Pohár Bohemia

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181202
Datum 21.04.2018
Dní 2
Místo konání Jezero Poděbrady
Pořadatel JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
Zúčastněné třídy 420-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Pir-2,Q-2,Evr-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1206-0321 Svoboda Pavel
2
1
3
6
1406
1145-0063 Kolářová Terezie
6
1406
2
1206-0094 Svoboda Petr
4
2
1
7
804
1206-0346 Bulušek Jiří
7
804
3
1206-0361 Kozáková Pavlína
3
3
2
8
452
1206-0351 Čermák Josef
8
452
4
1203-0169 Čermák Josef
1
4
4
9
202
1206-0352 Sieberová Monika
9
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1206-0275 Faltys David
1
1
1
3
2400
1206-0344 Mašková Michaela
3
2400
2
1206-0291 Pokorný Miroslav
2
3
2
7
1497
1206-0298 Pokorný Matyáš
7
1497
3
1206-0322 Horynová Jitka
3
2
3
8
969
1206-0347 Peterková Lucie
8
969
4
1206-0315 Hušek Matěj
4
4
4
12
594
1206-0333 Hušková Lia
12
594
5
1206-0330 Boháček David
DNE
DNS
DNS
18
303
1206-0255 Šára Marek
18
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1201-0163 Baudyšová Klára
2
1
2
5
1758
2
1206-0327 Svoboda Petr
4
2
1
7
1156
3
1206-0339 Procházková Tereza
1
4
4
9
804
4
1206-0343 Mašková Eliška
3
3
3
9
554
5
1206-0345 Bulušek Ondřej
5
5
5
15
360
6
1101-0480 Pačanda Roman
6
6
6
18
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1124-0035 Mika Radek
1
1
2
4
1156
1124-0049 Miková Žaneta
4
1156
2
1206-0033 Šindýlek Jiří
2
2
1
5
554
1206-0320 Pišťáček Jan
5
554
3
1206-0316 Licek Jiří
3
3
3
9
202
1206-0319 Procházka Radek
9
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ