CERE regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181119
Datum 09.06.2018
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2306-0002 Hála Jan
1
1
1443
2
1702-0186 Ptáčník Matěj
2
2
1142
3
1703-0245 Kraus Tobiáš
3
3
966
4
1702-0192 Ptáčník Ondřej
4
4
841
5
2116-0008 Šindelka Ondřej
5
5
744
6
1609-0256 Nevelöš Tibor
6
6
665
7
1101-0415 Jurečka Šimon
7
7
598
8
1703-0244 Kraus Lukáš
8
8
540
9
1609-0301 Tlapák Vojtěch
9
9
489
10
2203-0243 Valenová Barbora
10
10
443
11
1609-0308 Tlapáková Zuzana
11
11
402
12
1701-0305 Hartig Bartoloměj
12
12
364
13
1701-0331 Klíma Ondřej
13
13
329
14
1101-0211 Klíma Vojtěch
14
14
297
15
1101-0039 Hanka Vojtěch
15
15
267
16
1130-0853 Valenta Jan
16
16
239
17
1130-0152 Povolný Adam
17
17
213
18
1606-0279 Kaláb Jindřich
18
18
188
19
1606-0282 Ráža Matyáš
19
19
165
20
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
20
20
142
21
1130-0326 Janota Jonáš
21
21
121
22
1101-0475 Hanka Vilém
22
22
101
23
1504-0001 Rezek Richard
DNF
49
0
23
1401-0494 Šimánek Jiří
DNF
49
0
23
1606-0298 Regetskiy Artem
DNF
49
0
23
1206-0339 Procházková Tereza
DNF
49
0
23
1504-0094 Motlíková Pavlína
DNF
49
0
23
1206-0462 Pačanda Roman
DNF
49
0
23
2306-0004 Hálová Anna
DNF
49
0
23
1701-0337 Novák Vojtěch
DNF
49
0
23
1702-0205 Chlumská Tereza
DNF
49
0
23
1401-0496 Martan Matěj
DNF
49
0
23
2306-0003 Hála Jakub
DNF
49
0
23
1203-0589 Roček Matyáš
DNF
49
0
23
1703-0235 Čeřovský Jonáš
DNF
49
0
23
1609-0303 Kříž Jan
DNF
49
0
23
1130-1129 Paigerová Nina
DNF
49
0
23
1609-0312 Podrábská Adéla
DNF
49
0
23
1609-0272 Beerová Anežka
DNF
49
0
23
1609-0298 Rais Michal
DNF
49
0
23
1701-0336 Novák Adam
DNF
49
0
23
1130-0816 Buchar Petr
DNF
49
0
23
1702-0193 Chlumský Tomáš
DNF
49
0
23
1206-0365 Veselý Šimon
DNF
49
0
23
1304-0262 Flosmanová Kristýna
DNF
49
0
23
1206-0363 Kolář Jan
DNF
49
0
23
1101-0433 Klíma Jáchym
DNF
49
0
23
1703-0236 Burda František
DNF
49
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0474 Levová Ilona
1401-0154 Smetana Karel
1
7036-0009 Skála David
7036-0007 Skála Petr
1
1203-0342 Šmídová Pavla
2103-0788 Pavlovská Alexandra
1
1130-0631 Novák David
1130-0709 Teplý Jakub
1
1206-0316 Licek Jiří
1206-0319 Procházka Radek
1
1130-0750 Beneš Jiří
1130-0749 Špaček Matěj
1
1214-0097 Parůžek Jiří
2103-0684 Košvica Jakub
1
2103-0608 Klusáčková Radka
1134-0030 Staňková Kateřina
1
1401-0229 Juha Roman
1401-0446 Čechura Přemysl
1
1124-0004 Janderová Klára
2103-0428 Bidlová Jitka
1
1203-0520 Štruncová Michaela
1201-0127 Gemperle Jiří
1
1203-0172 Kořan Petr
1203-0293 Kvasnik Milan
1
1524-0010 Kacálek Zdeněk
1504-0051 Záruba Vladimír
1
1401-0250 Čechura Jiří
1401-0215 Will Jan
1
1203-0550 Jedlička Jan
1203-0503 Štrunc Jan
1
1504-0015 Jindřichová Markéta
1503-0276 Veselá Jana
1
1214-0095 Kubový Martin
1203-0268 Roček Roman
1
1201-0116 Jeništa Milan
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
1
1203-0483 Jedličková Michaela
1203-0477 Mrzílková Lenka
1
1401-0224 Mudra Martin
1401-0292 Šedivák Kryštof
1
1401-0419 Šnajdr Milan
1401-0420 Šnajdr Matěj
1
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
1101-0882 Nápravník Jakub
1
1214-0037 Verner Jaroslav
1214-0079 Winkler Pavel
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
1
1
800
2
1607-0165 Himmel Jiří
2
2
499
3
1607-0166 Himmelová Klára
3
3
323
4
1130-0230 Paigerová Vanda
4
4
198
5
1130-0003 Bauerová Markéta
OCS
6
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0854 Křenková Monika
2103-0855 Křenek Miloš
1
2103-0802 Koláčková Jasmína
2103-0747 Křiváková Magdalena
1
1901-0455 Veselý Štěpán
1901-0489 Kolářová Terezie
1
1101-0418 Hlaváček Matouš
1101-0445 Kaltounková Klára
1
1401-0482 Juha Jan
1401-0498 Hlaváč Jan Hugo
1
2103-0817 Škvařil Patrik
2103-0887 Buchtová Sarah
1
2103-0824 Pešková Adéla
2103-0852 Křenková Kristýna
1
1101-0467 Najvárek Ondřej
1130-0954 Benovič Vojtěch
1
1101-0451 Stibůrková Eliška
1101-0498 Sazama Michal
1
1101-0446 Brhelová Iva
1101-0499 Krasauskas Tadas
1
1149-0007 Svobodová Sára
1149-0004 Bartošová Diana
1
1101-0466 Borkovec Bořek
1101-0419 Stibůrková Tereza
1
1302-0054 Szmaragowski David
1302-0053 Szmaragowski Dominik
1
1101-0488 Košatová Lucie
1901-0469 Richterová Eliška
1
2103-0912 Ostrý Dominik
2103-0886 Buchtová Agnes
1
1130-0996 Blažek Martin
1130-0997 Blažek Marek
1
1130-0960 Krása Štěpán
1130-1000 Michalčín Šimon
1
2103-0724 Tupý Petr
2103-0794 Viščor Dan
1
1130-0992 Doležel Ondřej
1130-0953 Benovičová Viktorie
1
1401-0476 Baštář Ondřej
1401-0485 Pelnář Petr
1
1402-0395 Viták František
9999-0024 Neumayer Matyáš
1
1101-0215 Košata Lukáš
1901-0468 Richter Jan
1
1401-0481 Holá Magdaléna
1402-0405 Cibulka Vojtěch
1
2103-0856 Justová Anna
2103-0795 Viščorová Nela
1
2306-0001 Hála Petr
2306-0006 Hála Martin
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ