Zlatá plachta Barbory 48. ročník

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181602
Datum 28.04.2018
Dní 2
Místo konání Oldřichov
Pořadatel Jachetní oddíl VS Duchcov
Zúčastněné třídy Q-4K,Evr-2,L47-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0298 Rais Michal
1
3*
1
1
3
5608
2
1101-0218 Popov Adam
2
6*
6
3
11
4404
3
1606-0282 Ráža Matyáš
9*
4
5
4
13
3700
4
1606-0279 Kaláb Jindřich
4
8
2
9*
14
3200
5
1609-0308 Tlapáková Zuzana
5
16*
8
2
15
2812
6
1101-0352 Lokajíčková Lucie
3
13*
4
8
15
2496
7
1101-0211 Klíma Vojtěch
8*
5
7
5
17
2228
8
1701-0331 Klíma Ondřej
10
2
9
11*
21
1996
9
1701-0305 Hartig Bartoloměj
6
12
OCS*
6
24
1791
10
1130-0326 Janota Jonáš
7
7
14*
10
24
1608
11
1504-0001 Rezek Richard
12*
1
12
12
25
1443
12
1609-0272 Beerová Anežka
16*
9
13
7
29
1291
13
1606-0298 Regetskiy Artem
13
10
16*
14
37
1152
14
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
18
17
3
20*
38
1024
15
1609-0303 Kříž Jan
15
19*
10
13
38
904
16
1701-0337 Novák Vojtěch
11
14
OCS*
15
40
792
17
1609-0312 Podrábská Adéla
14
11
15
18*
40
686
18
1504-0094 Motlíková Pavlína
19*
18
11
19
48
587
19
1606-0956 Knorr Petr
17
15
DNF*
16
48
493
20
1701-0336 Novák Adam
20*
20
17
17
54
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1606-0264 Kršňák Jakub
1
2*
1
1
3
1892
2
1606-0244 Pokoš Radim
3*
1
2
2
5
1290
3
1202-0047 Konopáč Daniel
2
4
3
DNF*
9
938
4
1606-0194 Soukup Aleš
5
3
4
DNC*
12
688
5
1606-0236 Petrová Kristýna
6*
6
5
3
14
494
6
1606-0288 Lederer Tomáš
4
7*
6
4
14
336
7
1601-0126 Brejník Lubomír 1979
7*
5
7
5
17
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ