MČR - Optimist

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181323
Datum 16.08.2018
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví
Zúčastněné třídy Q-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0008 Šindelka Ondřej 2006
2
7
11
4139
2
9901-0001 Szitás Ondrej 2004
17
2
21
3537
3
1609-0301 Tlapák Vojtěch 2005
15
5
22
3185
4
1609-0255 Nevelöš Adam 2004
14
6
22
2935
5
1609-0256 Nevelöš Tibor 2006
8
12
22
2741
6
9905-0005 Koppány Pécsi 2007
19
3
24
2583
7
1305-0321 Lojková Karolína 2008
10
15
27
2449
8
9901-0002 Štefaničiak Matej 2004
24
4
30
2333
9
1703-0245 Kraus Tobiáš 2003
13
16
31
2230
10
2101-0705 Konopík Tomáš 2007
5
25
33
2139
11
9901-0011 Hrušková Sára 2004
21
10
33
2056
12
1909-0035 Kučera Matěj 2005
20
11
33
1981
13
9905-0001 Domonkos Gergely 2004
23
9
34
1911
14
1101-0415 Jurečka Šimon 2003
34
1
37
1847
15
9901-0009 Kocanová Barbora 2009
18
18
38
1787
16
1702-0193 Chlumský Tomáš 2008
4
37
44
1731
17
9901-0012 Pribilka Jakub 2005
30
14
46
1678
18
9901-0007 Kocanová Valéria 2007
26
19
47
1628
19
1902-0198 Dymák Matyáš 2005
41
8
51
1581
20
1701-0331 Klíma Ondřej 2006
25
23
51
1537
21
9901-0004 Valentiniová Sofia 2007
38
13
53
1495
22
9901-0008 Brestovský Oliver 2008
6
SCP
54
1454
23
2101-0725 Dokoupilová Beáta 2008
22
30
55
1416
24
1609-0303 Kříž Jan 2008
16
38
57
1379
25
1609-0308 Tlapáková Zuzana 2007
35
20
58
1343
26
9905-0003 Barna Maráczi 2003
42
17
61
1309
27
1606-0279 Kaláb Jindřich 2005
37
22
62
1276
28
2101-0726 Dokoupilová Linda 2006
36
27
66
1245
29
2203-0243 Valenová Barbora 2007
32
34
69
1214
30
1702-0192 Ptáčník Ondřej 2005
47
21
71
1185
31
2101-0717 Chalupníková Klára 2008
29
41
73
1156
32
1304-0262 Flosmanová Kristýna 2006
31
46
80
1129
33
1101-0211 Klíma Vojtěch 2006
54
24
81
1102
34
1703-0236 Burda František 2010
46
36
85
1076
35
1101-0208 Hatle Stella Marie 2005
58
26
87
1051
36
1130-0230 Paigerová Vanda 2003
44
40
87
1026
37
1101-0352 Lokajíčková Lucie 2006
57
29
89
1003
38
2001-0240 Ptáčková Markéta 2008
56
32
91
979
39
2001-0235 Ptáčková Tereza 2006
51
39
93
957
40
1130-0152 Povolný Adam 2006
63
28
94
935
41
2116-0005 Halouzka Michal 2005
1
BFD
95
913
42
1703-0244 Kraus Lukáš 2006
3
BFD
97
892
43
1203-0589 Roček Matyáš 2009
61
35
99
872
44
2116-0006 Jaroš Adam 2005
7
BFD
101
852
45
9905-0004 Jandl Romeo 2006
9
BFD
103
833
46
9905-0002 Völlerh Anna 2004
11
BFD
105
813
47
2419-0061 Rabasová Adéla 2006
12
BFD
106
795
48
1101-0470 Peterka Tomáš 2007
59
44
106
776
49
1101-0218 Popov Adam 2005
49
54
106
759
50
2419-0059 Fanfrlová Eliška 2005
55
48
106
741
51
1504-0094 Motlíková Pavlína 2008
75
33
111
724
52
1402-0457 Rusňák Štěpán 2006
79
31
113
707
53
1909-0080 Kučerová Michaela 2009
71
42
116
690
54
1130-1129 Paigerová Nina 2007
74
43
120
674
55
1606-0298 Regetskiy Artem 2009
67
50
120
658
56
1909-0061 Flídr Jaromír 2008
60
RDG
120
643
57
1606-0282 Ráža Matyáš 2008
27
BFD
121
627
58
2116-0011 Štafa Patrick 2010
28
BFD
122
612
59
2101-0653 Kališová Markéta 2004
33
BFD
127
597
60
1101-0039 Hanka Vojtěch 2005
73
51
127
583
61
1101-0474 Škoda Jan 2009
69
56
128
568
62
1504-0001 Rezek Richard 2005
68
57
128
554
63
2404-0450 Hejnová Karolína 2007
80
47
130
540
64
1101-0478 Štolbová Ela 2008
83
45
131
527
65
1101-0485 Lokajíčková Kateřina 2009
77
52
132
513
66
1702-0205 Chlumská Tereza 2010
81
49
133
500
67
2110-0182 Chalupníková Kristýna 2005
40
BFD
134
487
68
1130-0948 Šiknerová Adriana 2005
76
55
134
474
69
1130-0326 Janota Jonáš 2006
43
BFD
137
461
70
1302-0052 Plch Jiří 2005
45
DNF
139
449
71
9901-0003 Brestovská Tamara 2010
84
53
140
436
72
9901-0005 Slosiar Leo 2005
48
BFD
142
424
73
1609-0298 Rais Michal 2006
50
BFD
144
412
74
1307-0133 Maruš Max 2005
82
60
145
401
75
1902-0202 Veselá Ema 2004
52
BFD
146
389
76
1702-0186 Ptáčník Matěj 2005
53
BFD
147
377
77
1101-0475 Hanka Vilém 2009
85
59
147
366
78
1909-0099 Bilerová Rozálie 2007
DNF
58
155
355
79
1130-0853 Valenta Jan 2007
62
BFD
156
344
80
1101-0500 Busta Anna 2010
DNF
61
158
333
81
1701-0305 Hartig Bartoloměj 2006
64
BFD
158
322
82
2419-0075 Kmetík Matyáš 2005
DNF
62
159
311
83
1130-0816 Buchar Petr 2008
65
BFD
159
301
84
1705-0074 Štěpánková Markéta 2006
66
BFD
160
290
85
9901-0006 Miha Viktor 2006
SCP
BFD
161
280
86
1304-0273 Holoubek David 2005
70
BFD
164
270
87
1606-0956 Knorr Petr 2009
72
BFD
166
260
88
1705-0188 Zima Daniel 2007
78
BFD
172
250
89
9901-0010 Hruska Silvester 2006
DNF
DNF
188
221
89
1902-0197 Dymáková Liliana 2010
DNF
BFD
188
221
89
1101-0507 Skořepová Anna 2012
DNF
DNF
188
221
89
1101-0511 Beringer Jan 2006
DNF
DNF
188
221
89
1705-0073 Štěpánková Kristýna 2010
DNF
DNF
188
221
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ