Borůvková regata

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181329
Datum 01.09.2018
Dní 2
Místo konání Lipno - Lipno nad Vltavou
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Cad-7P,Q-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0103 Tkadlec Tadeáš 2003
1
1
2
1892
1214-0115 Pfeifer Matyáš 2009
2
1892
2
1101-0444 Motal Filip 2005
2
4
6
1290
1101-0481 Ronovský Jonáš 2003
6
1290
3
1101-0128 Holubová Kristýna 2004
5
2
7
938
1101-0513 Beretová Adéla 2007
7
938
4
1214-0104 Hálová Lucie 2003
4
3
7
688
1203-0595 Pfeiferová Veronika 2003
7
688
5
1203-0561 Hudec Adam 2004
3
5
8
494
1203-0594 Dvořáková Nela 2003
8
494
6
1203-0573 Postránecký František 2005
6
6
12
336
1203-0591 Dítětová Tereza 2007
12
336
7
1101-0127 Holubová Tereza 2002
7
7
14
202
1101-0226 Kramplová Annamaria 2006
14
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0352 Lokajíčková Lucie 2006
1
1
2
2554
2
1305-0321 Lojková Karolína 2008
4
3
7
1952
3
1101-0470 Peterka Tomáš 2007
2
6
8
1600
4
1101-0218 Popov Adam 2005
8
2
10
1350
5
1101-0211 Klíma Vojtěch 2006
3
8
11
1156
6
1304-0262 Flosmanová Kristýna 2006
5
7
12
998
7
1101-0433 Klíma Jáchym 2008
10
5
15
864
8
1101-0514 Klímová Johana 2010
12
4
16
748
9
1101-0485 Lokajíčková Kateřina 2009
7
9
16
646
10
1101-0474 Škoda Jan 2009
6
11
17
554
11
1307-0133 Maruš Max 2005
9
12
21
471
12
1101-0039 Hanka Vojtěch 2005
13
10
23
396
13
1101-0475 Hanka Vilém 2009
11
13
24
326
14
1101-0507 Skořepová Anna 2012
15
14
29
262
15
1101-0478 Štolbová Ela 2008
14
15
29
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ