Pohár Krále Jiřího

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181216
Datum 15.09.2018
Dní 2
Místo konání Jezero Poděbrady
Pořadatel JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
Zúčastněné třídy Q-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1206-0094 Svoboda Petr 1969
1
2*
1
1
3
703
1206-0346 Bulušek Jiří 1978
3
703
2
1206-0319 Procházka Radek 1977
3*
1
2
3
6
402
1206-0370 Vinterlíková Karolína 2002
6
402
3
1504-0024 Motlík Ondřej 1980
2
3*
3
2
7
226
1206-0342 Mašek Daniel 1977
7
226
4
1201-0145 Baudyš Pavel 1973
4*
4
4
4
12
101
1201-0160 Baudyšová Tereza 2002
12
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0352 Lokajíčková Lucie 2006
1
5*
1
1
2
5
3915
2
1206-0343 Mašková Eliška 2006
3
4*
2
3
1
9
3012
3
1101-0218 Popov Adam 2005
2
3
3
2
7*
10
2484
4
1101-0485 Lokajíčková Kateřina 2009
5
2
10*
4
3
14
2109
5
2001-0230 Čížková Barbora 2008
8*
1
7
6
4
18
1818
6
1504-0094 Motlíková Pavlína 2008
6
6
5
7
9*
24
1581
7
1130-1129 Paigerová Nina 2007
7
11
4
5
DNC*
27
1380
8
1902-0199 Dymák Vojtěch 2007
4
8
6
9
12*
27
1206
9
1206-0327 Svoboda Petr 2009
10
7
9
11*
8
34
1053
10
2001-0231 Čížková Zuzana 2009
14*
13
8
12
5
38
915
11
1101-0507 Skořepová Anna 2012
9
10
14*
14
6
39
791
12
1201-0163 Baudyšová Klára 2005
12*
9
11
10
10
40
678
13
1902-0200 Dymák Jonáš 2010
13
14
13
8
BFD*
48
574
14
1206-0339 Procházková Tereza 2005
11
12
16*
16
11
50
477
15
1206-0360 Karbusický Jaroslav 2007
15
16*
12
13
13
53
387
16
1206-0345 Bulušek Ondřej 2009
16*
15
15
15
14
59
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ