Krajský přebor

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 182102
Datum 14.04.2018
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno z.s.
Zúčastněné třídy Q-4K,RsF-4K,RsV-4K, Lar-3M,Las-3M,L47-3M,Q-3M,RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M, Lar-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0006 Jaroš Adam
1
6*
1
1
3
5925
2
1909-0035 Kučera Matěj
2
1
3*
3
6
4721
3
2101-0653 Kališová Markéta
6
7*
2
2
10
4016
4
9901-0001 Hrušková Sára
3
4
10*
6
13
3517
5
2001-0235 Ptáčková Tereza
8
2
4
14*
14
3129
6
2306-0002 Hála Jan
4
10*
6
7
17
2812
7
2306-0004 Hálová Anna
13*
3
7
8
18
2544
8
2101-0725 Dokoupilová Beáta
5
8
13*
5
18
2312
9
2101-0717 Chalupníková Klára
15*
5
14
4
23
2108
10
2203-0243 Valenová Barbora
7
11*
5
11
23
1925
11
2101-0726 Dokoupilová Linda
11
9
8
15*
28
1759
12
2103-0864 Šebková Kristýna
10
14*
11
9
30
1608
13
2101-0705 Konopík Tomáš
9
12*
12
10
31
1469
14
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
DNC*
13
9
12
34
1340
15
2101-0741 Hýžová Helena
16*
16
15
13
44
1220
16
2306-0003 Hála Jakub
12
17*
17
16
45
1108
17
1909-0080 Kučerová Michaela
18
15
16
DNC*
49
1003
18
2101-0718 Navrátilová Helena
14
18*
18
18
50
904
19
9901-0002 Hruška Silvestr
20
21*
19
17
56
810
20
2001-0240 Ptáčková Markéta
17
20
DSQ*
DNC
62
721
21
2101-0722 Blatecký Martin
19
23
20
DNC*
62
636
22
2101-0729 Beroun Daniel
21
19
22
DNC*
62
555
23
1909-0099 Bilerová Rozálie
22
22
DSQ*
DNC
69
478
24
2101-0742 Karas Filip
DNC*
24
21
DNC
70
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0375 Pospíšil Martin
DNC*
1
2
3
6
3303
2
2101-0577 Audy Dan
DNC*
5
1
1
7
2400
3
2101-0473 Blatecký David
1
2
4
DNC*
7
1872
4
2101-0619 Sopoušek Radek
3
4*
3
2
8
1497
5
2101-0637 Kališová Lenka
2
3
5*
4
9
1206
6
2101-0608 Kmenta Martin
4
7*
6
5
15
969
7
2101-0281 Marečková Renata
5
6
7*
7
18
768
8
2116-0005 Halouzka Michal
7
8*
8
6
21
594
9
2101-0447 Hýža Vít
8
DSQ*
9
DNF
29
440
10
2101-0258 Štěpán David
6
DNC*
DNC
DNC
30
303
11
2101-0655 Samec Marek
DNC*
DNC
DNC
DNC
36
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0724 Tupý Petr
1
1
1
3*
3
4404
2103-0794 Viščor Dan
3
4404
2
2103-0856 Justová Anna
4*
2
3
1
6
3200
2103-0795 Viščorová Nela
6
3200
3
2103-0817 Škvařil Patrik
3*
3
2
2
7
2496
2103-0912 Ostrý Dominik
7
2496
4
2103-0824 Pešková Adéla
9*
4
6
4
14
1996
2103-0852 Křenková Kristýna
14
1996
5
2103-0854 Křenková Monika
5
6*
4
5
14
1608
2103-0870 Krejčiřík Daniel
14
1608
6
2103-0802 Koláčková Jasmína
8*
5
5
6
16
1291
2103-0747 Křiváková Magdalena
16
1291
7
2103-0857 Janáček Vojtěch
6
7
8
9*
21
1024
2103-0858 Schwanzer Albert
21
1024
8
2104-0201 Ostrý Dominik
7
9*
7
8
22
792
2103-0886 Buchtová Agnes
22
792
9
2103-0796 Dadák Lukáš
2
DNC*
DNC
DNC
24
587
2103-0922 Šlechtická Kateřina
24
587
10
2103-0884 Proček Vojtěch
10*
8
9
7
24
404
2103-0902 Čoupek Ondřej
24
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0888 Šmídmajer Lukáš
DNC*
1
1
DNC
5
402
2
2103-0901 Grabarczyková Anna
DNC*
2
2
DNC
7
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0804 Daněk Jan
2
1
1
4*
4
4570
2
2103-0221 Fanta Miroslav
1
2
2
3*
5
3365
3
2103-0289 Pavlovský Marek
DNC*
4
5
1
10
2661
4
2103-0207 Pavlík Jiří
OCS*
3
4
5
12
2161
5
2103-0547 Grabarczyk Darek
3
6
6
7*
15
1774
6
2103-0253 Pavlovský Josef
DNF*
DNC
3
2
17
1457
7
2103-0483 Nováková Ludmila
DNF*
7
7
6
20
1189
8
2103-0908 Filip Miroslav
DNF*
5
8
8
21
957
9
2103-0595 Turba Marek
DNF*
DNC
DNC
DNC
36
576
9
2103-0784 Otevřel Pavel
DNF*
DNC
DNC
DNC
36
576
9
2103-0699 Žáková Věra
DNF*
DNC
DNC
DNC
36
576
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ