MMČR - Vítr a slunce

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181317
Datum 05.07.2018
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví
Zúčastněné třídy Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0258 Hrubý Jiří 1969
1
1
1
3*
1
4
7707
2103-0693 Houdek Roman 1981
4
7707
2
1605-0093 Storch Petr 1964
2*
2
2
2
2
8
5600
1609-0262 Palkovský Tomáš 1972
8
5600
3
1302-0020 Čutka Jan 1980
DNC*
4
4
1
3
12
4367
1526-0089 Pavlíček Zdeněk 1979
12
4367
4
1301-0169 Šimek Karel 1954
3
3
6*
5
4
15
3493
1302-0110 Beneš Pavel 1969
15
3493
5
1203-0555 Záchvěj Martin 1980
4
5
3
4
DNC*
16
2814
1609-0293 Hajn Ladislav 1969
16
2814
6
1112-0108 Suchomel Ondřej 1982
7
8*
5
7
5
24
2260
1112-0137 Pešek Lukáš 1983
24
2260
7
1609-0306 Rada Filip 1975
5
6
7
OCS*
6
24
1791
1609-0305 Neužil Pavel 1961
24
1791
8
1304-0174 Grill Milan 1978
6
7
8*
6
7
26
1385
1302-0037 Novotný Michal 1994
26
1385
9
2203-0147 Lehečka Zdeněk 1958
8
DNF*
DNC
DNC
8
38
1027
2103-0798 Adamcová Jiřina 1975
38
1027
10
2103-0658 Ach-Hübner Otakar 1957
9
DNF*
DNC
DNC
DNC
42
707
1305-0262 Kotisa Jan 1962
42
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0127 Holubová Tereza 2002
1
1
6*
2
1
2
7
14162
1101-0509 Winklerová Anna 2009
7
14162
2
1203-0572 Postránecká Klára 2002
3
3
1
4*
2
1
10
10550
1203-0589 Roček Matyáš 2009
10
10550
3
1214-0104 Hálová Lucie 2003
2
2
2
1
5*
3
10
8437
1203-0562 Vychová Eliška 2003
10
8437
4
1203-0561 Hudec Adam 2004
10*
5
3
3
3
4
18
6937
1203-0594 Dvořáková Nela 2003
18
6937
5
1214-0103 Tkadlec Tadeáš 2003
6
4
4
7*
6
5
25
5775
1214-0115 Pfeifer Matyáš 2009
25
5775
6
1602-0284 Valík Jiří 2004
5
8*
8
5
4
7
29
4824
1602-0285 Valík David 2007
29
4824
7
1203-0573 Postránecký František 2005
8*
6
5
6
8
6
31
4021
1203-0591 Dítětová Tereza 2007
31
4021
8
1203-0578 Bryxová Lucie 2003
4
7
9
8
7
DNC*
35
3325
1214-0110 Winkler Adam 2007
35
3325
9
1101-0444 Motal Filip 2005
7
10*
10
9
10
9
45
2711
1101-0454 Žalud František 1970
45
2711
10
1101-0128 Holubová Kristýna 2004
9
9
DNF*
10
9
10
47
2162
1101-0226 Kramplová Annamaria 2006
47
2162
11
1602-0131 Vlach Miroslav 2005
DNS*
11
7
11
11
8
48
1665
1602-0132 Vlachová Eliška 2009
48
1665
12
1101-0439 Motal Adam 2005
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
65
1212
1101-0513 Beretová Adéla 2007
65
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0244 Kraus Lukáš 2006
1
1
2*
2
1
5
6154
1703-0245 Kraus Tobiáš 2003
5
6154
2
1203-0553 Vlachová Veronika 1994
4*
3
1
3
2
9
4047
1203-0560 Vlach Martin 1987
9
4047
3
1402-0464 Štursová Jana 1994
5*
2
3
1
4
10
2814
2103-0729 Synková Anna 1989
10
2814
4
1710-0004 Štursová Lucie 2000
2
5*
5
5
3
15
1940
1710-0003 Štursová Pavla 1997
15
1940
5
1206-0318 Licková Nikola 2002
3
4
6*
4
5
16
1261
1206-0317 Licková Aneta 2000
16
1261
6
1203-0552 Stejskal Max 2000
6*
6
4
6
6
22
707
1402-0364 Dragoun Vítek 2000
22
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0095 Kubový Martin 1975
3
1
5*
1
4
3
12
19741
1203-0268 Roček Roman 1969
12
19741
2
1214-0037 Verner Jaroslav 1964
1
3
13*
6
7
4
21
16128
1214-0079 Winkler Pavel 1973
21
16128
3
1401-0419 Šnajdr Milan 1964
8
5
7
2
3
18*
25
14015
1401-0420 Šnajdr Matěj 1991
25
14015
4
1214-0097 Parůžek Jiří 1992
9
8
3
5
2
19*
27
12516
2103-0684 Košvica Jakub 1995
27
12516
5
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana 1993
6
2
2
15*
8
13
31
11353
1101-0882 Nápravník Jakub 1982
31
11353
6
1401-0250 Čechura Jiří 1973
7
UFD*
1
9
1
14
32
10403
1401-0215 Will Jan 1972
32
10403
7
1401-0224 Mudra Martin 1976
DNF*
9
4
12
6
1
32
9600
1401-0292 Šedivák Kryštof 1984
32
9600
8
1524-0010 Kacálek Zdeněk 1961
16
6
23*
4
5
5
36
8904
1401-0446 Čechura Přemysl 1999
36
8904
9
1203-0563 Čáp Milan 1974
2
12
6
18*
13
7
40
8290
1203-0404 Procházka Filip 1980
40
8290
10
1201-0116 Jeništa Milan 1977
21*
17
8
7
9
6
47
7741
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
47
7741
11
1206-0293 Vomáčko Ladislav 1972
10
7
10
13*
12
10
49
7244
1201-0127 Gemperle Jiří 1992
49
7244
12
9911-0001 Haerdi Christina 1957
SCP
4
18*
11
17
2
50
6791
9911-0002 Landerer Cedric 1963
50
6791
13
1203-0483 Jedličková Michaela 1990
15
11
24*
3
11
17
57
6373
1203-0477 Mrzílková Lenka 1988
57
6373
14
1606-0186 Klucká Lucie 1988
12
16
9
27*
16
8
61
5987
1124-0035 Mika Radek 1975
61
5987
15
1203-0172 Kořan Petr 1962
5
18*
15
8
18
16
62
5628
1203-0293 Kvasnik Milan 1968
62
5628
16
1203-0550 Jedlička Jan 1987
14
14
11
16
15
25*
70
5291
1203-0503 Štrunc Jan 1992
70
5291
17
1801-0134 Žáková Martina 1987
18
13
17
21*
10
15
73
4975
1801-0135 Žáková Petra 1989
73
4975
18
1203-0083 Procházka Libor 1957
13
15
19
25*
21
9
77
4678
1214-0090 Cikrt Tomáš 1967
77
4678
19
1124-0004 Janderová Klára 1984
19
10
21*
10
19
21
79
4396
2103-0428 Bidlová Jitka 1978
79
4396
20
1203-0520 Štruncová Michaela 1994
17
DNC*
16
20
20
12
85
4128
1203-0490 Škoda Michal 1989
85
4128
21
1108-0127 Průcha Alexandr 1963
22
25
12
14
14
26*
87
3874
1130-0267 Schwarzová Markéta 1984
87
3874
22
1108-0005 Myslík Vladimír 1944
23
19
22
19
26*
11
94
3632
1206-0232 Šindýlek Michal 1985
94
3632
23
1203-0499 Havel Filip 1994
11
22
14
28*
25
23
95
3400
1203-0510 Svoboda Lukáš 1995
95
3400
24
7036-0009 Skála David 1992
24
21
25*
24
24
20
113
3178
7036-0007 Skála Petr 1963
113
3178
25
1504-0015 Jindřichová Markéta 1983
26*
26
26
22
23
22
119
2966
1503-0276 Veselá Jana 1986
119
2966
26
1203-0342 Šmídová Pavla 1973
20
23
29
17
DNF*
DNC
125
2761
2103-0788 Pavlovská Alexandra 1971
125
2761
27
2103-0608 Klusáčková Radka 1987
29
24
DNC*
23
22
27
125
2564
2103-0461 Vašík Roman 1981
125
2564
28
1402-0434 Chodora Miroslav 1991
27
29
28
30*
27
24
135
2375
1710-0006 Pečková Markéta 1990
135
2375
29
1402-0353 Dragoun Dominik 1997
25
20
20
DNC*
DNF
DNC
137
2192
1402-0323 Vít Ladislav 1992
137
2192
30
9908-0001 Tilinger Iva 1987
28
31*
27
26
28
28
137
2015
9908-0002 Nemec Mitja 1978
137
2015
31
9999-0076 Fiala Eduard 1999
33*
27
32
29
30
29
147
1844
1135-0002 Fiala Michal 1962
147
1844
32
1206-0316 Licek Jiří 1970
31
30
30
32*
31
30
152
1679
1206-0319 Procházka Radek 1977
152
1679
33
9908-0003 Dolžan Uroš 1981
30
DNF*
33
33
29
31
156
1519
9908-0004 Rojl Matjaž 1974
156
1519
34
1206-0033 Šindýlek Jiří 1955
32
28
31
31
DNF*
DNC
158
1363
1206-0352 Sieberová Monika 1971
158
1363
35
7016-0040 Motal Tomáš 1975
34
DNF*
DNF
34
32
32
168
1212
7016-1234 Žalud Tomáš 1977
168
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0415 Čermák Jaroslav
3
1
2
5*
3
9
7707
1901-0414 Košťál Petr 2002
9
7707
2
1401-0439 Dobrý Jakub 1999
4
3
5*
1
2
10
5600
1401-0473 Dobrá Tereza 2002
10
5600
3
1130-0496 Vítovec Matěj 1999
8*
4
1
4
4
13
4367
1130-0275 Krsička Martin 2000
13
4367
4
1103-0008 Jurečka Matěj 2001
2
5
4
2
7*
13
3493
1103-0011 Zíta Tomáš 1999
13
3493
5
1201-0166 Milerová Anna 1997
5
2
3
3
8*
13
2814
1301-0900 Pokorný Jan 1994
13
2814
6
1130-0985 Šamšulová Tereza 1996
7*
6
6
6
1
19
2260
1130-0234 Dvořák Ota 1998
19
2260
7
1130-0298 Krsička Michal 2003
1
8*
8
7
5
21
1791
1130-0299 Krsička Lukáš 2003
21
1791
8
1130-0316 Pavlíková Barbora 1999
6
7
7
9
10*
29
1385
1103-0056 Teubnerová Anna 2003
29
1385
9
2103-0856 Justová Anna 2002
9*
9
9
8
6
32
1027
2103-0724 Tupý Petr 2001
32
1027
10
1101-0351 Smrčka Jiří 2001
10*
10
10
10
9
39
707
1901-0463 Kubů Jáchym 2002
39
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ