O krále Šumavy

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181315
Datum 30.06.2018
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0258 Hrubý Jiří
1
1
1
1
2
4
DNF*
10
7387
2103-0693 Houdek Roman
10
7387
2
1112-0133 Jelínek Petr
4
2
3
2
5*
2
1
14
5279
1112-0134 Hackl Miroslav
14
5279
3
1605-0093 Storch Petr
2
4*
2
3
1
3
4
15
4047
1609-0262 Palkovský Tomáš
15
4047
4
1302-0020 Čutka Jan
5
3
6*
4
3
1
3
19
3172
1526-0089 Pavlíček Zdeněk
19
3172
5
1301-0169 Šimek Karel
3
5*
4
5
4
5
2
23
2494
1302-0110 Beneš Pavel
23
2494
6
1112-0108 Suchomel Ondřej
6
6
8*
6
8
6
6
38
1940
1112-0137 Pešek Lukáš
38
1940
7
1302-0005 Kleiner Otakar
7
8*
5
8
7
7
5
39
1471
1302-0111 Novotný Karel
39
1471
8
1609-0306 Rada Filip
8
7
7
7
6
DNC*
7
42
1065
1609-0305 Neužil Pavel
42
1065
9
1304-0174 Grill Milan
DNC*
DNC
9
9
9
DNC
DNC
57
707
1302-0037 Novotný Michal
57
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0104 Hálová Lucie
1*
1
1
1
1
4
7707
1203-0589 Roček Matyáš
4
7707
2
1101-0127 Holubová Tereza
2
2
2
3*
2
8
5600
1101-0509 Winklerová Anna
8
5600
3
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
4*
3
3
2
3
11
4367
1214-0115 Pfeifer Matyáš
11
4367
4
1203-0561 Hudec Adam
3
4
4
8*
4
15
3493
1203-0594 Dvořáková Nela
15
3493
5
1203-0573 Postránecký František
7*
6
7
4
6
23
2814
1203-0591 Dítětová Tereza
23
2814
6
1602-0284 Valík Jiří
8*
5
5
6
7
23
2260
1602-0285 Valík David
23
2260
7
1101-0444 Motal Filip
5
7
6
5
9*
23
1791
1101-0481 Ronovský Jonáš
23
1791
8
1101-0128 Holubová Kristýna
6
9*
8
7
5
26
1385
1101-0226 Kramplová Annamaria
26
1385
9
1101-0439 Motal Adam
DNF*
8
9
DNF
8
36
1027
1101-0513 Beretová Adéla
36
1027
10
1602-0131 Vlach Miroslav
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
44
707
1602-0329 Vlachová Eliška
44
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0546 Vychová Zuzana
3*
2
1
1
2
1
7
7707
1203-0562 Vychová Eliška
7
7707
2
1203-0553 Vlachová Veronika
1
5
4
9*
1
2
13
5600
1203-0560 Vlach Martin
13
5600
3
1203-0597 Páleníčková Aneta
2
3
7*
2
3
7
17
4367
1203-0572 Postránecká Klára
17
4367
4
1206-0318 Licková Nikola
4
1
6
8*
4
6
21
3493
1206-0317 Licková Aneta
21
3493
5
1402-0395 Viták František
6
4
2
6
8*
4
22
2814
1402-0405 Cibulka Vojtěch
22
2814
6
1703-0245 Kraus Tobiáš
7
6
8*
4
5
3
25
2260
1703-0241 Sedlák Štěpán
25
2260
7
1402-0464 Štursová Jana
8*
7
3
3
7
8
28
1791
2103-0729 Synková Anna
28
1791
8
1203-0552 Stejskal Max
9
10*
9
5
6
5
34
1385
1203-0578 Bryxová Lucie
34
1385
9
1203-0599 Doležal Tomáš
5
9
5
7
10
DNC*
36
1027
1203-0598 Doležalová Zuzana
36
1027
10
1710-0004 Štursová Lucie
10*
8
10
10
9
9
46
707
1710-0003 Štursová Pavla
46
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0095 Kubový Martin
2*
2
2
1
1
6
11427
1203-0268 Roček Roman
6
11427
2
1401-0120 Hájek Milan
1
1
1
4
8*
7
9320
1401-0446 Čechura Přemysl
7
9320
3
1401-0224 Mudra Martin
4
7
3
2
13*
16
8088
1401-0292 Šedivák Kryštof
16
8088
4
1401-0250 Čechura Jiří
3
15*
9
3
7
22
7213
1401-0215 Will Jan
22
7213
5
1214-0097 Parůžek Jiří
6
6
5
6
18*
23
6535
2103-0684 Košvica Jakub
23
6535
6
1201-0116 Jeništa Milan
7
5
7
5
UFD*
24
5980
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
24
5980
7
1203-0563 Čáp Milan
9
3
16*
10
3
25
5512
1203-0404 Procházka Filip
25
5512
8
1203-0172 Kořan Petr
5
13*
11
7
9
32
5106
1203-0293 Kvasnik Milan
32
5106
9
1203-0483 Jedličková Michaela
8
4
10
11
UFD*
33
4748
1203-0477 Mrzílková Lenka
33
4748
10
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
15
11
4
16*
4
34
4427
1101-0882 Nápravník Jakub
34
4427
11
7012-0034 Veit Martin
13
21*
12
8
2
35
4138
7012-0035 Krejza Filip
35
4138
12
1606-0186 Klucká Lucie
14*
9
8
14
11
42
3873
1124-0035 Mika Radek
42
3873
13
1206-0293 Vomáčko Ladislav
19*
8
14
18
6
46
3630
1201-0127 Gemperle Jiří
46
3630
14
1214-0037 Verner Jaroslav
17
20*
6
9
17
49
3404
1214-0079 Winkler Pavel
49
3404
15
1401-0419 Šnajdr Milan
10
14
17
DNC*
12
53
3195
1401-0420 Šnajdr Matěj
53
3195
16
1524-0010 Kacálek Zdeněk
16
18
22*
15
5
54
2999
7012-0040 Kacálková Jitka
54
2999
17
1203-0550 Jedlička Jan
11
17
18
20*
10
56
2814
1203-0503 Štrunc Jan
56
2814
18
1801-0134 Žáková Martina
22*
16
13
12
19
60
2640
1801-0135 Žáková Petra
60
2640
19
1124-0004 Janderová Klára
12
19*
15
17
16
60
2476
2103-0428 Bidlová Jitka
60
2476
20
1201-0142 Šupolík Petr
18
12
19
22*
15
64
2320
1201-0124 Vích Ondřej
64
2320
21
1402-0353 Dragoun Dominik
RET*
10
29
21
14
74
2172
1402-0323 Vít Ladislav
74
2172
22
1203-0083 Procházka Libor
20
22
23
13
UFD*
78
2030
1214-0090 Cikrt Tomáš
78
2030
23
1203-0520 Štruncová Michaela
21
23*
20
19
20
80
1895
1203-0490 Škoda Michal
80
1895
24
1203-0499 Havel Filip
23
24
21
26
27*
94
1766
1203-0510 Svoboda Lukáš
94
1766
25
1504-0015 Jindřichová Markéta
29*
25
28
23
21
97
1642
1503-0276 Veselá Jana
97
1642
26
1108-0005 Myslík Vladimír
26
28
32*
24
22
100
1523
1206-0232 Šindýlek Michal
100
1523
27
1203-0342 Šmídová Pavla
30*
26
27
25
23
101
1408
2103-0788 Pavlovská Alexandra
101
1408
28
7036-0009 Skála David
27*
27
24
27
24
102
1297
7036-0007 Skála Petr
102
1297
29
2103-0608 Klusáčková Radka
25
29
26
DNC*
26
106
1191
2103-0461 Vašík Roman
106
1191
30
1401-0229 Juha Roman
24
30
25
28
DNC*
107
1088
1401-0154 Smetana Karel
107
1088
31
1402-0434 Chodora Miroslav
28
DNC*
30
30
25
113
988
1710-0006 Pečková Markéta
113
988
32
1206-0316 Licek Jiří
32
31
34*
31
28
122
891
1206-0319 Procházka Radek
122
891
33
1130-0631 Novák David
31
32
33*
29
30
122
798
1130-0709 Teplý Jakub
122
798
34
7016-0040 Motal Tomáš
DNC*
DNC
31
32
29
127
707
7016-1234 Žalud Tomáš
127
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0488 Košatová Lucie
1
1
1
3*
2
5
8261
1901-0469 Richterová Eliška
5
8261
2
1401-0476 Baštář Ondřej
3
3
2
4*
1
9
6154
1401-0485 Pelnář Petr
9
6154
3
2103-0724 Tupý Petr
4
4
3
1
7*
12
4921
2103-0794 Viščor Dan
12
4921
4
2103-0856 Justová Anna
5
2
4
2
8*
13
4047
2103-0795 Viščorová Nela
13
4047
5
1101-0215 Košata Lukáš
2
5*
5
5
5
17
3368
1901-0468 Richter Jan
17
3368
6
1101-0467 Najvárek Ondřej
9*
6
8
6
3
23
2814
1145-0096 Iljuchin Matěj
23
2814
7
1703-0228 Václavík Jakub
6
8*
7
7
4
24
2346
1703-0248 Muchová Kateřina
24
2346
8
1302-0054 Szmaragowski David
8
7
6
9*
9
30
1940
1302-0053 Szmaragowski Dominik
30
1940
9
1901-0455 Veselý Štěpán
7
10
10
10
12*
37
1582
1305-0336 Bendová Emma
37
1582
10
1401-0482 Juha Jan
11*
11
9
8
11
39
1261
1401-0498 Hlaváč Jan Hugo
39
1261
11
1101-0446 Brhelová Iva
10
9
11
DNC*
10
40
972
1101-0498 Sazama Michal
40
972
12
1304-0262 Flosmanová Kristýna
DNF*
DNC
DNC
DNC
6
45
707
1305-0321 Lojková Karolína
45
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ