Mem. Miloše Alexy

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 182164
Datum 22.09.2018
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy RsV-12mr,Vau-7P,RsF-2,RsT-2,Fb-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0405 Karas Tomáš
2
4*
1
4
1
1
1
10
8505
2103-0912 Ostrý Dominik
10
8505
2
2205-0027 Ottová Hana
1
1
2
1
3
3
4*
11
6397
2205-0067 Indrák Jiří
11
6397
3
2104-0073 Kubík Michal
3
2
5*
2
5
2
2
16
5165
2104-0145 Kubíková Dana
16
5165
4
2106-0240 Vacula Karel
4
5
6
5
7*
4
3
27
4290
2106-0241 Vacula Jan
27
4290
5
9901-0001 Hlavsa Jan
5
3
4
3
2
DNC*
DNC
31
3612
9901-0002 Bartémi Karolina
31
3612
6
7014-0058 Machovský Jan
6
6
3
12*
4
5
9
33
3058
7014-0057 Machovská Lucie
33
3058
7
9901-0003 Drengubjak Vladimír
8
7
DNC*
7
6
6
8
42
2589
9901-0004 Drengubiak Patrik
42
2589
8
2205-0071 Indrák Václav
7
9
8
10*
9
7
5
45
2183
2205-0021 Svozil Lubomír
45
2183
9
2106-0239 Vacula Karel
9
8
7
6
10*
9
10
49
1825
2104-0210 Kubík Martin
49
1825
10
9999-0097 Gončár Jan
DNC*
DNC
9
8
8
8
6
53
1505
9999-0098 Alexová Michaela
53
1505
11
2103-0903 Vorel Petr
11
11
11
9
12*
11
7
60
1215
7014-0112 Reichert Richard
60
1215
12
2103-0755 Prax Jakub
12*
10
10
11
11
10
11
63
950
2103-0783 Borčická Lucie
63
950
13
2110-0156 Marek Václav
10
12
12
13
DNC*
DNC
DNC
75
707
2110-0174 Plotěný Jan
75
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0857 Janáček Vojtěch
2*
1
1
1
3
1156
2103-0858 Schwanzer Albert
3
1156
2
2103-0902 Čoupek Ondřej
1
3*
2
2
5
554
2103-0922 Šlechtická Kateřina
5
554
3
2103-0870 Krejčiřík Daniel
3*
2
3
3
8
202
2103-0868 Krejčiříková Karolína
8
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0853 Bína Rudolf
1*
1
1
1
3
1156
2
2103-0901 Grabarczyková Anna
3*
2
2
2
6
554
3
2103-0923 Fiala Alex
2
3*
3
3
8
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0874 Kubeš Fedor
9*
1
1
1
2
5
2
OCS*
12
15977
2
2103-0221 Fanta Miroslav
4*
2
6*
2
3
2
3
3
15
12365
3
2103-0253 Pavlovský Josef
2
7*
4*
3
4
3
4
1
17
10252
4
2103-0804 Daněk Jan
6*
3
7*
5
1
1
6
4
20
8753
5
2103-0399 Janáček Martin
1
4
2
7
14*
6
8*
2
22
7590
6
2103-0207 Pavlík Jiří
7
10*
3
8*
5
8
5
5
33
6640
7
2101-0342 Sláma Ivo
12*
6
5
4
6
9
10*
8
38
5836
8
2103-0543 Hartl Radim
3
5
DNF*
DNC*
8
10
7
6
39
5140
9
2103-0817 Škvařil Patrik
10
14*
11
DNS*
7
4
1
7
40
4526
10
2103-0547 Grabarczyk Darek
DNF*
15*
9
11
10
11
9
9
59
3977
11
2103-0908 Filip Miroslav
DNF*
9
8
12
9
13*
13
11
62
3481
12
2103-0522 Vaculka Patrik
5
11
12
6
11
DNF*
DNC*
DNC
63
3027
13
2103-0784 Otevřel Pavel
11
12
13*
10
12
12
11
OCS*
68
2610
14
2103-0235 Vaculka Zbyněk
8
8
10
9
DNF*
DNF*
DNC
DNC
71
2224
15
2103-0483 Nováková Ludmila
DNF*
DNC*
DNC
DNC
13
7
12
10
78
1864
16
2103-0595 Turba Marek
DNF*
13
14
13
DNC*
DNC
DNC
DNC
94
1528
17
1130-1177 Chudoba Stanislav
13
DNF*
15
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
100
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ