Kiss My RS III.

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 182153
Datum 08.09.2018
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel TJ Lodní sporty Brno
Zúčastněné třídy RsV-7P,RsT-3M,RsF-7P,RsO-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0488 Košatová Lucie
1
2*
2
2
5
9814
1901-0469 Richterová Eliška
5
9814
2
1101-0215 Košata Lukáš
4
1
3
UFD*
8
7707
1901-0468 Richter Jan
8
7707
3
2103-0856 Justová Anna
3
10*
5
1
9
6474
2103-0795 Viščorová Nela
9
6474
4
1401-0476 Baštář Ondřej
2
5
6
UFD*
13
5600
1401-0482 Juha Jan
13
5600
5
1101-0466 Borkovec Bořek
6*
4
4
5
13
4921
1101-0419 Stibůrková Tereza
13
4921
6
2103-0724 Tupý Petr
8*
7
8
4
19
4367
2103-0794 Viščor Dan
19
4367
7
2103-0912 Ostrý Dominik
5
8
13*
7
20
3899
2103-0870 Krejčiřík Daniel
20
3899
8
1402-0405 Cibulka Vojtěch
12*
3
9
9
21
3493
1901-0465 Košťálová Anna
21
3493
9
1401-0481 Holá Magdaléna
13*
9
11
3
23
3135
1401-0479 Hanton Josef
23
3135
10
2103-0817 Škvařil Patrik
9
14
1
UFD*
24
2814
2101-0718 Navrátilová Helena
24
2814
11
1149-0003 Kuthanová Kateřina
16*
6
12
6
24
2524
1101-0445 Kaltounková Klára
24
2524
12
2103-0790 Huk Vítězslav
7
13*
10
8
25
2260
2103-0796 Dadák Lukáš
25
2260
13
2103-0852 Křenková Kristýna
15*
12
7
10
29
2017
2103-0824 Pešková Adéla
29
2017
14
1101-0446 Brhelová Iva
10
17
18*
11
38
1791
1101-0499 Krasauskas Tadas
38
1791
15
2407-0151 Hlavsa Vilém
11
15
17*
12
38
1582
2407-0215 Stříž Tobiáš
38
1582
16
1101-0451 Stibůrková Eliška
14
11
14
UFD*
39
1385
1101-0498 Sazama Michal
39
1385
17
2103-0854 Křenková Monika
18
16
16
UFD*
50
1201
2103-0855 Křenek Miloš
50
1201
18
2103-0913 Šabatová Barbora
19
19
20*
13
51
1027
2103-0886 Buchtová Agnes
51
1027
19
2103-0868 Krejčiříková Karolína
DNC*
18
19
14
51
863
2101-0730 Navrátilová Vanda
51
863
20
2103-0857 Janáček Vojtěch
17
UFD*
15
UFD
53
707
2103-0858 Schwanzer Albert
53
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0902 Čoupek Ondřej
5*
2
1
1
4
3012
2
2103-0853 Bína Rudolf
1
1
3
4*
5
2109
3
2103-0888 Šmídmajer Lukáš
2
5*
4
2
8
1581
4
2103-0922 Šlechtická Kateřina
3
3
2
5*
8
1206
5
2103-0925 Sklenář Matěj
4
4
5
6*
13
915
6
2103-0928 Trubačíková Hana
7*
7
6
3
16
678
7
2103-0887 Buchtová Sarah
6
6
8*
7
19
477
8
1149-0008 Kuthan Jan
8*
8
7
8
23
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0207 Pavlík Jiří
2*
2
1
1
2
6
7387
2
2103-0221 Fanta Miroslav
1
1
5*
4
1
7
5279
3
2103-0543 Hartl Radim
3
6*
2
3
4
12
4047
4
2103-0874 Kubeš Fedor
4*
4
4
2
3
13
3172
5
2103-0547 Grabarczyk Darek
8*
5
3
8
5
21
2494
6
2103-0784 Otevřel Pavel
5
7*
6
7
6
24
1940
7
2103-0908 Filip Miroslav
7
8*
7
5
7
26
1471
8
2103-0483 Nováková Ludmila
9
3
DNF*
6
9
27
1065
9
2103-0235 Vaculka Zbyněk
6
9*
8
9
8
31
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ