Cena YCN

 Zpět

CTL 181603
Datum 12.05.2018
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0050 Kučera Petr 1986
1
2*
1
2
1
1
2
8
8730
2
2001-0096 Kamenský Radim 1976
2*
1
2
1
2
2
1
9
6623
3
2110-0111 Skřepek Jan 1978
3
5
7*
3
3
3
3
20
5390
4
2101-0375 Pospíšil Martin 1964
4
7*
3
5
4
4
5
25
4515
5
1607-0161 Slívová Jana 1991
7
9
12*
4
6
8
4
38
3837
6
1607-0119 Himmel Jiří 1972
6
6
11
7
12*
5
6
41
3283
7
1705-0001 Haubold Petr 1944
11
3
5
6
13*
9
7
41
2814
8
7019-0144 Hrubý Pavel 1964
5
10
4
11*
9
11
9
48
2408
9
2001-0223 Dlouhá Martina 1992
10
11*
6
8
8
7
10
49
2050
10
2001-0086 Kamenský Pavel 1974
8
8
10
10
7
6
12*
49
1730
11
1503-0181 Hrubá Dagmar 1967
13*
13
8
9
5
10
11
56
1440
12
1503-0180 Hrubý Roman 1960
14*
14
9
12
10
13
8
66
1176
13
7019-0359 Dolejš Rudolf 1961
9
4
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
73
932
14
2110-0006 Kučera Petr 1947
12
12
13
DNC*
11
12
13
73
707
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7019-0303 Zíma Jakub 1989
1
6*
1
2
4
7997
2
1126-0059 Sladký Martin 1976
5*
1
4
1
6
5890
3
1126-0005 Neumann Lukáš 1972
2
2
5*
3
7
4657
4
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
8*
3
2
5
10
3782
5
7019-0076 Raška Marek 1971
4
5
6*
4
13
3104
6
1614-0006 Kir Milan 1977
3
4
8
DNS*
15
2550
7
2001-0104 Netík Pavel 1973
6
7*
7
6
19
2081
8
1402-0398 Loužek Karel 1963
7
8
9*
7
22
1675
9
7019-0309 Toth Martin 1970
9
10
3
DNF*
22
1317
10
1705-0085 Sadílek Adam 2002
10*
9
10
8
27
997
11
2001-0225 Netík Pavel 1999
11*
11
11
9
31
707
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0172 Mikulec Martin 2001
1
1
1
7*
4
1
8
10727
2
7019-0377 Rašková Adéla 2000
3
2
5*
2
1
3
11
8619
3
2110-0182 Chalupníková Kristýna 2005
2
3
4
4
5*
4
17
7387
4
1609-0255 Nevelöš Adam 2004
14*
9
2
1
3
2
17
6512
5
1130-0276 Švíková Kateřina 2001
5
4
3
5
7*
5
22
5834
6
1705-0090 Drda David 2005
4
5
7
9*
2
6
24
5279
7
1607-0166 Himmelová Klára 2002
7
6
8
8
10*
8
37
4811
8
1609-0278 Říčanová Nicol 2006
10
13*
6
6
12
12
46
4405
9
1607-0165 Himmel Jiří 2003
6
8
21*
21
6
7
48
4047
10
2110-0194 Piňosová Kristýna 2005
11
11
13*
11
8
9
50
3727
11
1609-0256 Nevelöš Tibor 2006
18*
16
11
3
9
13
52
3437
12
1130-0352 Švíková Bára 2004
8
10
14
16*
14
11
57
3172
13
1705-0086 Sadílková Nela 2006
16*
12
9
13
13
10
57
2929
14
1402-0384 Šplíchal Filip 2001
15
7
12
10
16
OCS*
60
2704
15
1607-0169 Parchomenko Ondřej 2003
9
14
20*
12
11
17
63
2494
16
2110-0191 Neckařová Martina 2003
13
15*
10
15
15
15
68
2298
17
1401-0459 Altmannová Kateřina 2004
12
23*
18
18
17
19
84
2113
18
1705-0074 Štěpánková Markéta 2006
17
19*
15
17
18
18
85
1940
19
2110-0178 Skřepek Šimon 2007
20*
18
19
14
20
14
85
1775
20
1609-0301 Tlapák Vojtěch 2005
21*
17
16
19
19
16
87
1619
21
7019-0391 Zemanová Nicole 2005
23*
20
17
20
21
21
99
1471
22
1609-0298 Rais Michal 2006
19
21
23
25*
24
20
107
1330
23
2110-0189 Samcová Klára 2005
22
22
24*
22
22
22
110
1194
24
1705-0169 Lojínová Alexandra 2007
24*
24
22
24
23
23
116
1065
25
2110-0173 Šeliga Teodor 2007
26*
25
25
23
25
24
122
941
26
1609-0303 Kříž Jan 2008
25
26
DNC*
26
DNC
DNC
133
822
27
1705-0182 Hasman Radim 2006
DNC*
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
140
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru