Memoriál Josefa Šenkýře

VÝSLEDKY ZÁVODUAKTIVITA ROZHODČÍCH
 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181209
Datum 23.06.2018
Dní 2
Místo konání Orlík - Velký Vír
Pořadatel YC Neratovice
Zúčastněné třídy Fb-4K,420-4K,Cad-4K,Q-4K,420-3C,Fb-3C,Cad-3C,420-2,Evr-2,Fin-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1202-0066 Dvořák Pavel
1*
1
1
1
1
1
1
6
1156
2
1213-0141 Ručka Tomáš
2*
2
2
2
2
2
2
12
554
3
1202-0072 Dvořák Jiří
3*
3
3
3
3
3
3
18
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0578 Bryxová Lucie
1
2*
1
1
1
1
1
6
2812
1214-0115 Pfeifer Matyáš
6
2812
2
1203-0561 Hudec Adam
2*
1
2
2
2
2
2
11
1608
1203-0594 Dvořáková Nela
11
1608
3
1101-0439 Motal Adam
DNS*
3
DNF
DNS
3
3
3
22
904
1101-0513 Beretová Adéla
22
904
4
1101-0444 Motal Filip
3
4
3
DNS*
4
4
4
22
404
1203-0591 Dítětová Tereza
22
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0553 Vlachová Veronika
1
1
3*
1
2
1
3
9
3517
1203-0560 Vlach Martin
9
3517
2
1203-0546 Vychová Zuzana
2
4*
1
3
1
2
2
11
2312
1203-0562 Vychová Eliška
11
2312
3
2103-0729 Synková Anna
3
2
4*
2
3
3
1
14
1608
1402-0464 Štursová Jana
14
1608
4
1203-0597 Páleníčková Aneta
4
3
DNF*
5
4
4
4
24
1108
1203-0572 Postránecká Klára
24
1108
5
1206-0318 Licková Nikola
5
5
2
4
5
DNF*
5
26
721
1206-0317 Licková Aneta
26
721
6
1206-0340 Skořepa Martin
6
6
5
6
DNS*
DNF
DNS
37
404
1206-0344 Mašková Michaela
37
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1606-0282 Ráža Matyáš
1*
1
1
1
1
1
1
6
4221
2
1307-0133 Maruš Max
2
2
2
3
4
7*
3
16
3017
3
1606-0298 Regetskiy Artem
6
5
7*
2
2
2
2
19
2312
4
1130-1129 Paigerová Nina
3
4
3
6*
5
4
5
24
1813
5
1203-0589 Roček Matyáš
5
3
6
5
3
5
7*
27
1425
6
1606-0956 Knorr Petr
7*
6
4
4
6
3
4
27
1108
7
1202-0086 Beneš Filip
4
DNS*
5
DNS
7
6
6
38
841
8
1206-0462 Pačanda Roman
DNS*
DNS
DNS
DNS
8
DNF
DNS
58
609
9
1606-0299 Rážová Lea
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
60
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0563 Čáp Milan
1
1
1
1
1
1
DNS*
6
4860
1203-0404 Procházka Filip
6
4860
2
1214-0037 Verner Jaroslav
6*
2
2
4
2
2
1
13
3656
1214-0105 Verner Kamil
13
3656
3
1214-0097 Parůžek Jiří
2
3
DNS*
3
3
6
3
20
2951
1203-0510 Svoboda Lukáš
20
2951
4
1124-0004 Janderová Klára
7*
5
4
2
5
3
2
21
2452
1203-0293 Kvasnik Milan
21
2452
5
1201-0097 Svoboda Jiří
3
4
3
6*
6
5
5
26
2064
1201-0130 Gemperle Jan
26
2064
6
1201-0142 Šupolík Petr
4
8*
5
5
4
4
4
26
1747
1201-0124 Vích Ondřej
26
1747
7
1203-0477 Mrzílková Lenka
8*
7
7
8
8
8
7
45
1479
1203-0483 Jedličková Michaela
45
1479
8
1108-0005 Myslík Vladimír
DNF*
9
8
9
7
7
6
46
1247
1206-0232 Šindýlek Michal
46
1247
9
1203-0502 Ročková Alena
5
6
6
7
DNS*
DNS
DNS
52
1043
1203-0268 Roček Roman
52
1043
10
1206-0255 Šára Marek
10
11
10
DNS*
11
10
8
60
860
1206-0330 Boháček David
60
860
11
7016-1234 Žalud Tomáš
11*
10
11
10
10
11
9
61
694
7016-0040 Motal Tomáš
61
694
12
1504-0015 Jindřichová Markéta
9
DNS*
DNS
DNS
9
9
DNF
69
543
1503-0276 Veselá Jana
69
543
13
1206-0316 Licek Jiří
DNS*
DNS
9
11
12
12
DNF
72
404
1206-0358 Pačanda Jiří
72
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0364 Soukal Miloslav
1
1
1
2*
1
1
2
7
2202
2
1606-0265 Kršňák Jan
3
2
4*
1
4
3
3
16
1600
3
1606-0264 Kršňák Jakub
2
4*
2
4
2
2
4
16
1248
4
1606-0244 Pokoš Radim
4*
3
3
3
3
4
1
17
998
5
1202-0047 Konopáč Daniel
5
5
5
5
5
5
6*
30
804
6
1215-0027 Kaiser Ondřej
6
8*
6
6
7
6
7
38
646
7
1201-0041 Novák Miroslav
9*
7
7
9
6
7
5
41
512
8
1213-0192 Mojdl Ondřej
7
6
DNS*
8
9
8
8
46
396
9
1213-0191 Mojdl Martin
8
9
DNS*
7
8
9
9
50
294
10
1202-0065 Beneš Pavel
DNS*
DNS
DNS
DNS
10
10
10
63
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ