EVROPA CUP

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 182420
Datum 10.11.2018
Dní 1
Místo konání Štěrkovna Hlučín
Pořadatel Asociace lodní třídy Evropa, z.s.
Zúčastněné třídy Evr-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0509 Chlup Zdeněk
6*
5
1
5
2
13
1773
2
1203-0364 Soukal Miloslav
5
1
4
3
13*
13
1472
3
1609-0287 Mlejnek Tomáš
4
10
2
2
14*
18
1296
4
2101-0571 Teplý Viktor
2
3
9
10*
8
22
1171
5
1901-0446 Plodek Adam
9*
2
8
6
7
23
1074
6
1902-0189 Steiner Michal
12
7
5
DNF*
4
28
995
7
2403-0010 Chlupová Kateřina
14
4
11
16*
1
30
928
8
1301-0230 Matoušek Ondřej
7
18
19*
1
5
31
870
9
2101-0577 Audy Dan
11
6
10
15*
6
33
819
10
2104-0210 Kubík Martin
10
12
17*
4
9
35
773
11
2404-0454 Žáček Jiří
13
16*
3
12
15
43
732
12
2101-0761 Hlavsa Tomáš
17
20
DNF*
13
3
53
694
13
2201-0019 Kováčová Tereza
35*
22
7
11
16
56
659
14
2001-0076 Kafka Richard
21
15
23*
18
11
65
627
15
2404-0379 Bobek Pavel
26
26
DNC*
7
10
69
597
16
2201-0004 Balzer Robert
36*
25
21
17
12
75
569
17
1213-0191 Mojdl Martin
30*
17
28
19
18
82
543
18
2419-0048 Chamradová Eva
18
30
30
8
DNF*
86
518
19
2405-0093 Bílek Vladimír
3
11
26
DNC*
DNC
88
494
20
2201-0011 Směšný Marek
37
31
DNF*
9
17
94
472
21
1301-0233 Žíla Jiří
8
19
20
DNC*
DNC
95
451
22
2104-0186 Švancarová Martina
29
28
24
14
DNF*
95
431
23
2104-0073 Kubík Michal
1
23
27
DNC*
DNC
99
411
24
2001-0172 Ondíková Petra
20
14
22
DNC*
DNC
104
393
25
2404-0426 Dybal Zdeněk
15
29
14
DNC*
DNC
106
375
26
1145-0079 Staniek Štěpán
DNS*
8
6
DNC
DNC
110
358
27
2001-0155 Kafka Roman
24
13
25
DNC*
DNC
110
342
28
1504-0085 Bobková Michaela
25
27
18
DNC*
DNC
118
326
29
2405-0118 Ščerba Patrik
23
35
16
DNC*
DNC
122
311
30
2405-0122 Strejček Radim
27
38
12
DNC*
DNC
125
296
31
2001-0154 Kafka Richard
16
DNF*
13
DNC
DNC
125
282
32
2402-0007 Čudek Radim
28
21
29
DNC*
DNC
126
268
33
2203-0158 Valouch Libor
19
24
DNF*
DNC
DNC
139
255
34
1213-0193 Mojdlová Kateřina
31
33
34
DNC*
DNC
146
242
35
1901-0134 Lejhanec David
34
32
32
DNC*
DNC
146
229
36
2201-0024 Sedláček Petr
DNF*
37
15
DNC
DNC
148
217
37
1301-0232 Sivý Filip
33
34
33
DNC*
DNC
148
205
38
2403-0033 Němec Milan
32
39
31
DNC*
DNC
150
193
39
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
DNS*
9
DNC
DNC
DNC
153
182
40
2405-0121 Tichánek Michal
22
36
DNF*
DNC
DNC
154
171
41
1301-0501 Sivý Daniel
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
192
130
41
1701-0245 Staněk Jan
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
192
130
41
1606-0244 Pokoš Radim
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
192
130
41
1401-0384 Škoda Jan
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
192
130
41
1901-0030 Hodačová Veronika
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
192
130
41
1606-0194 Soukup Aleš
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
192
130
41
2419-0003 Škráčková Vendula
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
192
130
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ