Bez vody nemůžeme jezdit

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181342
Datum 28.09.2018
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Yacht klub Jestřábí, z.s.
Zúčastněné třídy 420-12mr,Fb-7P,Fd-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1302-0020 Čutka Jan 1980
2*
1
2
1
2
1
7
1406
1526-0089 Pavlíček Zdeněk 1979
7
1406
2
1301-0169 Šimek Karel 1954
1
2
1
3*
1
2
7
804
1302-0110 Beneš Pavel 1969
7
804
3
1304-0174 Grill Milan 1978
3
3
DNC*
2
3
3
14
452
1609-0293 Hajn Ladislav 1969
14
452
4
1302-0050 Plch Jiří 1977
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
25
202
7016-0192 Borovka Vojtěch 1987
25
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1213-0146 Wehrenberg Lukáš 2002
2*
1
1
1
1
1
5
15325
1703-0245 Kraus Tobiáš 2003
5
15325
2
1203-0597 Páleníčková Aneta 2001
1
2*
2
2
2
2
9
11713
1203-0572 Postránecká Klára 2002
9
11713
3
1402-0395 Viták František 2002
3
4
3
4
6*
3
17
9600
1401-0481 Holá Magdaléna 2004
17
9600
4
1203-0553 Vlachová Veronika 1994
5
7
8*
3
7
6
28
8100
1203-0560 Vlach Martin 1987
28
8100
5
1402-0464 Štursová Jana 1994
4
3
7
8*
8
7
29
6937
2103-0729 Synková Anna 1989
29
6937
6
1710-0004 Štursová Lucie 2000
7
5
4
6
13*
11
33
5987
1710-0003 Štursová Pavla 1997
33
5987
7
1203-0552 Stejskal Max 2000
6
6
9
7
5
10*
33
5184
1203-0561 Hudec Adam 2004
33
5184
8
1206-0318 Licková Nikola 2002
8
10
10
5
4
12*
37
4488
1206-0317 Licková Aneta 2000
37
4488
9
1203-0599 Doležal Tomáš 2000
10
8
6
UFD*
9
4
37
3874
1101-0364 Cvikrová Michaela 2001
37
3874
10
9905-0003 Litkus Janka 2002
DNF*
9
5
UFD
3
5
38
3325
9905-0004 Éndi Hanna 2003
38
3325
11
1101-0210 Rek Adam 2005
9
11
11
UFD*
10
8
49
2828
1203-0598 Doležalová Zuzana 2005
49
2828
12
9905-0001 Vörös Levente 2002
11
12
13
DNS*
12
9
57
2375
9905-0002 Vörös A'lmos 2001
57
2375
13
1203-0578 Bryxová Lucie 2003
UFD*
DNF
12
9
11
DNF
64
1958
1215-0027 Kaiser Ondřej 2000
64
1958
14
1203-0573 Postránecký František 2005
DNC*
DNC
DNC
10
DNF
DNS
74
1572
1101-0444 Motal Filip 2005
74
1572
15
1702-0192 Ptáčník Ondřej 2005
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
80
1212
1702-0174 Ptáčník Milan 1974
80
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0172 Kořan Petr 1962
2
1
4
5*
7
10368
1203-0293 Kvasnik Milan 1968
7
10368
2
1401-0419 Šnajdr Milan 1964
5
4
2
19*
11
8261
1401-0420 Šnajdr Matěj 1991
11
8261
3
1201-0116 Jeništa Milan 1977
1
10
1
18*
12
7029
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
12
7029
4
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana 1993
4
19*
7
1
12
6154
1101-0882 Nápravník Jakub 1982
12
6154
5
1214-0095 Kubový Martin 1975
13*
2
8
2
12
5476
1203-0268 Roček Roman 1969
12
5476
6
1203-0083 Procházka Libor 1957
12*
5
6
6
17
4921
1214-0090 Cikrt Tomáš 1967
17
4921
7
1401-0250 Čechura Jiří 1973
6
11
3
17*
20
4453
1401-0215 Will Jan 1972
20
4453
8
1214-0097 Parůžek Jiří 1992
3
18*
9
8
20
4047
2103-0684 Košvica Jakub 1995
20
4047
9
1401-0224 Mudra Martin 1976
11
7
12*
3
21
3689
1401-0292 Šedivák Kryštof 1984
21
3689
10
1203-0201 Mrzílek Antonín 1962
7
3
11*
11
21
3368
1203-0477 Mrzílková Lenka 1988
21
3368
11
1206-0293 Vomáčko Ladislav 1972
10
8
13*
4
22
3079
1201-0127 Gemperle Jiří 1992
22
3079
12
1203-0550 Jedlička Jan 1987
8
6
15*
10
24
2814
1203-0483 Jedličková Michaela 1990
24
2814
13
1606-0186 Klucká Lucie 1988
14
15*
5
13
32
2571
1124-0035 Mika Radek 1975
32
2571
14
1214-0037 Verner Jaroslav 1964
9
16
10
BFD*
35
2346
1214-0105 Verner Kamil 1995
35
2346
15
1108-0127 Průcha Alexandr 1963
17*
14
14
12
40
2136
1108-0131 Beneš Vlastimil 1961
40
2136
16
1402-0353 Dragoun Dominik 1997
15
9
18
20*
42
1940
1402-0323 Vít Ladislav 1992
42
1940
17
1124-0004 Janderová Klára 1984
18*
17
16
9
42
1755
1401-0446 Čechura Přemysl 1999
42
1755
18
1130-0750 Beneš Jiří 1987
23*
13
23
7
43
1582
1130-0749 Špaček Matěj 1987
43
1582
19
7012-0034 Veit Martin 1989
16
12
17*
15
43
1417
7012-0035 Krejza Filip 1989
43
1417
20
1203-0499 Havel Filip 1994
19
21*
20
14
53
1261
1203-0510 Svoboda Lukáš 1995
53
1261
21
1401-0474 Levová Ilona 1981
22
23*
19
16
57
1113
1401-0154 Smetana Karel 1962
57
1113
22
1108-0005 Myslík Vladimír 1944
20
20
22*
21
61
972
1206-0232 Šindýlek Michal 1985
61
972
23
1504-0015 Jindřichová Markéta 1983
21
22*
21
22
64
836
1503-0276 Veselá Jana 1986
64
836
24
1206-0316 Licek Jiří 1970
DNF*
24
24
23
71
707
1206-0319 Procházka Radek 1977
71
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ