Cena Šumavy

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181307
Datum 02.06.2018
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví
Zúčastněné třídy Evr-7P,L47-7P,Las-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0086 Novotný Štěpán 1994
1
1
3
5
8505
2
2101-0453 Hrubý Karel 1975
3
4
5
12
6397
3
1902-0189 Steiner Michal 1992
4
8
2
14
5165
4
1508-0150 Vaidiš Tomáš 1982
2
6
6
14
4290
5
2101-0577 Audy Dan 1990
6
5
4
15
3612
6
2101-0509 Chlup Zdeněk 1979
7
3
7
17
3058
7
1130-0279 Kašpar Antonín 1991
9
12
1
22
2589
8
1504-0055 Drahorád Petr 1987
5
2
DNC
22
2183
9
2001-0214 Moučka Vítězslav 2002
8
9
8
25
1825
10
1401-0325 Liška Matěj 1984
11
7
9
27
1505
11
1607-0162 Solfronk Antonín 1990
10
10
12
32
1215
12
1305-0391 Šlechta Jiří 1990
12
13
10
35
950
13
1130-0002 Bauer František 1983
13
11
11
35
707
14
1305-0306 Vachel Ondřej 1994
DNC
DNC
DNC
45
0
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2001-0172 Ondíková Petra 1991
3
10
1
14
10104
2
1203-0364 Soukal Miloslav 1975
10
1
5
16
7997
3
2001-0155 Kafka Roman 1996
9
4
4
17
6764
4
2403-0010 Chlupová Kateřina 1987
2
9
7
18
5890
5
1606-0264 Kršňák Jakub 1998
4
7
8
19
5211
6
1301-0230 Matoušek Ondřej 1991
8
11
6
25
4657
7
1301-0233 Žíla Jiří 1994
1
14
11
26
4188
8
1130-0004 Bauerová Šárka 1981
OCS
3
2
28
3782
9
1901-0134 Lejhanec David 1971
7
18
3
28
3424
10
1213-0148 Wehrenbergová Anna 1999
5
12
13
30
3104
11
1301-0229 Matoušek Matěj 1991
11
15
10
36
2814
12
2403-0014 Šmídová Petra 1991
OCS
6
9
38
2550
13
1203-0423 Bezušková Jana 1979
6
13
OCS
42
2306
14
1213-0193 Mojdlová Kateřina 2001
14
16
12
42
2081
15
1305-0307 Vachelová Barbora 1991
12
17
14
43
1871
16
2404-0454 Žáček Jiří 1996
OCS
2
OCS
48
1675
17
1213-0192 Mojdl Ondřej 2001
13
20
16
49
1491
18
2001-0154 Kafka Richard 1996
OCS
5
OCS
51
1317
19
1609-0287 Mlejnek Tomáš 2002
OCS
8
OCS
54
1153
20
1601-0179 Valdhans Vít 1998
OCS
19
15
57
997
21
1701-0122 Kala Roman 1963
OCS
OCS
OCS
69
778
21
1301-0231 Sivý Štěpán 1993
OCS
OCS
OCS
69
778
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0166 Himmelová Klára 2002
1
1
1
3
7387
2
1702-0145 Vacula Jiří 2005
7
3
2
12
5279
3
1130-0352 Švíková Bára 2004
4
4
4
12
4047
4
1130-0003 Bauerová Markéta 2003
2
6
5
13
3172
5
1607-0165 Himmel Jiří 2003
5
2
6
13
2494
6
1702-0146 Vysloužil Zdeněk 2005
3
5
8
16
1940
7
1130-0230 Paigerová Vanda 2003
6
7
3
16
1471
8
1130-0315 Rosík Alex 2004
8
8
7
23
1065
9
1130-1137 Haňkovský David 2002
DNF
9
DNF
29
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ