MČR - Nechranický skluz

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181139
Datum 28.09.2018
Dní 3
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0571 Teplý Viktor
1
13*
1
1
3
18937
2
1504-0086 Novotný Štěpán
5
7*
2
2
9
15325
3
1401-0259 Smetana Radek
12*
1
6
3
10
13212
4
2116-0004 Halouzka Jakub
4
12*
3
4
11
11713
5
1902-0189 Steiner Michal
6*
6
4
5
15
10550
6
2101-0453 Hrubý Karel
9
3
BFD*
6
18
9600
7
2101-0577 Audy Dan
3
11*
7
8
18
8796
8
2116-0003 Halouzka Jiří
8
4
11*
11
23
8100
9
1130-0279 Kašpar Antonín
13
2
9
15*
24
7487
10
1504-0055 Drahorád Petr
7
10
15*
9
26
6937
11
2301-0099 Přikryl Benjamín
2
17
8
20*
27
6441
12
1203-0452 Šenkýř Ivan
15
21*
5
10
30
5987
13
2101-0375 Pospíšil Martin
10
16*
13
7
30
5570
14
1508-0150 Vaidiš Tomáš
DNF*
5
14
12
31
5184
15
2101-0473 Blatecký David
17
9
10
DNC*
36
4824
16
9901-0001 Andel Michal
11
28*
12
16
39
4488
17
1703-0206 Solík Jakub
20
8
24*
13
41
4172
18
2001-0214 Moučka Vítězslav
21
24*
16
14
51
3874
19
2101-0761 Hlavsa Tomáš
16
18
23*
18
52
3592
20
2101-0608 Kmenta Martin
14
14
26
27*
54
3325
21
1401-0325 Liška Matěj
22*
19
22
19
60
3071
22
1508-0151 Netopilík Zdeněk
18
23
20
25*
61
2828
23
1607-0162 Solfronk Antonín
26*
20
19
22
61
2597
24
1702-0147 Lawson Andrew
24
26*
21
17
62
2375
25
1101-0262 Podzimek Antonín
23
15
25
26*
63
2162
26
1508-0172 Král Karel
27*
25
18
21
64
1958
27
1609-0248 Vaszi Mikuláš
25
29*
17
23
65
1761
28
1305-0306 Vachel Ondřej
19
27
BFD*
24
70
1572
29
9904-0001 Stýblo Petr
28
22
DNC
DNC*
81
1389
30
1130-0315 Rosík Alex
29
30
DNC
DNC*
90
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0011 Směšný Marek
1
2*
1
1
3
18388
2
2404-0379 Bobek Pavel
2
1
2
5*
5
14776
3
1609-0287 Mlejnek Tomáš
6
3
13*
8
17
12663
4
2403-0010 Chlupová Kateřina
8
4
6
13*
18
11164
5
2404-0454 Žáček Jiří
9*
7
4
7
18
10001
6
2419-0003 Škráčková Vendula
10
6
RET*
3
19
9051
7
2101-0509 Chlup Zdeněk
7
22*
3
9
19
8247
8
1606-0264 Kršňák Jakub
11
5
15*
6
22
7551
9
1701-0222 Háma Martin
17*
8
12
4
24
6937
10
1301-0230 Matoušek Ondřej
3
21*
10
12
25
6388
11
1203-0364 Soukal Miloslav
16
18*
8
2
26
5892
12
2201-0019 Kováčová Tereza
20*
10
5
16
31
5438
13
1701-0122 Kala Roman
5
12
14
15*
31
5021
14
1504-0085 Bobková Michaela
14
19*
7
10
31
4635
15
1301-0232 Sivý Filip
12
11
11
14*
34
4275
16
2001-0172 Ondíková Petra
4
15
DNC*
17
36
3939
17
1130-0004 Bauerová Šárka
DNF*
20
9
11
40
3623
18
1606-0265 Kršňák Jan
13
9
UFD*
18
40
3325
19
1213-0193 Mojdlová Kateřina
21
13
16
DNC*
50
3043
20
1301-0233 Žíla Jiří
18
16
DSQ*
19
53
2776
21
1901-0134 Lejhanec David
15
14
DNC
DNC*
57
2522
22
1606-0244 Pokoš Radim
23
26*
18
20
61
2279
23
1213-0191 Mojdl Martin
25*
23
17
22
62
2048
24
1213-0148 Wehrenbergová Anna
19
17
DNC
DNC*
64
1826
25
1901-0030 Hodačová Veronika
22
25
19
DNC*
66
1613
26
1901-0392 Novohradský Filip
24
24
DNC*
21
69
1409
27
1206-0338 Pačanda David
DNF*
DNF
DNC
DNC
84
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0166 Himmelová Klára
1
1
1
2*
3
13212
2
1609-0212 Müller Ondřej
3*
2
2
1
5
9600
3
1702-0145 Vacula Jiří
7*
3
3
4
10
7487
4
1607-0165 Himmel Jiří
6*
5
4
3
12
5987
5
2101-0653 Kališová Markéta
2
8*
7
6
15
4824
6
1130-0230 Paigerová Vanda
4
7*
6
5
15
3874
7
2116-0005 Halouzka Michal
5
4
10*
9
18
3071
8
1130-1137 Haňkovský David
8
6
9*
7
21
2375
9
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
9*
9
5
8
22
1761
10
1901-0455 Veselý Štěpán
10*
10
8
10
28
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0415 Čermák Jaroslav
1
4*
2
1
1
5
14579
1901-0414 Košťál Petr
5
14579
2
1130-0496 Vítovec Matěj
2
9*
1
2
3
8
10967
1130-0275 Krsička Martin
8
10967
3
2101-0650 Ott Adam
7*
1
4
6
2
13
8854
2101-0710 Muzikář David
13
8854
4
7036-0015 Pokorný Jan
3
5
3
7*
4
15
7355
1201-0166 Milerová Anna
15
7355
5
1130-0298 Krsička Michal
6*
2
5
3
6
16
6192
1130-0299 Krsička Lukáš
16
6192
6
1103-0008 Jurečka Matěj
5
3
UFD*
5
5
18
5242
1103-0011 Zíta Tomáš
18
5242
7
2103-0856 Justová Anna
8*
6
6
4
8
24
4438
2103-0724 Tupý Petr
24
4438
8
1130-1173 Nahodil Alexander
11
11
DNC*
8
7
37
3742
1130-0593 Sušil Jan
37
3742
9
1401-0439 Dobrý Jakub
4
7
DNC
DNC*
DNC
39
3128
1401-0473 Dobrá Tereza
39
3128
10
1101-0351 Smrčka Jiří
10
12
DNC
DNC*
9
45
2579
1901-0463 Kubů Jáchym
45
2579
11
1130-0340 Burska Zosia
9
10
UFD
DNC*
DNF
47
2083
1130-0002 Bauer František
47
2083
12
1130-0316 Pavlíková Barbora
12
8
DNC
DNC*
DNC
48
1629
1901-0449 Košťálová Bára
48
1629
13
1130-1263 Cvachová Adéla
DNF*
13
DNC
DNC
DNC
55
1212
1130-0103 Dlouhý Lukáš
55
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ