Mistrovství české flotily

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181713
Datum 21.07.2018
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jachtklub Česká Lípa
Zúčastněné třídy Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Sta-2,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0112 Maier Michael 1964
1
1
1
DNC*
3
6623
1203-0452 Šenkýř Ivan 1985
3
6623
2
1703-0160 Cintl Václav 1975
5*
3
2
1
6
4515
1606-0289 Medek Pavel 2002
6
4515
3
1703-0008 Cintl Václav 1944
2
2
5*
3
7
3283
1703-0229 Rameš Ivan 1962
7
3283
4
1702-0039 Vacula Martin 1968
3
6*
4
2
9
2408
1702-0184 Zbořil Vladimír 1971
9
2408
5
1703-0242 Čeřovský Jakub 1977
6*
4
3
5
12
1730
1703-0174 Jenšík David 1974
12
1730
6
1703-0230 Fetterle Jiří 1979
7*
5
6
4
15
1176
1703-0250 Fetterle David 1986
15
1176
7
1703-0132 Kramář Tomáš 1971
4
DNF*
DNC
DNC
20
707
1703-0072 Kramář Petr 1963
20
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1701-0305 Hartig Bartoloměj 2006
8*
2
1
4
1
2
3
13
2925
2
1702-0191 Povolný Adam 2006
4
5
2
1
9*
1
2
15
2323
3
1606-0282 Ráža Matyáš 2008
2
4
3
DNF*
2
5
4
20
1971
4
1702-0186 Ptáčník Matěj 2005
5
10*
7
3
3
3
1
22
1721
5
1701-0331 Klíma Ondřej 2006
7*
1
5
5
4
6
6
27
1528
6
1703-0236 Burda František 2010
6
3
4
6
7*
7
5
31
1369
7
1702-0192 Ptáčník Ondřej 2005
10*
9
9
2
5
4
7
36
1235
8
1703-0235 Čeřovský Jonáš 2006
12
7
8
7
8
13*
8
50
1119
9
1701-0337 Novák Vojtěch 2008
11*
11
6
11
6
8
10
52
1017
10
1702-0193 Chlumský Tomáš 2008
9
8
12
8
10
12
14*
59
925
11
1609-0312 Podrábská Adéla 2007
13*
6
10
13
11
11
11
62
843
12
1606-0298 Regetskiy Artem 2009
1
14
13
9
14
15
DNF*
66
767
13
1701-0336 Novák Adam 2008
15*
12
14
10
13
9
9
67
698
14
1606-0956 Knorr Petr 2009
3
13
15*
12
15
14
13
70
633
15
1609-0272 Beerová Anežka 2009
14
15*
11
14
12
10
12
73
573
16
1702-0206 Povolný Jakub 2009
16
17
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
129
517
17
1703-0249 Tomeš Jiří 2010
19
16
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
131
465
18
1702-0220 Bernt Bartoloměj 2009
17
20
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
133
415
19
1702-0205 Chlumská Tereza 2010
18
19
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
133
368
20
1606-0292 Skála Kryštof 2007
20
18
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
134
323
21
1606-0299 Rážová Lea 2011
21
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
141
281
22
1606-0301 Vlčková Světlana 2010
22
DNF*
DNS
DNC
DNC
DNC
DNC
142
241
23
1702-0190 Zbořil Matyáš 2007
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
144
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0248 Vaszi Mikuláš 2002
1*
1
1
1
3
1156
2
1702-0145 Vacula Jiří 2005
2
3*
2
2
6
554
3
1703-0231 Hudáková Tereza 2000
3*
2
3
3
8
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ