Indiánské léto

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181340
Datum 22.09.2018
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Yacht klub Jestřábí, z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P,Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
1
2
2
5*
1
2
1
4
13
7387
1703-0245 Kraus Tobiáš
13
7387
2
1203-0553 Vlachová Veronika
2
1
1
1
3
3
4
5*
15
5279
1701-0166 Hlubuček Pavel
15
5279
3
1402-0395 Viták František
UFD*
3
4
4
2
1
2
1
17
4047
1401-0481 Holá Magdaléna
17
4047
4
1710-0004 Štursová Lucie
3
5
3
3
5
8*
6
3
28
3172
1710-0003 Štursová Pavla
28
3172
5
1203-0597 Páleníčková Aneta
DNC*
6
5
2
7
4
3
6
33
2494
1203-0572 Postránecká Klára
33
2494
6
1101-0210 Rek Adam
6
7
DNC*
6
4
5
8
2
38
1940
1203-0598 Doležalová Zuzana
38
1940
7
1402-0464 Štursová Jana
4
4
7
7
6
7
7
8*
42
1471
2103-0729 Synková Anna
42
1471
8
1206-0318 Licková Nikola
5
DNF*
6
8
8
6
5
7
45
1065
1206-0317 Licková Aneta
45
1065
9
9999-0092 Jaroš Marek
DNC*
DNC
DNC
DNC
9
9
9
DNC
71
707
9999-0093 Vinterlíková Karolína
71
707
10
1702-0186 Ptáčník Matěj
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
77
0
1702-0174 Ptáčník Milan 1974
77
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0256 Nevelöš Tibor
3
5*
2
1
1
3
3
2
15
13535
2
1703-0244 Kraus Lukáš
8
1
7
3
2
1
1
12*
23
11427
3
1101-0415 Jurečka Šimon
5
3
1
2
6*
5
5
4
25
10195
4
1609-0301 Tlapák Vojtěch
2
6
5
8*
3
4
2
3
25
9320
5
2116-0006 Jaroš Adam
6
2
18*
6
9
2
4
1
30
8642
6
2116-0008 Šindelka Ondřej
1
7
8
7
5
9
6
13*
43
8088
7
1609-0255 Nevelöš Adam
4
8
3
4
10
6
8
DNC*
43
7619
8
1909-0035 Kučera Matěj
9
4
6
5
14
21*
10
14
62
7213
9
1304-0262 Flosmanová Kristýna
13
11
4
15
4
25*
19
6
72
6855
10
1702-0191 Povolný Adam
11
15
10
10
7
8
13
18*
74
6535
11
2203-0243 Valenová Barbora
18*
17
11
16
18
10
7
15
94
6245
12
1101-0352 Lokajíčková Lucie
14
20*
12
14
16
20
11
7
94
5980
13
1609-0298 Rais Michal
12
12
19
22*
11
14
14
16
98
5737
14
1609-0308 Tlapáková Zuzana
7
14
13
21
21
23*
15
9
100
5512
15
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
19
10
14
23
31*
22
9
5
102
5302
16
1701-0305 Hartig Bartoloměj
UFD*
13
15
11
13
7
17
27
103
5106
17
2419-0061 Rabasová Adéla
22
18
UFD*
12
28
12
16
10
118
4921
18
1702-0192 Ptáčník Ondřej
15
16
DNC*
9
32
17
22
11
122
4748
19
2101-0726 Dokoupilová Linda
21
22
9
18
8
26
20
29*
124
4583
20
1101-0211 Klíma Vojtěch
10
9
17
19
15
24
30
33*
124
4427
21
2101-0717 Chalupníková Klára
25
31*
16
28
12
11
23
25
140
4279
22
2101-0725 Dokoupilová Beáta
DNC*
27
26
27
19
18
18
8
143
4138
23
1701-0331 Klíma Ondřej
20
24
22
24
24
19
12
30*
145
4002
24
1902-0198 Dymák Matyáš
37*
25
20
17
20
29
21
20
152
3873
25
1101-0470 Peterka Tomáš
26
34*
23
20
17
28
29
22
165
3749
26
1702-0193 Chlumský Tomáš
16
30
24
29
29
39*
28
23
179
3630
27
1703-0236 Burda František
28
19
29
30
25
33*
27
21
179
3515
28
2419-0063 Bělunková Tatiana
30
DNC*
25
42
30
15
26
36
204
3404
29
1304-0273 Holoubek David
24
21
33
25
40
51*
35
48
226
3298
30
2419-0059 Fanfrlová Eliška
DNC*
26
31
38
27
35
49
28
234
3195
31
1609-0303 Kříž Jan
32
28
32
37
23
38
45
DNC*
235
3095
32
1305-0321 Lojková Karolína
DNF*
35
42
43
37
30
36
17
240
2999
33
2101-0718 Navrátilová Helena
33
29
36
45
44
50*
38
19
244
2905
34
1101-0208 Hatle Stella Marie
23
DNF*
DNC
35
39
16
32
35
249
2814
35
2116-0011 Štafa Patrick
DNC*
DNC
DNC
13
33
27
24
24
259
2726
36
1307-0133 Maruš Max
DNF*
38
30
32
38
41
41
39
259
2640
37
1701-0337 Novák Vojtěch
27
32
38
36
48
42
47
SCP*
270
2557
38
2101-0741 Hýžová Helena
DNC*
33
41
49
46
32
40
32
273
2476
39
1609-0312 Podrábská Adéla
35
36
35
46
53*
37
48
43
280
2397
40
1909-0078 Kolomý Jonáš
29
23
34
41
55*
54
51
49
281
2320
41
1101-0511 Beringer Jan
31
39
28
44
50
52
37
53*
281
2245
42
1130-0326 Janota Jonáš
DNC*
DNF
DNC
DNC
26
13
31
26
303
2172
43
1504-0094 Motlíková Pavlína
36
DNS*
DNC
34
41
47
50
41
318
2100
44
1909-0061 Flídr Jaromír
DNC*
DNC
DNC
33
35
40
44
37
327
2030
45
1701-0336 Novák Adam
34
37
39
55
61*
60
55
54
334
1962
46
1609-0272 Beerová Anežka
38
40
43
52
62*
56
54
52
335
1895
47
1504-0001 Rezek Richard
DNC*
DNC
DNC
DNC
22
31
34
44
338
1830
48
1302-0052 Plch Jiří
17
DNC*
21
26
DNC
DNC
DNC
DNC
340
1766
49
1705-0189 Šercl Ondřej
DNC*
DNC
37
51
49
49
43
45
343
1703
50
2101-0729 Beroun Daniel
DNC*
DNC
DNC
31
52
34
52
38
345
1642
51
1705-0188 Zima Daniel
DNC*
DNC
40
50
45
45
57
40
346
1582
52
1302-0053 Szmaragowski Dominik
DNF*
DNS
DNC
DNC
34
36
25
47
349
1523
53
1703-0249 Tomeš Jiří
DNS*
DNC
DNC
DNC
43
44
42
31
367
1465
54
2301-0220 Záhornatský Jan
DNF*
DNC
27
47
42
48
DNC
DNC
371
1408
55
1909-0080 Kučerová Michaela
DNC*
DNC
DNC
39
36
43
46
DNC
371
1352
56
2404-0450 Hejnová Karolína
DNF*
DNC
DNC
53
54
57
39
34
375
1297
57
1705-0164 Verl Jan
DNC*
DNC
DNC
SCP
47
59
33
46
384
1243
58
1902-0197 Dymáková Liliana
DNC*
DNC
DNC
48
59
58
56
50
409
1191
59
1101-0433 Klíma Jáchym
DNF*
DNF
DNF
56
57
61
59
51
422
1139
60
1206-0339 Procházková Tereza
DNC*
DNC
DNC
DNC
51
46
53
DNC
426
1088
61
1909-0099 Bilerová Rozálie
DNC*
DNC
DNC
54
56
55
58
DNC
430
1037
62
1909-0090 Semler Jan
DNF*
DNC
DNC
DNC
60
53
DNC
DNC
458
988
63
1206-0356 Baudyšová Klára
DNC*
DNC
DNC
DNC
58
63
DNC
DNC
466
939
64
1101-0514 Klímová Johana
RET*
DNC
DNC
DNC
DNF
62
DNF
DNC
476
891
65
1702-0205 Chlumská Tereza
DNS*
DNC
DNC
DNC
63
DNC
DNF
DNC
477
844
66
1101-0500 Busta Anna
RET*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
DNC
483
752
66
1101-0507 Skořepová Anna
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
DNC
483
752
66
1901-0481 Mareš Michael
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
483
752
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ