22. Česká námořní rallye

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 187021
Datum 13.10.2018
Dní 7
Místo konání Chorvatsko
Pořadatel Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
Zúčastněné třídy NJ-12mr, NJ-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0350 Hykrda Jan
2
5*
1
3
1
2
2
11
16557
2101-0761 Hlavsa Tomáš
11
16557
9999-0134 Sokol Petr
11
16557
2101-0375 Pospíšil Martin
11
16557
2101-0610 Hykrda Jakub
11
16557
2101-0405 Karas Tomáš
11
16557
2
7019-0361 Sehnal Pavel
6
7*
3
2
2
5
5
23
12945
9999-0135 Šturc Petr
23
12945
9911-0002 Schaefer Robert
23
12945
9999-0136 Šturc Jan
23
12945
1702-0112 Maier Michael
23
12945
7019-0384 Mertinová Nicole
23
12945
7003-0012 Němec František
23
12945
3
1203-0487 Fiala Petr
1
2
15*
5
5
10
3
26
10832
1214-0079 Winkler Pavel
26
10832
1145-0068 Vika Tomáš
26
10832
7032-0222 Taschner Karel
26
10832
9999-0137 Šikner Jiří
26
10832
9999-0138 Krajčovič Milan
26
10832
9999-0139 Janouch Ondřej
26
10832
9999-0140 Zeman Jan
26
10832
4
1126-0001 Kulík Martin
10
1
2
1
14
1
BFD*
29
9332
1126-0007 Musil Tomáš 1976
29
9332
1126-0004 Švihlík Martin
29
9332
1126-0081 Miler Martin
29
9332
1126-0666 Trčka Martin
29
9332
1126-0010 Buček Martin
29
9332
1126-0005 Neumann Lukáš
29
9332
5
2103-0253 Pavlovský Josef
9
4
5
4
3
7
BFD*
32
8169
2103-0221 Fanta Miroslav
32
8169
2103-0262 Malec Martin
32
8169
2103-0293 Krejčiřík Jan
32
8169
2103-0804 Daněk Jan
32
8169
2103-0207 Pavlík Jiří
32
8169
6
1302-0020 Čutka Jan
4
3
17*
8
4
8
7
34
7219
9999-0141 Masarik Jozef
34
7219
9999-0142 König Václav
34
7219
9999-0143 Vurm Miroslav
34
7219
1526-0089 Pavlíček Zdeněk
34
7219
9999-0144 Musil Pavel
34
7219
9999-0145 Vácha Radek
34
7219
7
9904-0001 Styblo Petr
8
9
6
9
13*
11
1
44
6416
9999-0146 Daněk Michal
44
6416
2201-0011 Směšný Marek
44
6416
2203-0165 Rozsypal Martin
44
6416
2101-0453 Hrubý Karel
44
6416
9999-0147 Krejza Tomáš
44
6416
9904-0002 Styblo David
44
6416
8
2103-0118 Jakešová Svatava
16*
6
11
7
6
3
13
46
5720
2403-0010 Chlupová Kateřina
46
5720
2101-0450 Mátlová Kateřina
46
5720
2103-0428 Bidlová Jitka
46
5720
2103-0194 Kupská Martina
46
5720
2103-0729 Synková Anna
46
5720
2103-0483 Nováková Ludmila
46
5720
9
1203-0253 Štrunc Jan
3
10
9
13
9
15*
6
50
5106
1203-0083 Procházka Libor
50
5106
2103-0154 Spousta Petr
50
5106
1203-0574 Cígler Jaromír
50
5106
1203-0503 Štrunc Jan
50
5106
1203-0130 Lambl Vladimír
50
5106
10
2103-0803 Bělehrad Pavel
19*
16
7
6
11
4
10
54
4557
2408-0002 Hyrš Ladislav
54
4557
2103-0930 Pýcha Norbert
54
4557
1130-0969 Bačík Martin
54
4557
2103-0797 Nevřiva Václav
54
4557
2103-0931 Buzek Ondřej
54
4557
2103-0832 Hepner Jaromír
54
4557
2103-0894 Hrabálek Jakub
54
4557
11
1902-0192 Drábek Martin
7
8
14
15*
15
12
8
64
4060
1902-0001 Bezdíček Petr
64
4060
1902-0028 Havel Jan
64
4060
1902-0133 Dymák Jiří
64
4060
1902-0186 Dymák Jiří
64
4060
1902-0194 Drábek Martin
64
4060
1902-0070 Steiner Jiří
64
4060
1902-0189 Steiner Michal
64
4060
12
9999-0148 Chlup Jan
12
13
4
19
17
6
BFD*
71
3607
9999-0149 Vízner Tomáš
71
3607
9999-0150 Motejl Jiří
71
3607
2101-0342 Sláma Ivo
71
3607
2001-0075 Kafka Tomáš
71
3607
1101-0262 Podzimek Antonín
71
3607
2101-0509 Chlup Zdeněk
71
3607
13
9999-0151 Holý Petr
5
18*
16
14
18
16
4
73
3190
9999-0152 Noščák Petr
73
3190
9999-0153 Nováček Miloš
73
3190
9999-0154 Porkert Jan
73
3190
9999-0155 Schulz Petr
73
3190
9999-0156 Holý Jan
73
3190
14
9931-0001 Frič Radek
11
11
13
16*
12
14
12
73
2804
9931-0004 Stefanussen Steinar
73
2804
9931-0005 Atle Lerkerod Geir
73
2804
9931-0003 Harald Heier Bjorn
73
2804
9931-0002 Ramm-Pettersen Jon
73
2804
15
9999-0157 Koláčný Rudolf
14
14
19*
10
16
9
14
77
2444
9999-0158 Vokoun Jan
77
2444
9999-0159 Vohryzka Tomáš
77
2444
1101-0079 Rek Matouš
77
2444
9999-0160 Tonar Jiří
77
2444
9999-0161 Půr Ivo
77
2444
9999-0162 Fořt Jiří
77
2444
16
2101-0577 Audy Dan
15
15
8
17
7
17
BFD*
79
2108
1504-0086 Novotný Štěpán
79
2108
2103-0881 Všetečka Ladislav
79
2108
1131-0079 Minář Jaromír
79
2108
9999-0163 Spurný Michal
79
2108
9999-0164 Svák Michal
79
2108
9999-0165 Horák Michal
79
2108
17
9999-0166 Šejba Filip
13
12
12
18
19*
13
11
79
1792
2403-0007 Lasztowka Vlastimil
79
1792
2405-0099 Ščerba Kamil
79
1792
9999-0167 Krystek Marek
79
1792
9999-0168 Ryšavý Boris
79
1792
9999-0169 Buchta Václav
79
1792
9999-0170 Běhunčík Ivan
79
1792
18
9911-0001 Ticháček Josef
17
19*
10
11
8
19
15
80
1494
9999-0171 Koubovský David
80
1494
9999-0172 Mach Jiří
80
1494
9999-0173 Rašovský Adam
80
1494
9999-0174 Bartoš Petr
80
1494
9999-0175 Hikl Milan
80
1494
9999-0176 Vágner Ladislav
80
1494
19
1130-0659 Budín Aleš
18*
17
18
12
10
18
9
84
1212
1130-0779 Effenberger Aleš
84
1212
9999-0177 Novák Richard
84
1212
9999-0178 Effenberger Hynek
84
1212
9999-0179 Kromus David
84
1212
1130-0783 Hajn Petr
84
1212
1139-0006 Marek Jan
84
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0281 Marečková Renata
1
1
1
1
1
2*
1
6
7997
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
6
7997
9999-0180 Dlakovová Eva
6
7997
1130-0004 Bauerová Šárka
6
7997
2101-0555 Perníčková Lucie
6
7997
2103-0788 Pavlovská Alexandra
6
7997
1203-0423 Bezušková Jana
6
7997
2
1203-0550 Jedlička Jan
3
2
2
2
4
6*
3
16
5890
9999-0181 Marek Vladan
16
5890
9999-0182 Oliva Ivan
16
5890
9999-0183 Kučera Tomáš
16
5890
9999-0184 Vobořilová Marcela
16
5890
9999-0185 Salomon Igor
16
5890
3
9999-0186 Hurych Zdeněk
6
4
3
10*
2
1
5
21
4657
9999-0187 Scháněl Jan
21
4657
9999-0188 Král Ludvík
21
4657
9999-0189 Šírek Josef
21
4657
9999-0190 Tošovský Moroslav
21
4657
9999-0191 Renelt Robin
21
4657
9999-0192 Loja Peter
21
4657
4
9903-0001 Černovsky Karel
4
3
5
3
5
7
11*
27
3782
9999-0193 Horálek Pavel
27
3782
9903-0003 Freier Klaus
27
3782
9999-0194 Graf Miroslav
27
3782
9903-0002 Fleschhut Elias
27
3782
5
1211-0021 Faktor Vlastimil
2
7
4
8
7
9*
2
30
3104
7003-0021 Homolka Miloš
30
3104
1131-0080 Matějka Jan
30
3104
7032-0326 Balínek Petr
30
3104
1131-0076 Jirsa Petr
30
3104
1211-0023 Novák Miroslav
30
3104
1131-0084 Vrňák Pavel
30
3104
6
9999-0195 Laichman Libor
7
5
9*
4
3
5
7
31
2550
9999-0196 Strachota Svatopluk
31
2550
9999-0197 Balažič Tomáš
31
2550
9999-0198 Ostrý Tomáš
31
2550
9999-0199 Hvězda Martin
31
2550
9999-0200 Svoboda Václav
31
2550
9999-0201 Fikáček Albert
31
2550
7
1302-0041 Jelínek Stanislav
5
6
7
9*
6
4
6
34
2081
1305-0009 Vachel Petr
34
2081
7016-0089 Krauz Petr
34
2081
7016-0192 Borovka Vojtěch
34
2081
9999-0202 Kopecký Martin
34
2081
9999-0203 Švec Jiří
34
2081
8
9999-0204 Řihošek Aleš
8
11*
6
5
11
3
4
37
1675
9999-0205 Tomášek Radim
37
1675
9999-0206 Jalový Martin
37
1675
9999-0207 Minář Martin
37
1675
2404-0389 Holý Ivo
37
1675
2419-0055 Šaňa Jan
37
1675
2404-0427 Dybal Zdeněk
37
1675
1130-0267 Schwarzová Markéta
37
1675
9
1130-0538 Kokeš Petr
9
8
DNF*
11
8
8
9
53
1317
9999-0208 Mahler Dominik
53
1317
9999-0209 Procházka Viktor
53
1317
9999-0210 Hlavatý Vít
53
1317
9999-0211 Svanovský Evžen
53
1317
1203-0483 Jedličková Michaela
53
1317
10
9999-0212 Novák Matěj
11*
10
8
6
9
11
10
54
997
9999-0213 Vorel Marek
54
997
9999-0214 Feist Patrik
54
997
9999-0215 Froňek David
54
997
9999-0216 Olmr Matyáš
54
997
9999-0217 Šmídl Marek
54
997
11
9999-0218 Princová Lea
10*
9
10
7
10
10
8
54
707
9999-0219 Mihóková Vanda
54
707
9999-0220 Zoubková Lucie
54
707
9999-0221 Janečková Ester
54
707
9999-0222 Králíková Alena
54
707
9999-0223 Peroutková Kateřina
54
707
9999-0224 Ivanová Radka
54
707
1130-1184 Horánska Magdalena
54
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ