Lipenský kotrmelec

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181332
Datum 06.10.2018
Dní 2
Místo konání Lipno - Lipno nad Vltavou
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0120 Hájek Milan 1968
1
1
1
3
8730
2
1134-0017 Plhoň Adam 1982
2
4
3
9
6623
3
1702-0061 Kotek Michal 1980
8
2
2
12
5390
4
7040-0197 Štantejský Jan 1974
3
3
8
14
4515
5
1130-0695 Brabec Václav 1998
4
6
5
15
3837
6
1702-0062 Kotek Kamil 1984
5
8
4
17
3283
7
1401-0419 Šnajdr Milan 1964
11
5
6
22
2814
8
1201-0162 Houšková Klára 1998
9
7
7
23
2408
9
1149-0005 Bartoš Richard 1969
6
10
10
26
2050
10
1702-0185 Lassig Jiří 1991
10
11
11
32
1730
11
2103-0719 Olša Jiří 1981
DNF
9
9
33
1440
12
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
12
12
12
36
1176
13
1305-0420 Vastl Tomáš 1997
7
DNC
DNC
37
932
14
2001-0234 Mačát Matyáš 1999
13
13
13
39
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0349 Bryx Petr 1972
1
1
1
2*
3
6623
2
1145-0077 Prokýšek Petr 1984
2
3*
2
1
5
4515
3
7040-0220 Hrubý Jan 1971
3*
2
3
3
8
3283
4
7040-0142 Mrázová Sylvia 1973
4
6*
4
5
13
2408
5
7040-0203 Brožová Monika 1970
7*
4
7
4
15
1730
6
1901-0469 Richterová Eliška 2003
5
5
5
6*
15
1176
7
1901-0475 Bříza Petr 1972
6
7*
6
7
19
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7032-0314 Matoušková Eva 1984
DNF*
1
3
1
5
8505
7032-0004 Peterka Miroslav 1982
5
8505
2
2103-0736 Nejezchleba Jakub 1999
1
3*
2
2
5
6397
2103-0687 Maršálková Blanka 1998
5
6397
3
1305-0203 Lojka Michal 1976
4
5
1
6*
10
5165
1305-0266 Lojková Petra 1979
10
5165
4
1305-0236 Klíma Pavel 1979
2
9*
7
4
13
4290
1305-0340 Luhan Radek 1978
13
4290
5
1312-0017 Zídek Zdeněk 1961
5
7*
4
5
14
3612
9999-0120 Kubeš Jaromír 2005
14
3612
6
2103-0727 Labuda Ondřej 1988
6*
6
6
3
15
3058
2103-0794 Viščor Dan 2004
15
3058
7
1130-0264 Motl Luboš 1967
3
4
9
11*
16
2589
1130-0220 Martinkovičová Monika 1987
16
2589
8
1130-0996 Blažek Martin 2001
9
2
10*
7
18
2183
1130-0997 Blažek Marek 2006
18
2183
9
1302-0018 Szmaragowski Michaela 1975
7
8
5
10*
20
1825
1302-0058 Szmaragowski Daniel 1977
20
1825
10
1130-0114 Dvořák Jan 1978
8
10*
8
8
24
1505
7040-0188 Iljuchin Ilja 1980
24
1505
11
1145-0076 Pour Jan 1970
10
11*
11
9
30
1215
1145-0091 Majchrák Lukáš 1980
30
1215
12
1149-0009 Najvárek Vít 1973
11
12
13*
12
35
950
8888-0001 Stibůrek Jan 1977
35
950
13
9999-0121 Videršperk Pavel 1986
DNS*
DNF
12
13
39
707
9999-0122 Videršperk Jaroslav 1984
39
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ