Věstonická Venuše

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 182115
Datum 19.05.2018
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0050 Kučera Petr
1
1
1
1
3*
4
9494
2
2001-0096 Kamenský Radim
2
2
2
4*
1
7
7387
3
2413-0001 Král Jiří
5*
3
5
3
2
13
6154
4
9901-0002 Potucký Martin
3
5
3
8*
4
15
5279
5
2110-0111 Skřepek Jan
4
6*
4
2
6
16
4601
6
9901-0001 Heško Marcel
7
10*
7
6
5
25
4047
7
1607-0161 Slívová Jana
9*
7
9
5
8
29
3578
8
1607-0121 Hnitka Martin
8
4
12*
9
10
31
3172
9
7019-0144 Hrubý Pavel
10
9
10
12*
9
38
2814
10
1705-0001 Haubold Petr
15*
12
11
13
7
43
2494
11
2110-0124 Vrána Petr
12
16*
13
10
11
46
2204
12
1607-0119 Himmel Jiří
13
15*
6
15
13
47
1940
13
1503-0181 Hrubá Dagmar
14
8
17*
14
12
48
1696
14
2001-0086 Kamenský Pavel
6
14
14
18*
14
48
1471
15
2110-0006 Kučera Petr
DNC*
11
18
7
15
51
1261
16
2405-0133 Mielec Lubomír
11
17*
16
11
16
54
1065
17
2001-0223 Dlouhá Martina
DNC*
DNC
8
16
17
60
881
18
1503-0180 Hrubý Roman
16
13
15
17
18*
61
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7019-0024 Sladký Martin
1
7019-0309 Toth Martin
1
1126-0054 Hrdina Patrik
1
1402-0398 Loužek Karel
1
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
1
7019-0076 Raška Marek
1
2001-0104 Netík Pavel
1
7019-0389 Zidková Nadine
1
1126-0005 Neumann Lukáš
1
7019-0303 Zíma Jakub
1
2001-0225 Netík Pavel
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0255 Nevelöš Adam
1
1
2
4
10727
2
2110-0172 Mikulec Martin
3
4
3
10
8619
3
7019-0377 Rašková Adéla
2
2
8
12
7387
4
1609-0256 Nevelöš Tibor
5
3
4
12
6512
5
2110-0182 Chalupníková Kristýna
7
5
1
13
5834
6
1801-0167 Štěpánský Adam
11
7
7
25
5279
7
1130-0352 Švíková Bára
4
11
11
26
4811
8
1705-0090 Drda David
8
13
5
26
4405
9
1607-0169 Parchomenko Ondřej
9
8
12
29
4047
10
1401-0459 Altmannová Kateřina
19
6
6
31
3727
11
1609-0278 Říčanová Nicol
12
10
9
31
3437
12
1607-0165 Himmel Jiří
6
9
17
32
3172
13
2110-0194 Piňosová Kristýna
10
12
10
32
2929
14
2110-0191 Neckařová Martina
13
15
16
44
2704
15
2110-0185 Diviš Lukáš
18
14
13
45
2494
16
1705-0086 Sadílková Nela
16
17
15
48
2298
17
1705-0085 Sadílek Adam
17
18
14
49
2113
18
2110-0183 Komendová Kateřina
14
20
18
52
1940
19
2110-0173 Šeliga Teodor
15
22
22
59
1775
20
2110-0178 Skřepek Šimon
22
16
21
59
1619
21
1705-0074 Štěpánková Markéta
20
21
19
60
1471
22
1705-0169 Lojínová Alexandra
21
19
24
64
1330
23
1609-0298 Rais Michal
25
24
20
69
1194
24
2110-0189 Samcová Klára
DNC
23
23
74
1065
25
1705-0182 Hasman Radim
24
25
25
74
941
26
2110-0184 Richterová Ludmila
23
26
26
75
822
27
1609-0303 Kříž Jan
DNC
27
DNC
83
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ