Decathlon Regatta

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181304
Datum 05.05.2018
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29r-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0724 Tupý Petr 2001
5
4
1
6*
1
3
8*
2
1
1
2
4
24
9963
2103-0794 Viščor Dan 2004
24
9963
2
1101-0488 Košatová Lucie 2004
2
1
2
2
7*
5
4
8*
3
4
6
2
31
7855
1901-0469 Richterová Eliška 2003
31
7855
3
1401-0476 Baštář Ondřej 2006
1
OCS*
5
1
4
1
1
3
DPI
6
10
12*
38
6623
1401-0485 Pelnář Petr 2008
38
6623
4
2103-0856 Justová Anna 2002
6
7
6
5
8*
12*
2
4
4
3
1
1
39
5748
2103-0795 Viščorová Nela 2006
39
5748
5
2103-0817 Škvařil Patrik 2001
14*
3
4
8*
2
8
3
7
5
2
5
3
42
5070
2103-0887 Buchtová Sarah 2007
42
5070
6
1101-0418 Hlaváček Matouš 2001
4
2
3
4
13*
13
6
6
2
RET*
4
6
50
4515
1101-0445 Kaltounková Klára 2002
50
4515
7
1101-0215 Košata Lukáš 2004
7
5
16*
3
5
9
5
1
12
8
15*
11
66
4047
1901-0468 Richter Jan 2006
66
4047
8
2103-0912 Ostrý Dominik 2002
9
OCS*
8
9
9
4
7
13*
10
9
3
8
76
3641
2103-0886 Buchtová Agnes 2007
76
3641
9
2103-0824 Pešková Adéla 2003
10
6
9
17*
3
11
9
14
8
16*
9
5
84
3283
2103-0852 Křenková Kristýna 2007
84
3283
10
1101-0466 Borkovec Bořek 2005
8
8
7
7
6
10
11
12
9
12
14*
15*
90
2963
1101-0419 Stibůrková Tereza 2008
90
2963
11
1901-0455 Veselý Štěpán 2003
12
12
DNC*
15*
11
6
14
9
7
5
7
10
93
2673
1703-0228 Václavík Jakub 2004
93
2673
12
1214-0104 Hálová Lucie 2003
18*
11
12
10
17*
2
13
5
14
7
11
13
98
2408
1203-0578 Bryxová Lucie 2003
98
2408
13
1401-0481 Holá Magdaléna 2004
11
OCS*
11
11
12
7
10
11
11
13*
12
9
105
2165
1401-0479 Hanton Josef 2005
105
2165
14
1130-0996 Blažek Martin 2001
13
14
14
20*
10
14
19*
10
15
10
8
7
115
1940
1130-0997 Blažek Marek 2006
115
1940
15
1401-0482 Juha Jan 2006
3
9
10
12
DNC*
16*
15
16
13
11
13
14
116
1730
1401-0478 Čechura Ladislav 2004
116
1730
16
1101-0451 Stibůrková Eliška 2005
17
15
13
16
14
15
12
18
17
19*
18
21*
155
1534
1101-0498 Sazama Michal 2006
155
1534
17
1101-0467 Najvárek Ondřej 2001
19*
10
15
21*
16
19
18
17
16
14
16
16
157
1349
1149-0003 Kuthanová Kateřina 2004
157
1349
18
1302-0054 Szmaragowski David 2005
15
13
17
18
15
20
21*
15
19
DNF*
19
18
169
1176
1302-0053 Szmaragowski Dominik 2008
169
1176
19
1101-0446 Brhelová Iva 2005
21*
17
19
19
19
18
16
19
20*
17
17
17
178
1011
1101-0499 Krasauskas Tadas 2006
178
1011
20
1130-0992 Doležel Ondřej 2006
20*
18
18
14
20*
17
17
20
18
18
20
19
179
855
1130-0953 Benovičová Viktorie 2006
179
855
21
2103-0854 Křenková Monika 2007
16
16
DNC*
13
18
21
20
21
21
15
DNF*
20
181
707
2103-0855 Křenek Miloš 2007
181
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0168 Šulc David 2003
1
2
2
2
2
3*
1
1
1
3*
1
13
6623
2
1203-0349 Bryx Petr 1972
2*
1
1
1
1
2*
2
2
2
1
2
13
4515
3
7040-0142 Mrázová Sylvia 1973
4
3
4
3
3
1
5*
5*
3
5
4
30
3283
4
1145-0077 Prokýšek Petr 1984
3
5
3
5
6*
5
3
3
4
2
6*
33
2408
5
7040-0220 Hrubý Jan 1971
5*
4
5
4
4
4
6*
4
5
4
3
37
1730
6
1901-0475 Bříza Petr 1972
7*
7*
7
6
5
6
4
6
6
6
5
51
1176
7
7040-0203 Brožová Monika 1970
6
6
6
7
7
7
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
63
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0415 Čermák Jaroslav
1
2
1
2
1
1
1
1
1
3*
4*
2
13
7029
1901-0414 Košťál Petr 2002
13
7029
2
1130-0496 Vítovec Matěj 1999
3
5*
2
1
2
4
RDG
4
5*
1
1
1
20
4921
1130-0275 Krsička Martin 2000
20
4921
3
1201-0166 Milerová Anna 1997
5*
1
3
3
OCS*
2
3
5
2
2
2
3
26
3689
1301-0900 Pokorný Jan 1994
26
3689
4
1103-0008 Jurečka Matěj 2001
2
3
6*
4
3
5
6*
2
4
5
3
4
35
2814
1103-0011 Zíta Tomáš 1999
35
2814
5
1130-0298 Krsička Michal 2003
4
4
4
5
4
3
2
6*
3
6*
5
6
40
2136
1130-0299 Krsička Lukáš 2003
40
2136
6
1401-0439 Dobrý Jakub 1999
7*
6*
5
6
5
6
4
3
6
4
6
5
50
1582
1401-0473 Dobrá Tereza 2002
50
1582
7
1130-1173 Nahodil Alexander 2002
8*
7*
7
7
6
7
7
7
7
7
7
7
69
1113
1130-0593 Sušil Jan 2002
69
1113
8
1101-0351 Smrčka Jiří 2001
6
8*
OCS*
8
7
8
8
8
8
8
8
8
77
707
1901-0463 Kubů Jáchym 2002
77
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7032-0314 Matoušková Eva 1984
1
2
3*
2
4*
2
1
1
1
1
1
3
15
8505
7032-0004 Peterka Miroslav 1982
15
8505
2
2103-0736 Nejezchleba Jakub 1999
2
1
2
3
1
1
4*
7*
4
2
3
1
20
6397
2103-0687 Maršálková Blanka 1998
20
6397
3
9914-0001 Volosheniuk A 1973
3
3
1
1
2
5*
2
5*
2
3
4
2
23
5165
9914-0002 Krainiev Pavlo 1976
23
5165
4
1201-0162 Houšková Klára 1998
4
8*
4
4
5*
3
3
2
5
4
2
4
35
4290
2103-0702 Vallová Anna-Viktorie 1998
35
4290
5
1145-0092 Pourová Barbora 2001
5
7
7
5
3
4
6
4
13*
10*
6
10
57
3612
1145-0090 Majchrák Kristian 2004
57
3612
6
1130-0264 Motl Luboš 1967
7
4
10*
9
9
6
12*
3
10
7
7
5
67
3058
1130-0220 Martinkovičová Monika 1987
67
3058
7
1302-0018 Szmaragowski Michaela 1975
9*
6
8*
6
8
8
8
6
6
8
5
7
68
2589
1302-0058 Szmaragowski Daniel 1977
68
2589
8
1145-0076 Pour Jan 1970
8
10*
5
10
12*
7
9
8
8
6
8
6
75
2183
1145-0091 Majchrák Lukáš 1980
75
2183
9
1149-0005 Bartoš Richard 1969
DNC*
DNC*
DNC
DNC
6
9
5
10
3
5
9
12
87
1825
1149-0006 Svobodová Lucie 1969
87
1825
10
7040-0158 Buřil Miloš 1969
10
5
6
8
11
12*
10
9
9
12*
11
8
87
1505
1145-0083 Žůrek Pavel 1965
87
1505
11
7040-0172 Lukačovič Samuel 1989
6
9
9
11
7
10
7
12*
12*
11
12
9
91
1215
1901-0454 Veselá Elena 1999
91
1215
12
7040-0152 Mazgaj Robert 1972
11
11
DNC*
7
13*
11
13
11
11
9
10
11
105
950
7040-0153 Jenček Petr 1982
105
950
13
1130-0114 Dvořák Jan 1978
12
12
DNC*
DNC*
10
13
11
DNC
7
DNF
DNC
DNC
121
707
9999-0130 Dvořák Tobiáš 2004
121
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ