Mem. Ing. Böhma

 Zpět

CTL 181705
Datum 28.04.2018
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy
Zúčastněné třídy Cad-7P,420-3C,Pir-3C,Fin-2,Pir-2,Q-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0229 Rameš Ivan 1962
2
1
3
2202
2
1703-0160 Cintl Václav 1975
1
3
4
1600
3
1703-0008 Cintl Václav 1944
3
2
5
1248
4
1703-0161 Babický Josef 1975
4
4
8
998
5
1703-0230 Fetterle Jiří 1979
5
6
11
804
6
1606-0222 Rešl Pavel 1964
7
5
12
646
7
1703-0243 Kraus Jan 1966
6
7
13
512
8
1701-0272 Novák Jaroslav 1981
8
9
17
396
9
1702-0184 Zbořil Vladimír 1971
10
8
18
294
10
1701-0347 Vízner Karel 1968
9
10
19
202
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0364 Cvikrová Michaela 2001
2
1
3*
1
4
7387
1101-0454 Žalud František 1870
4
7387
2
1214-0103 Tkadlec Tadeáš 2003
1
5*
1
2
4
5279
1214-0115 Pfeifer Matyáš 2009
4
5279
3
1203-0578 Bryxová Lucie 2003
5*
4
2
3
9
4047
1203-0595 Pfeiferová Veronika 2003
9
4047
4
1101-0128 Holubová Kristýna 2004
7
2
9*
4
13
3172
1101-0226 Kramplová Annamaria 2006
13
3172
5
1203-0561 Hudec Adam 2004
4
3
7*
7
14
2494
1203-0594 Dvořáková Nela 2003
14
2494
6
1101-0127 Holubová Tereza 2002
3
6
8*
6
15
1940
1214-0111 Winklerová Anna 2009
15
1940
7
1602-0284 Valík Jiří 2004
9*
9
4
5
18
1471
1602-0285 Valík David 2007
18
1471
8
1203-0573 Postránecký František 2005
6
8
5
9*
19
1065
1203-0591 Dítětová Tereza 2007
19
1065
9
1101-0444 Motal Filip 2005
8*
7
6
8
21
707
1101-0481 Ronovský Jonáš 2003
21
707
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0395 Viták František 2002
2*
2
1
1
4
2400
1401-0481 Holá Magdaléna 2004
4
2400
2
1203-0546 Vychová Zuzana 2000
1
1
2
4*
4
1497
1203-0562 Vychová Eliška 2003
4
1497
3
1703-0245 Kraus Tobiáš 2003
3
5*
5
2
10
969
1703-0241 Sedlák Štěpán 2001
10
969
4
1710-0004 Štursová Lucie 2000
5*
4
3
3
10
594
1203-0572 Postránecká Klára 2002
10
594
5
1206-0318 Licková Nikola 2002
4
3
4
5*
11
303
1206-0333 Hušková Lia 2005
11
303
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0191 Povolný Adam 2006
1
1
1
3
946
2
1703-0236 Burda František 2010
2
2
2
6
645
3
1702-0190 Zbořil Matyáš 2007
3
3
3
9
469
4
1703-0235 Čeřovský Jonáš 2006
4
4
4
12
344
5
2001-0230 Čížková Barbora 2008
5
5
5
15
247
6
2001-0231 Čížková Zuzana 2009
DNF
DNF
6
22
168
7
1101-0480 Pačanda Roman 2007
6
DNF
DNF
22
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ