražský točák XXIII.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
182152 05.09.2018 Prigl rejs 21
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
184071 07.09.2018 Laser Europacup 2018
pořadatel: Union Yacht Club Attersee
L47, Lar Attersee, Rakousko AUT - Austria
181215 08.09.2018 Štít města Poděbrad 420-2,Cad-2,Fb-2,Pir-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
181330 08.09.2018 Memoriál Karla Smetany
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018
přesun koef. Q-12mr z neodjetého závodu CTL 18-1323
Q-12mr,Q-7P,420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
181337 08.09.2018 Last Summer Day Fb-7P Lipno - Hrdoňov YC Lipno nad Vltavou
AR
181619 08.09.2018 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
181717 08.09.2018 Modrá vlajka Máchova jezera Evr-3C,Lar-3C,Pir-3C,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
182153 08.09.2018 Kiss My RS III. RsV-7P,RsT-3M,RsF-7P,RsO-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
182155 08.09.2018 Dálková plavba
VPOZ
Vau-1,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
182156 08.09.2018 Czech Supercup
Z důvodu nedostatku vody na Nových Mlýnech závod přesunut na Velké Dářko.
Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
182208 08.09.2018 Podzimní sokolská regata
přesun koef. Evr-4K ze závodu 18-2208, přesun koef. Q-4K ze závodu 18-2204
Vau-7P,Vau-6ip,Evr-4K,Q-4K,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR AH
182415 08.09.2018 OMA Cup Fin-7P Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
184073 08.09.2018 ORC European Championship 2018
pořadatel: Famagusta Nautical Club
ORC Limassol Cyprus CYP - Cyprus
184089 08.09.2018 68th Centomiglia & Multicento
pořadatel: Circolo Vela Gargnano, Yacht Club Cortina d'Ampezzo
ORC Garda, Itálie ITA - Italy
187016 08.09.2018 Stauseepokal Cad-3C Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
184077 09.09.2018 Stavební regatta 2018
pořadatel: Yachting Holidays s.r.o.
Bavaria Cruiser 41S Biograd na Moru, Chorvatsko CRO - Croatia
184114 10.09.2018 FINN EUROPIEN MASTERS - Mistrovství Evropy Masters
pořadatel: JK Split
Fin Split, Croatia CRO - Croatia
181136 12.09.2018 Pražský točák XXIV.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
182157 12.09.2018 Štatl Cup III Lar-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
182158 12.09.2018 Prigl rejs 22
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
183212 12.09.2018 ME TOR Tor-24me Garda - Arco Asociace lodní třídy Tornado z.s.
187017 14.09.2018 ČP Slalom VIII.
náhradní termín
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018
pořadatel: Dynamo Bratislava, Slovensko
Bic VD Gabčíkovo, Slovensko SVK - Slovak Republic
184076 14.09.2018 Mezinárodní mistrovství Polska
pořadatel: PSKO, Polsko
Q Dziwnów, Balt, Polsko POL - Poland
184078 14.09.2018 FD Flottabajnokság (Hungarian Championship)
pořadatel: Spartacus Sailing Club
FD, Star, 470, F18, X-35 Balatonföldvár HUN - Hungary
184104 14.09.2018 Dutch Open Championship
pořadatel: WV De Koenen
2.4mR Nieuwe Meer, Amsterdam NED - Netherlands
182159 15.09.2018 Grand Prix NJ
závod zrušen pro nedostatek vody
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
187023 15.09.2018 D-One Attersee Trophy De1-7P Attersee D-One
182160 15.09.2018 Moravia Skiff Regatta
Z důvodu nedostatku vody na Nových Mlýnech závod zrušen.
29r-7P,Rs7-7P,RsA-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
181146 15.09.2018 OYC River Race 2018 RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
AR AH
181216 15.09.2018 Pohár Krále Jiřího Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
181510 15.09.2018 Švestková regata
přesun koef. Fin-7P z neodjetého závodu 18-1208
Fin-7P,L47-7P,Las-7P,Pir-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
181620 15.09.2018 Zlatá sekyrka Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR AH
181626 15.09.2018 VT project EXTREME CUP
nově vložený závod, přesun koef. ze závodu CTL 18-2160
29r-7P Nechranice ALT 29er a 49er
AR AH
182209 15.09.2018 Tvarůžková regata Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup
Fb-4K a Evr-4K přesun ze zrušeného závodu 182414 Závod se neodjel pro bezvětří.
Fb-4K,Evr-4K,Lar-4K,Fin-1,420-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
184141 15.09.2018 Dutch National Championships
Pořadatel: Aquavitesse
Rs5 , RsF , RsA Bruinisse NED - Netherlands
182161 16.09.2018 Kiss My RS IV. RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M,RsO-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
187018 16.09.2018 7. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo, Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
181137 19.09.2018 Pražský točák XXV.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
182162 19.09.2018 Prigl rejs 23
závod se neuskutečnil
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
184108 20.09.2018 62. Hungarian Finn Championship
pořadatel: Tihanyi Hajós Egylet, Tihany, Balaton, Hungary
Fin Balaton HUN - Hungary
184121 20.09.2018 D-One European Championship
pořadatel: Lega Navale SM
De1 Santa Margherita Ligure ITA - Italy
182163 21.09.2018 Modrý hrozen + CECC CZE
Z důvodu nedostatku vody na Nových Mlýnech závod zrušen.
Lar-7P,Cad-7P,Cad-6ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
181621 21.09.2018 MMČR FD Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
181718 21.09.2018 MMČR Star + Lighthouse Cup
LT Star 21.09.2018 - 23.09.2018 (3 dny), ostatní třídy 22.09.2018 - 23.09.2018 (2 dny)
Sta-12mr,Pir-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
184002 21.09.2018 ITA Fireball Nationals Fb-12mm ITA - Italy
187019 21.09.2018 ČP Slalom IX.
náhradní termín
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
182008 22.09.2018 Dářkovské finále
závod zrušen, nízký stav hladiny
Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
182165 22.09.2018 Modrý hrozen Q
Z důvodu nedostatku vody na Nových Mlýnech závod zrušen.
Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
181340 22.09.2018 Indiánské léto
nově vložený závod, přesun koef. ze závodu CTL 18-2165 a CTL 18-2163
420-7P,Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
181341 22.09.2018 Podzimní RSvezení
přesun koef. ze závodů CTL 18-2160 a 18-2008
Rs7-7p,Rs5-7p,RsF-7p,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Asociace lodních tříd RS, z.s.
AR AH
182164 22.09.2018 Mem. Miloše Alexy RsV-12mr,Vau-7P,RsF-2,RsT-2,Fb-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
182211 22.09.2018 Podzimní závod
nově vložený závod
Fin-2,E-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
184094 22.09.2018 Ergebnis Internationale Absegelregatta 2018
pořadatel: SV Schönau Berzdorf
CaO, OT Berzdorfer See GER - Germany
184122 22.09.2018 MAGYAR SZÖRF BAJNOKSÁG VI. FORDULÓ
pořadatel: Magyar Szörf Szövetség ( MSZSZ )
Bic Balaton, Balatonaliga HUN - Hungary
187026 22.09.2018 Uckermark Open CECC CZE Cad-7P,Cad-6ip Unteruckersee - GER Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
181138 26.09.2018 Pražský točák XXVI.
závod se neuskutečnil
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
182166 26.09.2018 Prigl rejs 24
závod se neuskutečnil
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
181719 27.09.2018 Grand Prix Czech Republic T24-8vc,T24-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
184084 27.09.2018 Optimist Open Hungarian National Championships
Pořadatel: Balatonfüredi Yacht Club
29r, Q Balatonfüredi HUN - Hungary
182167 28.09.2018 MČR
závod zrušen pro nedostatek vody
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
182168 28.09.2018 Burčáková regata
závod zrušen pro nedostatek vody
420-12mr,Fb-7P,Fd-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz
přesun koef. ze závodu 18-2167, koef. L47-P přesunut z CTL 18-1510
29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
181217 28.09.2018 Veteránská regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
181218 28.09.2018 Svatováclavský závan Fin-3V,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit
přesun všech koeficientů ze závodu 18-2167 + 18-2168
420-12mr,Fb-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
184085 28.09.2018 XXIV PUCHAR BESKIDÓW – INTER PUCHAR 2018
pořadatel: UKS "WIKING" Zarzecze
Q ZARZECZE POL - Poland
184106 28.09.2018 International Finn Cup - 15° Trofeo Andrea Menoni
Pořadatel: Fraglia Vela Malcesine
Fin Lago di Garda ITA - Italy
181720 29.09.2018 Skiregata - 43. ročník
závod zrušen pro nedostatek vody
Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
181219 29.09.2018 Zhasnutý kahan-krajský přebor Finn Fin-4K, Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
181413 29.09.2018 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
181511 29.09.2018 Jesenický marathon Catamaran Open CaO-7P,Rac-3D,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
184074 29.09.2018 ROOSTER NYÍLT 420 ÉS LASER ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
pořadatel: Balatonfüredi Yacht Club
420 Balatonfüred Hungary HUN - Hungary
184146 29.09.2018 Les Voiles de Saint-Tropez Big boats, Epoque, Classique, Spirit of Tradition, Tofinou Saint-Tropez FRA - France
184134 01.10.2018 IT regatta 2018
pořadatel: YFA
NJ Biograd na Moru, Chorvatsko CRO - Croatia
182170 03.10.2018 Prigl rejs 25
závod zrušen - bez účasti závodníků
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
182169 03.10.2018 Pohár JMK IV. Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
184095 04.10.2018 21. Internationale Deutsche Meisterschaft 2018
pořadatel: Potsdamer Yacht Club
2.4mR Wannsee GER - Germany
187020 05.10.2018 ČP Slalom X.
náhradní termín
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
184101 05.10.2018 Bavarian Masters
Pořadatel: Regatta Surf Club Chiemsee
Rac Chiemsee GER - Germany
181908 06.10.2018 Prázdninová regata
závod zrušen z technických důvodů
420-2,Q-2,Spl-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
181414 06.10.2018 Cena Lokomotivy
závod se neodjel pro bezvětří
Pir-3C,Fb-2,Q-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
181109 06.10.2018 Vytrvalostní závod kajutových lodí
závod se neuskutečnil
Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
181140 06.10.2018 Memoriál Bürgemeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
AR
181332 06.10.2018 Lipenský kotrmelec Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
181333 06.10.2018 Jestřábí Open CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
181622 06.10.2018 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR AH
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Evr-3C,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
181624 06.10.2018 O pohár města Štětí L47-2,Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
181721 06.10.2018 Baban Cup Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Las-3M,RsV-7P,RsF-3M,Q-3M,Lar-2,29r-3R Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
182421 06.10.2018 Hlučinská Regata I. Fb-4k, 2; Fin-3M; Evr-2; Lar-2; Q-1,Fin-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
184100 06.10.2018 Jesenná regata
Pořadatel: Tatran
Lar-4iz,Q-4iz VD Gabčikovo SVK - Slovak Republic
AR AH
181625 07.10.2018 O Excalibur krále Arthura L47-2,Lar-2,Q-1 Chorvatsko YachtClub SK Štětí
AR AH
184003 12.10.2018 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm SLO - Slovenia
184107 12.10.2018 Nazionale Techno 293 e RS:X
pořadatel: Fraglia Vela di Malcesine
Bic, RsX Lago di Garda ITA - Italy
184112 12.10.2018 Nazionale Techno 293 - U13
pořadatel: Fraglia Vela di Malcesine
Bic-12mm Lago di Garda ITA - Italy
184113 12.10.2018 Nazionale Techno 293 - U17
pořadatel: Fraglia Vela di Melcesine
Bic-12mm Lago di Garda ITA - Italy
184138 12.10.2018 Mistrzostwa PSKO do lat 9
pořadatel: JK Kotwica Tarnobrzeg
Q Tarnobrzeg POL - Poland
184155 13.10.2018 Nebelbeil Pir Güstrow GER - Germany
181141 13.10.2018 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
181221 13.10.2018 Pohár 156 let Sokola
přesun koef. Evr-4K ze závodu 181210, který se neodjel pro bezvětří
Evr-4K,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
181334 13.10.2018 Jihočeská žába
přesun koef. Pir-7P z neodjetého závodu CTL 181310
Pir-7P,Pir-3C,Evr-2,Q-2,Evr-4K Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Evr-4K, 3M; Lar-4K; Fb-2; Q-2; Fin-1,Evr-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
184132 13.10.2018 Pohár Slovana
pořadatel: SVK-Slovan
Fin Senec SVK - Slovak Republic
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye NJ-12mr, NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR AH
184115 17.10.2018 SCHWEIZER MEISTERSCHAFT MORGES
pořadatel: CLUB NAUTICUE MORGIEN
Fin MORGIEN, SWISS SUI - Switzerland
184140 18.10.2018 ROLEX COASTAL RACE 2018 IRC Valletta Royal Malta Yacht Club
184130 19.10.2018 Europa cup Roses
pořadatel: EurILCA
Las, Lar, L47 Roses ESP - Spain
184142 19.10.2018 RS500 EuroCup 2018 - Final stage
pořadatel: PerSport SSD
Rs5 Colico ITA - Italy
182303 20.10.2018 Pohár Kroměříže
závod zrušen bez náhrady pro nedostatek vody
Q-2,L47-2,Lar-2,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
181415 20.10.2018 Optimist race OT-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
181722 20.10.2018 STAR finále Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
182172 20.10.2018 Modrá stuha (dálkový závod)
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,Q-1,Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
182210 20.10.2018 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
184123 20.10.2018 Rolex Middle Sea Race ORC Malta RMYC
184125 20.10.2018 European Championships Bic Techno 293 - U15 Girl Bic Techno 293 - U15 Girl Fleet Vari, Varkiza near Athens, Greece GRE - Greece
184126 20.10.2018 European Championships Bic Techno 293 - U15 Boy Bic Techno 293 - U15 Boy Fleet Vari, Varkiza near Athens, Greece GRE - Greece
184127 20.10.2018 European Championships Bic Techno 293 - U17 Girl Bic Techno 293 - U17 Girl Fleet Vari, Varkiza near Athens, Greece GRE - Greece
184124 24.10.2018 29er Eurocup 2018
pořadatel: Fraglia vela Riva
29r Riva del Garda ITA - Italy
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy TMR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
182173 28.10.2018 Poslední sváteční pohár
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
184131 31.10.2018 COUPE NATIONALE LASER 2018 CHAMPIONNAT DE FRANCE
pořadatel: AFL
Las, Lar, L47 Hyeres FRA - France
184129 01.11.2018 VI° Optimist Halloween Cup
pořadatel: circolo vela torbole
Q Lake Garda ITA - Italy
184133 01.11.2018 VI. Optimist Halloween Cup - Cadetti
pořadatel: Circolo vela Torbole
Q Torbole, Lago di Garda ITA - Italy
184143 01.11.2018 Mistrovství Chorvatska ORC
pořadatel: JK- VAL Sibenik a D-Marine
ORC Sibenik - Chorvatsko 9910 - cro - croatia
181145 03.11.2018 Champagne Race - MČR ORC Orc-12mr Vodice Colins Yacht Club z.s.
AR
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy
POZOR změna termínu !!!
TRQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
187022 09.11.2018 16. Jabuka NJ-7P,NJ-10iz Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
182420 10.11.2018 EVROPA CUP
VPOZ
Evr-1 Štěrkovna Hlučín Asociace lodní třídy Evropa, z.s.
AR AH
184139 16.11.2018 2018 Winter series
pořadatel: Hellenic sailing federation
Fin Athens GRE - Greece
184156 01.12.2018 NIKOLS REGATE Pir POSTDAM GER - Germany
184157 03.12.2018 STAR SAILORS LEAGUE 2018 Sta-10iz Bahamas Nassau Yacht Club

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ