Bermuda CUP

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 182409
Datum 07.07.2018
Dní 2
Místo konání Slezská Harta
Pořadatel TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
Zúčastněné třídy Fin-4K,Evr-2,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Lar-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2408-0002 Hyrš Ladislav 1970
1
1
3
5
4721
2
2103-0437 Lidařík Rudolf 1978
7
2
1
10
3517
3
2404-0426 Dybal Zdeněk 2000
3
4
6
13
2812
4
2405-0118 Ščerba Patrik 1993
4
8
2
14
2312
5
2203-0158 Valouch Libor 1988
2
6
9
17
1925
6
2201-0024 Sedláček Petr 1988
6
5
7
18
1608
7
2405-0099 Ščerba Kamil 1969
OCS
3
4
20
1340
8
2408-0001 Kantorík Ivan 1945
9
7
5
21
1108
9
2203-0151 Valouch Vlastimil 1960
5
9
10
24
904
10
2403-0033 Němec Milan 1962
8
10
8
26
721
11
2421-0003 Mušálek Pavel 1962
11
11
11
33
555
12
2404-0427 Dybal Zdeněk 1975
10
12
12
34
404
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2403-0007 Lasztowka Vlastimil 1965
2
1
1
4
1600
2405-0093 Bílek Vladimír 1973
4
1600
2
2404-0260 Kuřava Jaromír 1956
1
2
5
8
998
2404-0256 Řezáč Jindřich 1956
8
998
3
2402-0007 Čudek Radim 1973
3
5
2
10
646
2419-0055 Šaňa Jan 1990
10
646
4
2404-0389 Holý Ivo 1974
5
3
3
11
396
2403-0004 Staniek Pavel 1960
11
396
5
2405-0142 Beneš Marián 1968
4
4
4
12
202
2405-0150 Kroupa Rostislav 1964
12
202
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0404 Kilarová Marie 1996
1
1
1
3
1600
2
2405-0121 Tichánek Michal 1993
2
2
2
6
998
3
2203-0169 Korbová Helena 1994
3
3
3
9
646
4
2405-0132 Bílková Lucie 2003
4
4
DNF
14
396
5
2419-0048 Chamradová Eva 1981
5
5
4
14
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ