Kiss My RS III.

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 182153
Datum 08.09.2018
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel TJ Lodní sporty Brno
Zúčastněné třídy RsV-7P,RsT-3M,RsF-7P,RsO-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0488 Košatová Lucie 2004
1
2*
2
2
5
9814
1901-0469 Richterová Eliška 2003
5
9814
2
1101-0215 Košata Lukáš 2004
4
1
3
UFD*
8
7707
1901-0468 Richter Jan 2006
8
7707
3
2103-0856 Justová Anna 2002
3
10*
5
1
9
6474
2103-0795 Viščorová Nela 2006
9
6474
4
1401-0476 Baštář Ondřej 2006
2
5
6
UFD*
13
5600
1401-0482 Juha Jan 2006
13
5600
5
1101-0466 Borkovec Bořek 2005
6*
4
4
5
13
4921
1101-0419 Stibůrková Tereza 2008
13
4921
6
2103-0724 Tupý Petr 2001
8*
7
8
4
19
4367
2103-0794 Viščor Dan 2004
19
4367
7
2103-0912 Ostrý Dominik 2002
5
8
13*
7
20
3899
2103-0870 Krejčiřík Daniel 2006
20
3899
8
1402-0405 Cibulka Vojtěch 2005
12*
3
9
9
21
3493
1901-0465 Košťálová Anna 2006
21
3493
9
1401-0481 Holá Magdaléna 2004
13*
9
11
3
23
3135
1401-0479 Hanton Josef 2005
23
3135
10
2103-0817 Škvařil Patrik 2001
9
14
1
UFD*
24
2814
2101-0718 Navrátilová Helena 2007
24
2814
11
1149-0003 Kuthanová Kateřina 2004
16*
6
12
6
24
2524
1101-0445 Kaltounková Klára 2002
24
2524
12
2103-0790 Huk Vítězslav 2001
7
13*
10
8
25
2260
2103-0796 Dadák Lukáš 2003
25
2260
13
2103-0852 Křenková Kristýna 2007
15*
12
7
10
29
2017
2103-0824 Pešková Adéla 2003
29
2017
14
1101-0446 Brhelová Iva 2005
10
17
18*
11
38
1791
1101-0499 Krasauskas Tadas 2006
38
1791
15
2407-0151 Hlavsa Vilém 2002
11
15
17*
12
38
1582
2407-0215 Stříž Tobiáš 2007
38
1582
16
1101-0451 Stibůrková Eliška 2005
14
11
14
UFD*
39
1385
1101-0498 Sazama Michal 2006
39
1385
17
2103-0854 Křenková Monika 2007
18
16
16
UFD*
50
1201
2103-0855 Křenek Miloš 2007
50
1201
18
2103-0913 Šabatová Barbora 2003
19
19
20*
13
51
1027
2103-0886 Buchtová Agnes 2007
51
1027
19
2103-0868 Krejčiříková Karolína 2002
DNC*
18
19
14
51
863
2101-0730 Navrátilová Vanda 2010
51
863
20
2103-0857 Janáček Vojtěch 2005
17
UFD*
15
UFD
53
707
2103-0858 Schwanzer Albert 2006
53
707
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0902 Čoupek Ondřej 2004
5*
2
1
1
4
3012
2
2103-0853 Bína Rudolf 2007
1
1
3
4*
5
2109
3
2103-0888 Šmídmajer Lukáš 2006
2
5*
4
2
8
1581
4
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
3
3
2
5*
8
1206
5
2103-0925 Sklenář Matěj 2009
4
4
5
6*
13
915
6
2103-0928 Trubačíková Hana 2005
7*
7
6
3
16
678
7
2103-0887 Buchtová Sarah 2007
6
6
8*
7
19
477
8
1149-0008 Kuthan Jan 2009
8*
8
7
8
23
303
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0207 Pavlík Jiří 1964
2*
2
1
1
2
6
7387
2
2103-0221 Fanta Miroslav 1966
1
1
5*
4
1
7
5279
3
2103-0543 Hartl Radim 1963
3
6*
2
3
4
12
4047
4
2103-0874 Kubeš Fedor 1987
4*
4
4
2
3
13
3172
5
2103-0547 Grabarczyk Darek 1977
8*
5
3
8
5
21
2494
6
2103-0784 Otevřel Pavel 1974
5
7*
6
7
6
24
1940
7
2103-0908 Filip Miroslav 1959
7
8*
7
5
7
26
1471
8
2103-0483 Nováková Ludmila 1975
9
3
DNF*
6
9
27
1065
9
2103-0235 Vaculka Zbyněk 1967
6
9*
8
9
8
31
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ