Bambusová regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 182006
Datum 14.07.2018
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy L47-7P,Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0008 Šindelka Ondřej
3
2
5
1
1
UFD*
12
14141
2
1609-0301 Tlapák Vojtěch
14*
3
4
5
2
2
16
12033
3
1703-0244 Kraus Lukáš
1
1
1
2
12
UFD*
17
10801
4
1909-0035 Kučera Matěj
7
6
2
7
3
8*
25
9926
5
1101-0415 Jurečka Šimon
4
7
8
4
20*
3
26
9248
6
1609-0255 Nevelöš Adam
5
13
6
3
31*
1
28
8693
7
1609-0256 Nevelöš Tibor
8
4
7
13*
6
12
37
8225
8
2116-0006 Jaroš Adam
12
8
3
8
11
28*
42
7819
9
1101-0210 Rek Adam
2
10
23
10
5
UFD*
50
7461
10
2116-0005 Halouzka Michal
9
12
9
6
38*
15
51
7141
11
1609-0308 Tlapáková Zuzana
6
17*
13
14
9
9
51
6851
12
1703-0245 Kraus Tobiáš
11
9
12
24*
16
6
54
6586
13
2419-0061 Rabasová Adéla
19
30*
14
18
4
4
59
6343
14
2101-0726 Dokoupilová Linda
17
34*
15
17
10
7
66
6118
15
1304-0262 Flosmanová Kristýna
26*
5
19
12
14
22
72
5908
16
1702-0191 Povolný Adam
15
20
29*
16
15
10
76
5712
17
1702-0192 Ptáčník Ondřej
28*
15
26
15
21
5
82
5527
18
9901-0001 Rolík Michal
31
11
17
21
7
DNC*
87
5354
19
1305-0321 Lojková Karolína
24
14
20
29*
19
11
88
5189
20
1101-0352 Lokajíčková Lucie
16
36*
18
11
17
29
91
5033
21
2203-0243 Valenová Barbora
10
16
11
20
36
38*
93
4885
22
1703-0236 Burda František
13
18
10
39
BFD*
26
106
4744
23
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
33
26
16
35*
23
13
111
4608
24
1302-0052 Plch Jiří
21
19
27
23
22
48*
112
4479
25
1609-0298 Rais Michal
27
21
32
36*
13
21
114
4355
26
1702-0186 Ptáčník Matěj
18
23
21
28
47*
24
114
4236
27
2306-0002 Hála Jan
22
29
34*
9
34
31
125
4121
28
2306-0004 Hálová Anna
UFD*
25
35
25
24
18
127
4010
29
2101-0725 Dokoupilová Beáta
29
24
36*
22
28
27
130
3904
30
1101-0218 Popov Adam
34*
32
31
31
32
14
140
3801
31
2205-0077 Mlčoch Jan
25
31
37*
26
26
33
141
3701
32
1101-0211 Klíma Vojtěch
42*
28
33
37
8
39
145
3604
33
2001-0235 Ptáčková Tereza
38
47*
39
27
25
25
154
3511
34
1902-0198 Dymák Matyáš
23
27
41
32
35
46*
158
3420
35
1909-0080 Kučerová Michaela
20
42
44
DNS*
40
16
162
3332
36
1101-0208 Hatle Stella Marie
59*
43
25
19
55
20
162
3246
37
1609-0303 Kříž Jan
41
37
47*
41
39
17
175
3163
38
2101-0727 Hrubý Lukáš
32
33
55
DNC*
18
41
179
3082
39
2116-0011 Štafa Patrick
40
22
45
33
52*
42
182
3003
40
1609-0312 Podrábská Adéla
35
38
51
52*
42
19
185
2926
41
1504-0094 Motlíková Pavlína
39
55*
42
46
29
30
186
2851
42
2419-0059 Fanfrlová Eliška
46
39
48*
34
44
34
197
2778
43
1702-0190 Zbořil Matyáš
UFD*
51
28
43
27
53
202
2706
44
1504-0001 Rezek Richard
30
45
57*
42
33
54
204
2636
45
2201-0053 Kováč Richard
48
35
30
51*
43
50
206
2568
46
2101-0741 Hýžová Helena
47
48
40
38
49*
36
209
2501
47
2101-0718 Navrátilová Helena
43
49
43
40
41
60*
216
2436
48
1609-0272 Beerová Anežka
36
46
49
45
DNC*
47
223
2372
49
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
45
40
46
57*
50
43
224
2309
50
2001-0230 Čížková Barbora
54
DNC*
60
30
59
23
226
2248
51
1206-0343 Mašková Eliška
51
41
24
55
DNC*
59
230
2188
52
1130-1129 Paigerová Nina
55
50
56*
44
30
55
234
2129
53
9901-0002 Holešová Livia
44
DNC*
38
DNC
37
32
236
2071
54
2205-0078 Hanák Jakub
50
59*
52
53
54
35
244
2014
55
1705-0074 Štěpánková Markéta
37
DNF*
22
58
46
DNC
248
1958
56
2306-0003 Hála Jakub
58*
53
58
49
53
45
258
1903
57
2301-0220 Záhornatský Jan
60
52
53
59
BFD*
37
261
1849
58
2001-0240 Ptáčková Markéta
63
56
64*
50
48
51
268
1797
59
2201-0054 Kováč Vladimír
64
64
50
65*
51
44
273
1745
60
1702-0193 Chlumský Tomáš
52
DNS*
DNC
54
45
40
276
1693
61
2001-0231 Čížková Zuzana
53
62
63
47
56
64*
281
1643
62
1705-0164 Verl Jan
49
61
BFD*
56
58
57
281
1594
63
2001-0241 Čížek Jan
57
57
59
62
DNF*
61
296
1545
64
2404-0450 Hejnová Karolína
65
58
62
63
DNC*
49
297
1497
65
2419-0075 Kmetík Matyáš
DNC*
44
54
64
BFD
58
305
1450
66
1101-0478 Štolbová Ela
68
67
DNC*
66
57
52
310
1404
67
1705-0188 Zima Daniel
62
DNF*
DNF
60
61
65
333
1358
68
1705-0189 Šercl Ondřej
66
DNF*
61
48
DNC
DNC
345
1313
69
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida
67
54
DNC*
DNC
DNC
66
357
1269
70
2419-0049 Novák Matěj
69
63
DNC*
DNC
DNC
68
370
1225
71
2101-0722 Blatecký Martin
56
DNF*
DNC
61
DNF
DNC
372
1182
72
1206-0339 Procházková Tereza
61
60
DNC*
DNC
DNC
DNC
376
1139
73
1902-0197 Dymáková Liliana
DNF*
UFD
DNC
67
DNC
56
378
1097
74
1702-0205 Chlumská Tereza
DNF*
DNC
DNC
DNC
60
63
378
1056
75
1302-0057 Plch Zdeněk
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
62
402
1015
76
2301-0214 Hubáček Michal
DNF*
65
DNF
DNF
DNC
DNC
405
975
77
1206-0363 Kolář Jan
DNC*
66
DNF
DNS
DNC
DNC
406
935
78
2101-0753 Hrubá Anna
DNF*
DNC
DNF
DNC
DNF
67
407
896
79
2205-0080 Hanák Vít
DNF*
DNC
DNS
UFD
DNF
DNC
425
782
79
2101-0742 Karas Filip
DNF*
DNF
DNF
DNC
DNF
DNC
425
782
79
1302-0059 Plch Jan
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNF
425
782
79
1705-0073 Štěpánková Kristýna
DNF*
DNF
DNC
DNS
DNC
DNC
425
782
79
1206-0365 Veselý Šimon
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNF
425
782
79
2101-0729 Beroun Daniel
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
425
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0212 Müller Ondřej
1
1
1
2
1
4*
6
6623
2
2101-0653 Kališová Markéta
3
2
2
1
2
5*
10
4515
3
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
5
3
3
3
6*
2
16
3283
4
1702-0145 Vacula Jiří
2
4
5
4
5
6*
20
2408
5
1130-0230 Paigerová Vanda
6
5
6
OCS*
3
1
21
1730
6
1206-0364 Veselá Elena
4
6
4
DNC*
4
3
21
1176
7
2101-0447 Hýža Vít
7
7
7
DNC*
DNC
DNC
37
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ