MMČR - Vítr a slunce

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181317
Datum 05.07.2018
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0258 Hrubý Jiří
1
1
1
3*
1
4
7707
2103-0693 Houdek Roman
4
7707
2
1605-0093 Storch Petr
2*
2
2
2
2
8
5600
1609-0262 Palkovský Tomáš
8
5600
3
1302-0020 Čutka Jan
DNC*
4
4
1
3
12
4367
1526-0089 Pavlíček Zdeněk
12
4367
4
1301-0169 Šimek Karel
3
3
6*
5
4
15
3493
1302-0110 Beneš Pavel
15
3493
5
1604-0225 Záchvěj Martin
4
5
3
4
DNC*
16
2814
1609-0293 Hajn Ladislav
16
2814
6
1112-0108 Suchomel Ondřej
7
8*
5
7
5
24
2260
1112-0137 Pešek Lukáš
24
2260
7
1609-0306 Rada Filip
5
6
7
OCS*
6
24
1791
1609-0305 Neužil Pavel
24
1791
8
1304-0174 Grill Milan
6
7
8*
6
7
26
1385
1302-0037 Novotný Michal
26
1385
9
2203-0147 Lehečka Zdeněk
8
DNF*
DNC
DNC
8
38
1027
2103-0798 Adamcová Jiřina
38
1027
10
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
9
DNF*
DNC
DNC
DNC
42
707
1305-0262 Kotisa Jan
42
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0127 Holubová Tereza
1
1
6*
2
1
2
7
14162
1101-0509 Winklerová Anna
7
14162
2
1203-0572 Postránecká Klára
3
3
1
4*
2
1
10
10550
1203-0589 Roček Matyáš
10
10550
3
1214-0104 Hálová Lucie
2
2
2
1
5*
3
10
8437
1203-0562 Vychová Eliška
10
8437
4
1203-0561 Hudec Adam
10*
5
3
3
3
4
18
6937
1203-0594 Dvořáková Nela
18
6937
5
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
6
4
4
7*
6
5
25
5775
1214-0115 Pfeifer Matyáš
25
5775
6
1602-0284 Valík Jiří
5
8*
8
5
4
7
29
4824
1602-0285 Valík David
29
4824
7
1203-0573 Postránecký František
8*
6
5
6
8
6
31
4021
1203-0591 Dítětová Tereza
31
4021
8
1203-0578 Bryxová Lucie
4
7
9
8
7
DNC*
35
3325
1214-0110 Winkler Adam
35
3325
9
1101-0444 Motal Filip
7
10*
10
9
10
9
45
2711
1101-0454 Žalud František
45
2711
10
1101-0128 Holubová Kristýna
9
9
DNF*
10
9
10
47
2162
1101-0226 Kramplová Annamaria
47
2162
11
1602-0131 Vlach Miroslav
DNS*
11
7
11
11
8
48
1665
1602-0329 Vlachová Eliška
48
1665
12
1101-0439 Motal Adam
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
65
1212
1101-0513 Beretová Adéla
65
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0244 Kraus Lukáš
1
1
2*
2
1
5
6154
1703-0245 Kraus Tobiáš
5
6154
2
1203-0553 Vlachová Veronika
4*
3
1
3
2
9
4047
1203-0560 Vlach Martin
9
4047
3
1402-0464 Štursová Jana
5*
2
3
1
4
10
2814
2103-0729 Synková Anna
10
2814
4
1710-0004 Štursová Lucie
2
5*
5
5
3
15
1940
1710-0003 Štursová Pavla
15
1940
5
1206-0318 Licková Nikola
3
4
6*
4
5
16
1261
1206-0317 Licková Aneta
16
1261
6
1203-0552 Stejskal Max
6*
6
4
6
6
22
707
1402-0364 Dragoun Vítek
22
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0095 Kubový Martin
3
1
5*
1
4
3
12
19741
1203-0268 Roček Roman
12
19741
2
1214-0037 Verner Jaroslav
1
3
13*
6
7
4
21
16128
1214-0079 Winkler Pavel
21
16128
3
1401-0419 Šnajdr Milan
8
5
7
2
3
18*
25
14015
1401-0420 Šnajdr Matěj
25
14015
4
1214-0097 Parůžek Jiří
9
8
3
5
2
19*
27
12516
2103-0684 Košvica Jakub
27
12516
5
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
6
2
2
15*
8
13
31
11353
1101-0882 Nápravník Jakub
31
11353
6
1401-0250 Čechura Jiří
7
UFD*
1
9
1
14
32
10403
1401-0215 Will Jan
32
10403
7
1401-0224 Mudra Martin
DNF*
9
4
12
6
1
32
9600
1401-0292 Šedivák Kryštof
32
9600
8
1524-0010 Kacálek Zdeněk
16
6
23*
4
5
5
36
8904
1401-0446 Čechura Přemysl
36
8904
9
1203-0563 Čáp Milan
2
12
6
18*
13
7
40
8290
1203-0404 Procházka Filip
40
8290
10
1201-0116 Jeništa Milan
21*
17
8
7
9
6
47
7741
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
47
7741
11
1206-0293 Vomáčko Ladislav
10
7
10
13*
12
10
49
7244
1201-0127 Gemperle Jiří
49
7244
12
9911-0001 Haerdi Christina
SCP
4
18*
11
17
2
50
6791
9911-0002 Landerer Cedric
50
6791
13
1203-0483 Jedličková Michaela
15
11
24*
3
11
17
57
6373
1203-0477 Mrzílková Lenka
57
6373
14
1606-0186 Klucká Lucie
12
16
9
27*
16
8
61
5987
1124-0035 Mika Radek
61
5987
15
1203-0172 Kořan Petr
5
18*
15
8
18
16
62
5628
1203-0293 Kvasnik Milan
62
5628
16
1203-0550 Jedlička Jan
14
14
11
16
15
25*
70
5291
1203-0503 Štrunc Jan
70
5291
17
1801-0134 Žáková Martina
18
13
17
21*
10
15
73
4975
1801-0135 Žáková Petra
73
4975
18
1203-0083 Procházka Libor
13
15
19
25*
21
9
77
4678
1214-0090 Cikrt Tomáš
77
4678
19
1124-0004 Janderová Klára
19
10
21*
10
19
21
79
4396
2103-0428 Bidlová Jitka
79
4396
20
1203-0520 Štruncová Michaela
17
DNC*
16
20
20
12
85
4128
1203-0490 Škoda Michal
85
4128
21
1108-0127 Průcha Alexandr
22
25
12
14
14
26*
87
3874
1130-0267 Schwarzová Markéta
87
3874
22
1108-0005 Myslík Vladimír
23
19
22
19
26*
11
94
3632
1206-0232 Šindýlek Michal
94
3632
23
1203-0499 Havel Filip
11
22
14
28*
25
23
95
3400
1203-0510 Svoboda Lukáš
95
3400
24
7036-0009 Skála David
24
21
25*
24
24
20
113
3178
7036-0007 Skála Petr
113
3178
25
1504-0015 Jindřichová Markéta
26*
26
26
22
23
22
119
2966
1503-0276 Veselá Jana
119
2966
26
1203-0342 Šmídová Pavla
20
23
29
17
DNF*
DNC
125
2761
2103-0788 Pavlovská Alexandra
125
2761
27
2103-0608 Klusáčková Radka
29
24
DNC*
23
22
27
125
2564
2103-0461 Vašík Roman
125
2564
28
1402-0434 Chodora Miroslav
27
29
28
30*
27
24
135
2375
1710-0006 Pečková Markéta
135
2375
29
1402-0353 Dragoun Dominik
25
20
20
DNC*
DNF
DNC
137
2192
1402-0323 Vít Ladislav
137
2192
30
9908-0001 Tilinger Iva
28
31*
27
26
28
28
137
2015
9908-0002 Nemec Mitja
137
2015
31
9999-0076 Fiala Eduard
33*
27
32
29
30
29
147
1844
1135-0002 Fiala Michal
147
1844
32
1206-0316 Licek Jiří
31
30
30
32*
31
30
152
1679
1206-0319 Procházka Radek
152
1679
33
9908-0003 Dolžan Uroš
30
DNF*
33
33
29
31
156
1519
9908-0004 Rojl Matjaž
156
1519
34
1206-0033 Šindýlek Jiří
32
28
31
31
DNF*
DNC
158
1363
1206-0352 Sieberová Monika
158
1363
35
7016-0040 Motal Tomáš
34
DNF*
DNF
34
32
32
168
1212
7016-1234 Žalud Tomáš
168
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0415 Čermák Jaroslav
3
1
2
5*
3
9
7707
1901-0414 Košťál Petr
9
7707
2
1401-0439 Dobrý Jakub
4
3
5*
1
2
10
5600
1401-0473 Dobrá Tereza
10
5600
3
1130-0496 Vítovec Matěj
8*
4
1
4
4
13
4367
1130-0275 Krsička Martin
13
4367
4
1103-0008 Jurečka Matěj
2
5
4
2
7*
13
3493
1103-0011 Zíta Tomáš
13
3493
5
1201-0166 Milerová Anna
5
2
3
3
8*
13
2814
1301-0900 Pokorný Jan
13
2814
6
1130-0985 Šamšulová Tereza
7*
6
6
6
1
19
2260
1130-0234 Dvořák Ota
19
2260
7
1130-0298 Krsička Michal
1
8*
8
7
5
21
1791
1130-0299 Krsička Lukáš
21
1791
8
1130-0316 Pavlíková Barbora
6
7
7
9
10*
29
1385
1103-0056 Teubnerová Anna
29
1385
9
2103-0856 Justová Anna
9*
9
9
8
6
32
1027
2103-0724 Tupý Petr
32
1027
10
1101-0351 Smrčka Jiří
10*
10
10
10
9
39
707
1901-0463 Kubů Jáchym
39
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ