Interpohár 2018

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 182412
Datum 03.08.2018
Dní 3
Místo konání Olešná
Pořadatel KSJ kraj Moravskoslezský
Zúčastněné třídy Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9901-012 Szitás Ondrej 2004
1
6*
1
5
1
8
9717
2
9901-002 Štefaničiak Matej 2004
2
3
3
1
7*
9
7911
3
9901-011 Hrušková Sára 2004
6
4
16*
2
2
14
6854
4
9901-003 Kaňuková Kristína 2009
5
1
5
11
18*
22
6105
5
2203-0243 Valenová Barbora 2007
8*
8
7
6
4
25
5523
6
2419-0061 Rabasová Adéla 2006
7
13*
6
8
5
26
5048
7
2116-0006 Jaroš Adam 2005
21*
12
2
17
3
34
4646
8
9902-0003 Sojdak Wiktoria 2006
16*
9
8
12
9
38
4299
9
9901-001 Valentiniová Sofia 2007
10
7
UFD*
7
15
39
3992
10
2116-0011 Štafa Patrick 2010
11
14*
14
9
6
40
3717
11
9901-004 Rolík Michal 2008
3
19*
9
19
10
41
3469
12
2306-0004 Hálová Anna 2009
9
17*
11
15
8
43
3242
13
9901-009 Slosiar Leo 2005
20
2
20
3
UFD*
45
3033
14
9901-005 Ursínyová Zuzana 2007
4
20*
13
18
11
46
2840
15
2419-0059 Fanfrlová Eliška 2005
15
18
12
4
22*
49
2661
16
2306-0002 Hála Jan 2005
27*
21
4
13
17
55
2492
17
2001-0235 Ptáčková Tereza 2006
24
5
UFD*
16
13
58
2334
18
2116-0005 Halouzka Michal 2005
28*
15
10
14
19
58
2185
19
2404-0445 Kuřil Jan 2006
13
10
17
26*
20
60
2045
20
2201-0039 Krč Lukáš 2007
17
11
22*
20
14
62
1911
21
9902-0001 Farana Mikolay 2009
19
28*
21
10
16
66
1784
22
2419-0063 Bělunková Tatiana 2008
14
22*
19
21
12
66
1663
23
9902-0002 Szpak Martyna 2008
12
25*
23
24
21
80
1547
24
2201-0054 Kováč Vladimír 2010
18
23
24
23
25*
88
1436
25
2201-0053 Kováč Richard 2008
25
26
15
28*
23
89
1329
26
2001-0240 Ptáčková Markéta 2008
23
24
18
25
27*
90
1227
27
2404-0446 Kuřilová Kateřina 2006
30*
16
26
27
26
95
1129
28
2404-0450 Hejnová Karolína 2007
26
27
29*
22
28
103
1034
29
2306-0003 Hála Jakub 2009
22
29*
25
29
29
105
943
30
2419-0049 Novák Matěj 2005
29
30
27
DNS*
24
110
854
31
9901-010 Hruška Silvester 2006
31
33*
30
30
30
121
769
32
2419-0075 Kmetík Matyáš 2005
32
31
28
DNS*
DNC
125
686
33
9902-0007 Farana Henryk 2012
33
32
DNF*
DNC
DNC
133
606
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2419-0003 Škráčková Vendula 1989
1
2
1
3*
1
1
6
6854
2
2403-0010 Chlupová Kateřina 1987
2
1
3
2
4*
2
10
5048
3
2402-0007 Čudek Radim 1973
3
4*
4
1
3
4
15
3992
4
2405-0121 Tichánek Michal 1993
6*
3
5
4
2
3
17
3242
5
1609-0287 Mlejnek Tomáš 2002
4
5*
2
5
5
5
21
2661
6
2306-0001 Hála Petr 2002
5
6*
6
6
6
6
29
2185
7
9902-0005 Maj Oliwicr 2003
7
7
7
7
7
8*
35
1784
8
9902-0006 Bednarczyk Michal 2003
8
8
8
9*
8
7
39
1436
9
2405-0132 Bílková Lucie 2003
9
9
11
8
10
DNF*
47
1129
10
9902-0004 Pvonobis Jakub 2004
10
11*
10
10
9
9
48
854
11
2405-0124 Vavrlová Kateřina 1989
DNF*
10
9
DNF
DNC
DNC
55
606
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0509 Chlup Zdeněk 1979
3*
2
2
1
2
1
8
6154
2
7006-0023 Hlavsa Tomáš 1983
4
4
5*
2
1
2
13
4047
3
9901-008 Miškov Alexandr 2002
2
1
1
6*
6
5
15
2814
4
2404-0426 Dybal Zdeněk 2000
1
3
4
5
4
6*
17
1940
5
9901-007 Pačinová Michaela 2003
5
6*
3
3
5
4
20
1261
6
9901-006 Vyoral Dominik 2003
6*
5
6
4
3
3
21
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ