Memoriál Rosslera-Ořovského

 Zpět

CTl 181103
Datum 07.04.2018
Dní 2
Místo konání Vltava Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0444 Motal Filip 2005
1
1
1
1
2*
4
1406
1101-0481 Ronovský Jonáš 2003
4
1406
2
1203-0573 Postránecký František 2005
2
3*
2
3
1
8
804
1203-0591 Dítětová Tereza 2007
8
804
3
1101-0439 Motal Adam 2005
4*
2
3
4
3
12
452
1101-0454 Žalud František 2007
12
452
4
1203-0561 Hudec Adam 2004
3
DNS*
4
2
4
13
202
1203-0594 Dvořáková Nela 2003
13
202
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0210 Rek Adam 2005
5*
1
1
3
1
6
2887
2
1101-0352 Lokajíčková Lucie 2006
1
5*
2
1
2
6
2285
3
1130-0152 Povolný Adam 2006
3
6*
5
2
3
13
1933
4
1101-0470 Peterka Tomáš 2007
4
3
7*
7
4
18
1683
5
1130-0816 Buchar Petr 2008
2
8
3
8
11*
21
1489
6
1101-0208 Hatle Maria Stella 2005
14*
2
10
4
7
23
1331
7
1101-0211 Klíma Vojtěch 2006
OCS*
7
6
6
6
25
1197
8
1101-0218 Popov Adam 2005
10
16*
4
5
8
27
1081
9
1130-0326 Janota Jonáš 2006
7
9
8
10*
5
29
978
10
1101-0039 Hanka Vojtěch 2005
9
4
11
12*
10
34
887
11
1703-0236 Burda František 2010
8
18*
13
9
9
39
804
12
1101-0433 Klíma Jáchym 2008
13
12
9
16*
12
46
728
13
1130-0948 Šiknerová Adriana 2005
12
10
14
13
16*
49
659
14
1504-0094 Motlíková Pavlína 2008
6
14
16
17*
14
50
595
15
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida 2008
15
11
17*
11
17
54
535
16
1101-0485 Lokajíčková Kateřina 2009
11
17*
15
15
15
56
479
17
1101-0478 Štolbová Ela 2008
16
13
12
18*
18
59
426
18
1504-0001 Rezek Richard 2005
19
15
DNS*
14
13
61
376
19
1101-0475 Hanka Vilém 2009
17
DNF
18
19
DNS*
77
329
20
1101-0473 Tomola Štěpán 2009
20
20
19
DNS*
DNS
82
285
21
1101-0500 Busta Anna 2010
18
19
DNS*
DNS
DNS
83
242
22
1101-0507 Skořepová Anna 2012
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
92
202
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0230 Paigerová Vanda 1974
2*
1
1
2
1
5
1406
2
1130-0003 Bauerová Markéta 2003
1
2*
2
1
2
6
804
3
1130-0315 Rosík Alex 2004
3*
3
3
3
3
12
452
4
1130-1137 Haňkovský David 2002
4*
4
4
4
4
16
202
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0488 Košatová Lucie 2004
1
DNF*
1
1
2
5
1758
1101-0445 Kaltounková Klára 2002
5
1758
2
1101-0466 Borkovec Bořek 2005
5*
1
2
4
1
8
1156
1101-0419 Stibůrková Tereza 2008
8
1156
3
1101-0451 Stibůrková Eliška 2005
2
2
4
6*
3
11
804
1101-0467 Najvárek Ondřej 2001
11
804
4
1130-0996 Blažek Martin 2001
4*
3
3
3
4
13
554
1130-0997 Blažek Marek 2006
13
554
5
1130-0250 Behenský Jan 2004
3
4
5*
2
5
14
360
1130-0953 Benovičová Viktorie 2006
14
360
6
1101-0446 Brhelová Iva 2005
6*
5
6
5
6
22
202
1101-0499 Krasauskas Tadas 2006
22
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru