MMČR FD

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181621
Datum 21.09.2018
Dní 3
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy Fd-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0258 Hrubý Jiří 1969
1
1
1
1
2
5*
6
19274
2103-0693 Houdek Roman 1981
6
19274
2
9903-0001 Antrecht Alex 1986
2
4
2
8*
1
1
10
15661
9903-0002 Kujan Christian 1988
10
15661
3
9911-0001 Fels Stephan 1979
5
7
8*
2
4
3
21
13548
9911-0002 Hugel Ulf 1965
21
13548
4
9903-0003 Felix Albert 1989
3
11*
6
7
3
4
23
12049
9903-0004 Merz Lukas
23
12049
5
9903-0015 Albert Rolf 1962
10*
6
5
5
7
2
25
10886
9903-0016 Priegann Axel 1968
25
10886
6
1112-0133 Jelínek Petr 1964
16*
5
4
3
6
7
25
9936
1112-0134 Hackl Miroslav 1967
25
9936
7
9903-0005 Jambor Ralph 1963
8
10*
9
4
8
9
38
9133
9903-0006 Schreiber Jens 1964
38
9133
8
9903-0007 von Lepel Markus 1970
9
3
7
UFD*
9
12
40
8437
9903-0008 von Lepel Joshua 1995
40
8437
9
9903-0017 Gross Jurgen 1965
4
8
DNS*
6
5
17
40
7823
9903-0018 Schay Philip 1983
40
7823
10
1605-0093 Storch Petr 1964
12
13*
3
10
10
6
41
7274
1609-0262 Palkovský Tomáš 1972
41
7274
11
9903-0013 Schreiber Bernat 1944
11
15*
10
9
11
13
54
6777
9903-0014 Romberg Martin 1961
54
6777
12
9904-0001 Pfund Martin
7
12
17
RET*
12
8
56
6324
9904-0002 Bindgerle Christop
56
6324
13
1301-0169 Šimek Karel 1954
13
17
12
14
DNC*
11
67
5906
1302-0110 Beneš Pavel 1969
67
5906
14
9903-0020 Stiltmalter Marz 1969
15
22*
13
11
15
14
68
5520
1607-0163 Záluský Kamil 1979
68
5520
15
1302-0020 Čutka Jan 1980
17
DNF*
14
15
13
16
75
5161
1526-0089 Pavlíček Zdeněk 1979
75
5161
16
1112-0108 Suchomel Ondřej 1982
23
DNF*
21
13
14
10
81
4824
1112-0137 Pešek Lukáš 1983
81
4824
17
9905-0001 Zeigler János 1966
14
9
15
12
DNC*
DNC
83
4508
9905-0002 Czeizel Balázs 1962
83
4508
18
9902-0005 Chrobak Matejsz 1978
18
18
16
18
18
DNC*
88
4211
9902-0006 Žarów Wojciech 1979
88
4211
19
9999-0100 Pšeidl Pavel 1980
24
23
18
DNC*
17
15
97
3929
1609-0305 Neužil Pavel 1961
97
3929
20
1304-0174 Grill Milan 1978
19
DNF*
24
20
19
18
100
3661
1302-0037 Novotný Michal 1994
100
3661
21
9903-0011 Markhoff Shmuel 1963
6
2
DNC*
DNC
DNC
DNC
107
3407
9903-0012 Stockmann Lars 1965
107
3407
22
9902-0001 Swiderski Pavel 1973
21
19
19
16
DNF*
DNC
108
3165
9902-0002 Gorka Adrian 1998
108
3165
23
9902-0003 Jankowiak Tomasz
DNF*
20
20
19
16
DNC
108
2933
9902-0004 Ciesla Piotr
108
2933
24
9903-0009 Panse Andrei 1973
27
21
22
DNF*
21
19
110
2711
9903-0010 Hager Christian 1972
110
2711
25
9903-0022 Oet Susanne
25
14
23
17
DNC*
DNC
112
2499
9903-0023 Kirst Roland
112
2499
26
9902-0007 Tyszkiewicz Jacek 1964
20
16
DNC*
DNC
DNC
DNC
135
2294
9902-0008 Kledzik Tomasz 1981
135
2294
27
9904-0003 Mastnak Alexander 1984
DNF*
DNF
11
DNF
DNC
DNC
143
2097
9904-0004 Hamminger Johannes 1986
143
2097
28
2203-0147 Lehečka Zdeněk 1958
30
DNF*
DNF
DNC
20
DNC
149
1908
2203-0084 Korbová Ivana 1967
149
1908
29
9903-0033 Haupt Helfried 1973
28
DNF*
25
DNC
DNC
DNC
152
1725
9903-0034 Morgenstern Ulie 1978
152
1725
30
1302-0005 Kleiner Otakar 1951
22
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
154
1548
1302-0111 Novotný Karel 1970
154
1548
31
1401-0250 Čechura Jiří 1973
26
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
158
1377
1401-0224 Mudra Martin 1976
158
1377
32
1302-0050 Plch Jiří 1977
29
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
161
1212
1302-0047 König Václav 1976
161
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ