CERE regata

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181119
Datum 09.06.2018
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Klub CERE
Zúčastněné třídy Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2306-0002 Hála Jan 2005
1
1
1443
2
1702-0186 Ptáčník Matěj 2005
2
2
1142
3
1703-0245 Kraus Tobiáš 2003
3
3
966
4
1702-0192 Ptáčník Ondřej 2005
4
4
841
5
2116-0008 Šindelka Ondřej 2006
5
5
744
6
1609-0256 Nevelöš Tibor 2006
6
6
665
7
1101-0415 Jurečka Šimon 2003
7
7
598
8
1703-0244 Kraus Lukáš 2006
8
8
540
9
1609-0301 Tlapák Vojtěch 2005
9
9
489
10
2203-0243 Valenová Barbora 2007
10
10
443
11
1609-0308 Tlapáková Zuzana 2007
11
11
402
12
1701-0305 Hartig Bartoloměj 2006
12
12
364
13
1701-0331 Klíma Ondřej 2006
13
13
329
14
1101-0211 Klíma Vojtěch 2006
14
14
297
15
1101-0039 Hanka Vojtěch 2005
15
15
267
16
1130-0853 Valenta Jan 2007
16
16
239
17
1130-0152 Povolný Adam 2006
17
17
213
18
1606-0279 Kaláb Jindřich 2005
18
18
188
19
1606-0282 Ráža Matyáš 2008
19
19
165
20
2301-0205 Přikryl Jeremiáš 2007
20
20
142
21
1130-0326 Janota Jonáš 2006
21
21
121
22
1101-0475 Hanka Vilém 2009
22
22
101
23
1504-0001 Rezek Richard 2005
DNF
49
0
23
1401-0494 Šimánek Jiří 2010
DNF
49
0
23
1606-0298 Regetskiy Artem 2009
DNF
49
0
23
1206-0339 Procházková Tereza 2005
DNF
49
0
23
1504-0094 Motlíková Pavlína 2008
DNF
49
0
23
1206-0462 Pačanda Roman 2007
DNF
49
0
23
2306-0004 Hálová Anna 2009
DNF
49
0
23
1701-0337 Novák Vojtěch 2008
DNF
49
0
23
1702-0205 Chlumská Tereza 2010
DNF
49
0
23
1401-0496 Martan Matěj 2009
DNF
49
0
23
2306-0003 Hála Jakub 2009
DNF
49
0
23
1203-0589 Roček Matyáš 2009
DNF
49
0
23
1703-0235 Čeřovský Jonáš 2006
DNF
49
0
23
1609-0303 Kříž Jan 2008
DNF
49
0
23
1130-1129 Paigerová Nina 2007
DNF
49
0
23
1609-0312 Podrábská Adéla 2007
DNF
49
0
23
1609-0272 Beerová Anežka 2009
DNF
49
0
23
1609-0298 Rais Michal 2006
DNF
49
0
23
1701-0336 Novák Adam 2008
DNF
49
0
23
1130-0816 Buchar Petr 2008
DNF
49
0
23
1702-0193 Chlumský Tomáš 2008
DNF
49
0
23
1206-0365 Veselý Šimon 2010
DNF
49
0
23
1304-0262 Flosmanová Kristýna 2006
DNF
49
0
23
1206-0363 Kolář Jan 2010
DNF
49
0
23
1101-0433 Klíma Jáchym 2008
DNF
49
0
23
1703-0236 Burda František 2010
DNF
49
0
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0474 Levová Ilona 1981
1401-0154 Smetana Karel 1962
1
7036-0009 Skála David 1992
7036-0007 Skála Petr 1963
1
1203-0342 Šmídová Pavla 1973
2103-0788 Pavlovská Alexandra 1971
1
1130-0631 Novák David 1989
1130-0709 Teplý Jakub 1988
1
1206-0316 Licek Jiří 1970
1206-0319 Procházka Radek 1977
1
1130-0750 Beneš Jiří 1987
1130-0749 Špaček Matěj 1987
1
1214-0097 Parůžek Jiří 1992
2103-0684 Košvica Jakub 1995
1
2103-0608 Klusáčková Radka 1987
1134-0030 Staňková Kateřina 1976
1
1401-0229 Juha Roman 1973
1401-0446 Čechura Přemysl 1999
1
1124-0004 Janderová Klára 1984
2103-0428 Bidlová Jitka 1978
1
1203-0520 Štruncová Michaela 1994
1201-0127 Gemperle Jiří 1992
1
1203-0172 Kořan Petr 1962
1203-0293 Kvasnik Milan 1968
1
1524-0010 Kacálek Zdeněk 1961
1504-0051 Záruba Vladimír 1963
1
1401-0250 Čechura Jiří 1973
1401-0215 Will Jan 1972
1
1203-0550 Jedlička Jan 1987
1203-0503 Štrunc Jan 1992
1
1504-0015 Jindřichová Markéta 1983
1503-0276 Veselá Jana 1983
1
1214-0095 Kubový Martin 1975
1203-0268 Roček Roman 1969
1
1201-0116 Jeništa Milan 1977
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
1
1203-0483 Jedličková Michaela 1990
1203-0477 Mrzílková Lenka 1988
1
1401-0224 Mudra Martin 1976
1401-0292 Šedivák Kryštof 1984
1
1401-0419 Šnajdr Milan 1964
1401-0420 Šnajdr Matěj 1991
1
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana 1993
1101-0882 Nápravník Jakub 1982
1
1214-0037 Verner Jaroslav 1964
1214-0079 Winkler Pavel 1973
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0146 Vysloužil Zdeněk 2005
1
1
800
2
1607-0165 Himmel Jiří 2003
2
2
499
3
1607-0166 Himmelová Klára 2002
3
3
323
4
1130-0230 Paigerová Vanda 2003
4
4
198
5
1130-0003 Bauerová Markéta 2003
OCS
6
101
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0854 Křenková Monika 2007
2103-0855 Křenek Miloš 2007
1
2103-0802 Koláčková Jasmína 2002
2103-0747 Křiváková Magdalena 2003
1
1901-0455 Veselý Štěpán 2003
1901-0489 Kolářová Terezie 2004
1
1101-0418 Hlaváček Matouš 2001
1101-0445 Kaltounková Klára 2002
1
1401-0482 Juha Jan 2006
1401-0498 Hlaváč Jan Hugo 2008
1
2103-0817 Škvařil Patrik 2001
2103-0887 Buchtová Sarah 2007
1
2103-0824 Pešková Adéla 2003
2103-0852 Křenková Kristýna 2007
1
1101-0467 Najvárek Ondřej 2001
1130-0954 Benovič Vojtěch 2009
1
1101-0451 Stibůrková Eliška 2005
1101-0498 Sazama Michal 2006
1
1101-0446 Brhelová Iva 2005
1101-0499 Krasauskas Tadas 2006
1
1149-0007 Svobodová Sára 2005
1149-0004 Bartošová Diana 2005
1
1101-0466 Borkovec Bořek 2005
1101-0419 Stibůrková Tereza 2008
1
1302-0054 Szmaragowski David 2005
1302-0053 Szmaragowski Dominik 2008
1
1101-0488 Košatová Lucie 2004
1901-0469 Richterová Eliška 2003
1
2103-0912 Ostrý Dominik 2002
2103-0886 Buchtová Agnes 2007
1
1130-0996 Blažek Martin 2001
1130-0997 Blažek Marek 2006
1
1130-0960 Krása Štěpán 2006
1130-1000 Michalčín Šimon 2010
1
2103-0724 Tupý Petr 2001
2103-0794 Viščor Dan 2004
1
1130-0992 Doležel Ondřej 2006
1130-0953 Benovičová Viktorie 2006
1
1401-0476 Baštář Ondřej 2006
1401-0485 Pelnář Petr 2008
1
1402-0395 Viták František 2002
9999-0024 Neumayer Matyáš 2005
1
1101-0215 Košata Lukáš 2004
1901-0468 Richter Jan 2006
1
1401-0481 Holá Magdaléna 2004
1402-0405 Cibulka Vojtěch 2005
1
2103-0856 Justová Anna 2002
2103-0795 Viščorová Nela 2006
1
2306-0001 Hála Petr 2002
2306-0006 Hála Martin 1995
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ