MČR - Lipno regata

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181327
Datum 30.08.2018
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví
Zúčastněné třídy Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P,Rs5-7P,Evr-7P,Lar-7P,Rs7-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán 1993
1*
1
1
1
3
9963
2
2201-0011 Směšný Marek 1975
2
3*
2
3
7
7855
3
2404-0454 Žáček Jiří 1996
4
5
11*
2
11
6623
4
2201-0020 Kučerová Lucie 1997
3
7
4
8*
14
5748
5
2403-0010 Chlupová Kateřina 1987
10
2
3
12*
15
5070
6
2201-0019 Kováčová Tereza 1994
9
4
10*
5
18
4515
7
1701-0122 Kala Roman 1963
7
12*
5
7
19
4047
8
1606-0264 Kršňák Jakub 1998
SCP*
6
9
6
21
3641
9
1301-0233 Žíla Jiří 1994
6
9
6
17*
21
3283
10
1901-0446 Plodek Adam 1999
5
11
8
13*
24
2963
11
1609-0287 Mlejnek Tomáš 2002
13
8
UFD*
4
25
2673
12
1203-0364 Soukal Miloslav 1975
8
10
12*
10
28
2408
13
1606-0265 Kršňák Jan 2002
11
15*
7
14
32
2165
14
2001-0155 Kafka Roman 1996
15*
13
13
9
35
1940
15
2001-0154 Kafka Richard 1996
14
18*
14
11
39
1730
16
1215-0027 Kaiser Ondřej 2000
19*
14
15
15
44
1534
17
1601-0179 Valdhans Vít 1998
16
16
18*
16
48
1349
18
1213-0193 Mojdlová Kateřina 2001
17
17
17
18*
51
1176
19
1213-0192 Mojdl Ondřej 2001
18
19*
16
19
53
1011
20
1213-0191 Mojdl Martin 1975
20*
20
19
20
59
855
21
1101-0469 Pačanda David 2004
DNF*
DNF
UFD
DNS
66
707
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0619 Sopoušek Radek 1998
1
4*
1
2
4
7387
2
2101-0637 Kališová Lenka 1999
2
3
5*
1
6
5279
3
1901-0449 Košťálová Bára 2000
3*
2
2
3
7
4047
4
2101-0509 Chlup Zdeněk 1979
5*
1
4
4
9
3172
5
1101-0219 Valdhansová Klára 1994
4
5*
3
5
12
2494
6
2001-0214 Moučka Vítězslav 2002
7*
6
6
6
18
1940
7
1702-0145 Vacula Jiří 2005
6
8*
8
7
21
1471
8
9904-0001 Stýblo Petr 1956
8
7
9*
9
24
1065
9
1702-0146 Vysloužil Zdeněk 2005
9
9
7
DNC*
25
707
10
1609-0248 Vaszi Mikuláš 2002
DNC*
DNC
DNC
DNC
33
0
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1134-0028 Plhoň Eduard 1984
1
1214-0102 Tkadlecová Sára 1999
1
1130-0496 Vítovec Matěj 1999
1
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
1
1130-0002 Bauer František 1983
1
1134-0017 Plhoň Adam 1982
1
1130-0695 Brabec Václav 1998
1
1130-0946 Záruba Adam 1999
1
1702-0062 Kotek Kamil 1984
1
7040-0197 Štantejský Jan 1974
1
2103-0719 Olša Jiří 1981
1
1201-0162 Houšková Klára 1998
1
1305-0420 Vastl Tomáš 1997
1
1401-0120 Hájek Milan 1968
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0488 Košatová Lucie 2004
3
4*
4*
1
1
4
1
2
12
18388
1901-0469 Richterová Eliška 2003
12
18388
2
1101-0215 Košata Lukáš 2004
1
14*
8*
2
3
2
3
1
12
14776
1901-0468 Richter Jan 2006
12
14776
3
1401-0476 Baštář Ondřej 2006
4
11*
11*
5
2
1
2
4
18
12663
1401-0485 Pelnář Petr 2008
18
12663
4
2103-0856 Justová Anna 2002
5
2
2
6*
6*
3
4
3
19
11164
2103-0795 Viščorová Nela 2006
19
11164
5
2103-0790 Huk Vítězslav 2001
6
1
1
8
8
11*
9
10*
33
10001
2103-0796 Dadák Lukáš 2003
33
10001
6
2103-0724 Tupý Petr 2001
8
3
3
4
12*
13*
11
7
36
9051
2103-0794 Viščor Dan 2004
36
9051
7
2103-0817 Škvařil Patrik 2001
7
7
5
9*
7
9*
6
8
40
8247
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
40
8247
8
1703-0228 Václavík Jakub 2004
9
5
7
3
11
12*
12*
6
41
7551
1703-0248 Muchová Kateřina 2006
41
7551
9
2103-0824 Pešková Adéla 2003
10*
9
9
7
5
5
7
UFD*
42
6937
2103-0852 Křenková Kristýna 2007
42
6937
10
1101-0466 Borkovec Bořek 2005
OCS*
6
13
10
4
6
5
UFD*
44
6388
1101-0419 Stibůrková Tereza 2008
44
6388
11
1401-0481 Holá Magdaléna 2004
12
10
10
12
13*
10
14*
5
59
5892
1401-0479 Hanton Josef 2005
59
5892
12
1101-0446 Brhelová Iva 2005
16
16
23*
14
18*
7
8
11
72
5438
1130-0953 Benovičová Viktorie 2006
72
5438
13
1402-0405 Cibulka Vojtěch 2005
11
15
14
13
16*
16*
10
9
72
5021
1901-0465 Košťálová Anna 2006
72
5021
14
1401-0482 Juha Jan 2006
OCS*
12
15
19*
10
14
16
18
85
4635
1401-0478 Čechura Ladislav 2004
85
4635
15
2103-0913 Šabatová Barbora 2003
2
8
12
DNS*
21
26*
21
24
88
4275
2103-0886 Buchtová Agnes 2007
88
4275
16
1149-0003 Kuthanová Kateřina 2004
OCS*
19*
17
16
9
17
13
16
88
3939
1101-0445 Kaltounková Klára 2002
88
3939
17
1130-0996 Blažek Martin 2001
18
18
6
18
20*
21*
15
15
90
3623
1130-0997 Blažek Marek 2006
90
3623
18
1901-0455 Veselý Štěpán 2003
15
17
18
11
15
20*
23*
14
90
3325
1901-0489 Kolářová Terezie 2004
90
3325
19
1302-0054 Szmaragowski David 2005
13
23*
20
17
14
15
BFD*
13
92
3043
1302-0053 Szmaragowski Dominik 2008
92
3043
20
1101-0451 Stibůrková Eliška 2005
14
20*
19
15
17
18
BFD*
12
95
2776
1101-0498 Sazama Michal 2006
95
2776
21
2101-0718 Navrátilová Helena 2007
20
DNC*
DNC*
23
25
8
19
17
112
2522
2101-0730 Navrátilová Vanda 2010
112
2522
22
1149-0007 Svobodová Sára 2005
17
26*
22
21
22
24
BFD*
19
125
2279
1145-0096 Iljuchin Matěj 2006
125
2279
23
2103-0854 Křenková Monika 2007
19
DNC*
DNF*
DNC
19
19
DNC
20
133
2048
2103-0855 Křenek Miloš 2007
133
2048
24
1130-0960 Krása Štěpán 2006
21
25
DNC*
DNC*
23
22
20
22
133
1826
1130-1000 Michalčín Šimon 2010
133
1826
25
1130-0250 Behenský Jan 2004
22
21
21
22
26*
25
22
UFD*
133
1613
1130-0158 Hájek Adam 2003
133
1613
26
1130-0992 Doležel Ondřej 2006
23
24
DNC*
DNC*
27
23
17
21
135
1409
1130-0954 Benovič Vojtěch 2009
135
1409
27
2103-0858 Schwanzer Albert 2006
OCS*
22
24
24
24
27*
18
23
135
1212
2103-0887 Buchtová Sarah 2007
135
1212
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub 1999
4*
2
1
1
1
2
4*
1
8
16557
1401-0473 Dobrá Tereza 2002
8
16557
2
2103-0736 Nejezchleba Jakub 1999
1
1
2
3*
8*
1
1
2
8
12945
2103-0687 Maršálková Blanka 1998
8
12945
3
7032-0314 Matoušková Eva 1984
2
8*
4*
2
2
4
3
4
17
10832
7032-0004 Peterka Miroslav 1982
17
10832
4
1305-0203 Lojka Michal 1976
3
3
8*
OCS*
3
3
2
3
17
9332
1305-0266 Lojková Petra 1979
17
9332
5
1302-0018 Szmaragowski Michaela 1975
8
9*
11*
4
5
5
5
7
34
8169
1302-0058 Szmaragowski Daniel 1977
34
8169
6
1305-0264 Kotisa Jan 1992
5
4
3
OCS*
9
6
13*
8
35
7219
1305-0306 Vachel Ondřej 1994
35
7219
7
1145-0092 Pourová Barbora 2001
7*
7
5
7
4
7
7
11*
37
6416
7040-0172 Lukačovič Samuel 1989
37
6416
8
1130-0264 Motl Luboš 1967
9*
6
7
5
6
8
9
13*
41
5720
1130-0220 Martinkovičová Monika 1987
41
5720
9
1149-0005 Bartoš Richard 1969
10*
5
10
9
11*
9
10
5
48
5106
1149-0006 Svobodová Lucie 1969
48
5106
10
1130-0114 Dvořák Jan 1978
6
11*
6
8
12*
10
11
10
51
4557
7040-0188 Iljuchin Ilja 1980
51
4557
11
1305-0236 Klíma Pavel 1979
DNF*
13
12
6
10
14*
6
9
56
4060
9999-0072 Luhan Radek 1978
56
4060
12
7040-0158 Buřil Miloš 1969
11
12
13
11
UFD*
12
14*
6
65
3607
9999-0073 Vastl Ladislav 1971
65
3607
13
7040-0152 Mazgaj Robert 1972
DNC*
10
9
10
UFD*
15
15
14
73
3190
7040-0153 Jenček Petr 1982
73
3190
14
9901-0004 kazyey Konstyantyn 1976
DNF
DNS
DNF*
DSQ*
7
13
8
15
85
2804
9901-0005 Kaziei Yehor 2003
85
2804
15
1607-0168 Šulc David 2003
DNC*
DNC*
DNC
DNC
14
11
12
12
91
2444
1130-1201 Nalejvajko Radek 1976
91
2444
16
9999-0074 Lis Jáchym 1999
DNC*
DNC
DNF*
12
15
16
16
17
97
2108
9999-0075 Dvořák Vojtěch 2003
97
2108
17
1145-0091 Majchrák Lukáš 1980
DNC*
DNC*
DNC
DNC
13
17
17
16
105
1792
9999-0076 Slavík Michal 1990
105
1792
18
1145-0086 Janovský Tomáš 1984
DNF*
DNC*
DNC
DNC
16
18
DNC
DNC
118
1494
9999-0077 Urbanová Miluše 1982
118
1494
19
1145-0076 Pour Jan 1970
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
19
18
DNC
121
1212
9999-0078 Stibůrková Barbora 1980
121
1212
20
9999-0079 Videršperk Jaroslav 1984
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
126
0
9999-0080 Videršperk Pavel 1986
126
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ