Modrá stuha Vltavy                                   

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181142
Datum 20.10.2018
Dní 2
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0561 Hudec Adam
1
2*
1
1
1
1
5
1758
1214-0115 Pfeifer Matyáš
5
1758
2
1101-0481 Ronovský Jonáš
3
1
2
2
5*
2
10
1156
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
10
1156
3
1101-0444 Motal Filip
2
3
4
3
3
OCS*
15
804
1101-0513 Beretová Adéla
15
804
4
1203-0595 Pfeiferová Veronika
6*
5
3
6
2
5
21
554
1602-0104 Krchňavý Vít
21
554
5
1203-0573 Postránecký František
4
4
6*
5
6
3
22
360
1203-0591 Dítětová Tereza
22
360
6
1602-0131 Vlach Miroslav
5
6*
5
4
4
4
22
202
1602-0329 Vlachová Eliška
22
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0415 Jurečka Šimon
4*
2
2
1
3
1
9
2554
2
1702-0191 Povolný Adam
2
4*
1
2
2
3
10
1952
3
2116-0006 Jaroš Adam
1
1
5
4
1
OCS*
12
1600
4
1101-0470 Peterka Tomáš
3
3
3
3
4*
2
14
1350
5
1101-0211 Klíma Vojtěch
6
5
4
6
8*
4
25
1156
6
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
8
8
7
9*
6
8
37
998
7
1101-0208 Hatle Stella Marie
7
9
13*
12
5
5
38
864
8
1101-0433 Klíma Jáchym
5
OCS*
9
8
10
6
38
748
9
1101-0478 Štolbová Ela
10
6
8
5
9
12*
38
646
10
1101-0511 Beringer Jan
11*
7
6
11
11
7
42
554
11
1101-0514 Klímová Johana
9
OCS*
12
7
12
9
49
471
12
2404-0450 Hejnová Karolína
12
10
10
13*
7
10
49
396
13
1101-0507 Skořepová Anna
15
11
15
OCS*
13
11
65
326
14
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida
13
OCS*
11
10
DNC
DNC
66
262
15
1101-0500 Busta Anna
14
12
14
14
14
DNS*
68
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0466 Borkovec Bořek
1
2*
1
2
1
1
6
2008
1145-0096 Iljuchin Matěj
6
2008
2
1304-0262 Flosmanová Kristýna
4*
4
3
1
2
3
13
1406
1101-0352 Lokajíčková Lucie
13
1406
3
1101-0446 Brhelová Iva
3
1
2
3
4
5*
13
1054
1149-0008 Kuthan Jan
13
1054
4
1130-0948 Šiknerová Adriana
2
3
4*
4
3
2
14
804
1130-0953 Benovičová Viktorie
14
804
5
1130-0230 Paigerová Vanda
5
6*
5
6
5
6
27
610
1130-1129 Paigerová Nina
27
610
6
1101-0499 Krasuaskas Tadas
6
5
7*
7
7
4
29
452
1101-0498 Sazama Michal
29
452
7
1149-0003 Kuthanová Kateřina
8*
8
6
5
6
7
32
318
1101-0445 Kaltounková Klára
32
318
8
1130-0996 Blažek Martin
7
7
DNC*
DNC
DNC
DNC
41
202
1130-0997 Blažek Marek
41
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ