McDonald's LipnOptík 2018

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181331
Datum 08.09.2018
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Q-12mr,Q-7P,420-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1206-0318 Licková Nikola
4
5*
2
1
2
9
6623
1206-0317 Licková Aneta
9
6623
2
1402-0395 Viták František
2
3
1
4*
4
10
4515
1703-0245 Kraus Tobiáš
10
4515
3
1203-0553 Vlachová Veronika
1
4
5*
5
1
11
3283
1203-0560 Vlach Martin
11
3283
4
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
6*
2
3
2
5
12
2408
1101-0364 Cvikrová Michaela
12
2408
5
1103-0008 Jurečka Matěj
5
1
4
3
6*
13
1730
1203-0599 Doležal Tomáš
13
1730
6
1203-0597 Páleníčková Aneta
3
6*
6
6
3
18
1176
1203-0572 Postránecká Klára
18
1176
7
1215-0027 Kaiser Ondřej
7*
7
7
7
7
28
707
1206-0319 Procházka Radek
28
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0256 Nevelöš Tibor
1
4
1
1
7
23984
2
2419-0061 Rabasová Adéla
3
14
5
2
24
20371
3
2116-0005 Halouzka Michal
6
3
16
6
31
18258
4
1703-0244 Kraus Lukáš
9
5
15
5
34
16759
5
1609-0308 Tlapáková Zuzana
2
11
11
14
38
15596
6
1304-0262 Flosmanová Kristýna
15
17
8
12
52
14646
7
2116-0006 Jaroš Adam
17
8
SCP
4
60
13842
8
1101-0352 Lokajíčková Lucie
10
26
14
18
68
13146
9
1902-0198 Dymák Matyáš
24
28
10
11
73
12533
10
1606-0279 Kaláb Jindřich
22
1
45
10
78
11984
11
1606-0282 Ráža Matyáš
12
19
40
7
78
11487
12
1702-0192 Ptáčník Ondřej
8
16
38
16
78
11033
13
1702-0186 Ptáčník Matěj
33
22
6
24
85
10616
14
2116-0008 Šindelka Ondřej
UFD
2
3
3
88
10230
15
1702-0191 Povolný Adam
32
25
19
13
89
9870
16
2101-0726 Dokoupilová Linda
14
34
34
9
91
9534
17
1305-0321 Lojková Karolína
21
35
13
28
97
9218
18
1702-0193 Chlumský Tomáš
13
40
28
17
98
8920
19
2101-0725 Dokoupilová Beáta
20
30
30
19
99
8638
20
1701-0331 Klíma Ondřej
35
36
21
8
100
8371
21
1609-0301 Tlapák Vojtěch
4
7
12
BFD
103
8117
22
1101-0415 Jurečka Šimon
7
10
9
BFD
106
7874
23
1609-0255 Nevelöš Adam
5
18
4
BFD
107
7643
24
1130-0853 Valenta Jan
30
31
22
25
108
7421
25
1302-0052 Plch Jiří
36
9
39
27
111
7208
26
2101-0705 Konopík Tomáš
29
24
31
31
115
7004
27
1701-0305 Hartig Bartoloměj
26
38
32
22
118
6807
28
1101-0470 Peterka Tomáš
27
21
36
37
121
6618
29
1909-0080 Kučerová Michaela
44
13
47
23
127
6435
30
1101-0211 Klíma Vojtěch
23
37
37
30
127
6258
31
1302-0053 Szmaragowski Dominik
38
57
2
32
129
6087
32
2404-0450 Hejnová Karolína
43
20
50
21
134
5922
33
1609-0298 Rais Michal
11
12
33
BFD
136
5761
34
1402-0457 Rusňák Štěpán
56
46
17
20
139
5606
35
2001-0235 Ptáčková Tereza
25
44
44
26
139
5455
36
1130-0948 Šiknerová Adriana
37
45
27
35
144
5308
37
1909-0035 Kučera Matěj
UFD
6
29
36
151
5165
38
1609-0312 Podrábská Adéla
60
47
18
33
158
5026
39
1101-0208 Hatle Stella Marie
16
DNC
25
38
159
4891
40
1307-0133 Maruš Max
51
27
43
42
163
4759
41
1206-0343 Mašková Eliška
31
32
26
DNC
169
4630
42
1130-0326 Janota Jonáš
19
51
23
BFD
173
4505
43
1902-0202 Veselá Ema
53
60
20
41
174
4382
44
1702-0190 Zbořil Matyáš
34
29
67
51
181
4262
45
1701-0337 Novák Vojtěch
47
55
41
40
183
4145
46
1203-0589 Roček Matyáš
61
42
48
34
185
4030
47
2001-0240 Ptáčková Markéta
45
52
46
45
188
3918
48
1304-0273 Holoubek David
46
50
51
44
191
3809
49
2419-0059 Fanfrlová Eliška
40
39
35
BFD
194
3701
50
2419-0063 Bělunková Tatiana
18
48
49
BFD
195
3596
51
1606-0298 Regetskiy Artem
65
23
55
52
195
3493
52
1101-0433 Klíma Jáchym
50
DNC
53
15
198
3391
53
1101-0474 Škoda Jan
49
56
58
39
202
3292
54
1703-0249 Tomeš Jiří
54
41
68
49
212
3195
55
1703-0236 Burda František
UFD
UFD
24
29
213
3099
56
1101-0478 Štolbová Ela
39
54
64
56
213
3005
57
1609-0303 Kříž Jan
41
15
UFD
BFD
216
2913
58
1909-0078 Kolomý Jonáš
68
43
54
58
223
2822
59
1101-0039 Hanka Vojtěch
48
DNC
57
43
228
2733
60
1901-0481 Mareš Michael
57
58
69
48
232
2646
61
2101-0729 Beroun Daniel
52
49
DNC
54
235
2560
62
1206-0356 Baudyšová Klára
66
59
65
46
236
2475
63
1606-0956 Knorr Petr
59
33
66
RET
238
2391
64
1302-0054 Szmaragowski David
42
DNC
42
BFD
244
2309
65
1206-0339 Procházková Tereza
55
53
59
DNC
247
2229
66
1130-1129 Paigerová Nina
58
DNC
63
47
248
2149
67
1101-0511 Beringer Jan
63
DNC
61
50
254
2071
68
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
62
DNC
62
55
259
1993
69
1609-0272 Beerová Anežka
69
DNC
56
59
264
1917
70
1909-0099 Bilerová Rozálie
67
DNC
60
57
264
1842
71
1902-0197 Dymáková Liliana
72
DNC
52
61
265
1768
72
1130-0816 Buchar Petr
28
DNC
DNS
DNC
268
1696
73
1701-0336 Novák Adam
64
DNC
70
62
276
1624
74
1101-0475 Hanka Vilém
71
DNC
DNC
53
284
1553
75
1702-0205 Chlumská Tereza
75
DNC
71
63
289
1483
76
1101-0514 Klímová Johana
73
DNC
DNC
60
293
1414
77
1302-0057 Plch Zdeněk
70
DNC
DNC
DNC
310
1346
78
1302-0059 Plch Jan
74
DNS
DNC
DNC
314
1278
79
1101-0507 Skořepová Anna
76
DNF
DNS
DNC
316
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ