Podzimní RSvezení

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181341
Datum 22.09.2018
Dní 2
Místo konání Lipno - Lipno nad Vltavou
Pořadatel Asociace lodních tříd RS, z.s.
Zúčastněné třídy Rs7-7p,Rs5-7p,RsF-7p,RsA-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0061 Kotek Michal 1980
1
1
5
2
UFD*
9
8730
2
7040-0197 Štantejský Jan 1974
3
4
7*
3
2
12
6623
3
1305-0420 Vastl Tomáš 1997
7*
2
1
5
5
13
5390
4
1134-0017 Plhoň Adam 1982
4
6*
4
4
1
13
4515
5
1130-0695 Brabec Václav 1998
2
3
9*
8
4
17
3837
6
1702-0062 Kotek Kamil 1984
5
5
6
7
DNC*
23
3283
7
1130-0946 Záruba Adam 1999
6
7
11*
6
8
27
2814
8
1401-0419 Šnajdr Milan 1964
9
12
2
DNC*
6
29
2408
9
1149-0005 Bartoš Richard 1969
8
10
8
11*
3
29
2050
10
1401-0120 Hájek Milan 1968
DNF*
DNC
3
1
DNC
34
1730
11
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
10
11*
10
9
7
36
1440
12
1201-0162 Houšková Klára 1998
12
8
13
12
UFD*
45
1176
13
1702-0185 Lassig Jiří 1991
13
DNF*
DNC
10
9
47
932
14
1134-0028 Plhoň Eduard 1984
11
9
12
DNC*
DNC
47
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0488 Košatová Lucie 2004
3
2
1
4*
1
7
9814
1901-0469 Richterová Eliška 2003
7
9814
2
1401-0476 Baštář Ondřej 2006
5
6*
3
1
3
12
7707
1401-0485 Pelnář Petr 2008
12
7707
3
1101-0215 Košata Lukáš 2004
4
5*
5
2
2
13
6474
1901-0468 Richter Jan 2006
13
6474
4
2103-0794 Viščor Dan 2004
1
3
7*
5
5
14
5600
2103-0795 Viščorová Nela 2006
14
5600
5
1703-0228 Václavík Jakub 2004
2
1
6
7*
6
15
4921
1703-0248 Muchová Kateřina 2006
15
4921
6
1101-0418 Hlaváček Matouš 2001
9*
4
8
3
4
19
4367
1145-0096 Iljuchin Matěj 2006
19
4367
7
1402-0405 Cibulka Vojtěch 2005
7
12*
2
9
8
26
3899
1401-0479 Hanton Josef 2005
26
3899
8
1101-0466 Borkovec Bořek 2005
6
8
4
8
9*
26
3493
1101-0419 Stibůrková Tereza 2008
26
3493
9
2103-0824 Pešková Adéla 2003
13*
9
10
12
7
38
3135
2103-0852 Křenková Kristýna 2007
38
3135
10
1101-0451 Stibůrková Eliška 2005
14*
7
11
10
13
41
2814
1101-0445 Kaltounková Klára 2002
41
2814
11
1130-0996 Blažek Martin 2001
8
11
12
14*
10
41
2524
1130-0997 Blažek Marek 2006
41
2524
12
1302-0054 Szmaragowski David 2005
DNF*
10
9
11
12
42
2260
1149-0007 Svobodová Sára 2005
42
2260
13
2103-0796 Dadák Lukáš 2003
12
DNC*
DNC
6
11
50
2017
2103-0913 Šabatová Barbora 2003
50
2017
14
1130-0250 Behenský Jan 2004
10
15
13
15
DNC*
53
1791
1130-0158 Hájek Adam 2003
53
1791
15
1101-0499 Krasauskas Tadas 2006
15
13
14
17*
15
57
1582
1101-0498 Sazama Michal 2006
57
1582
16
1130-0992 Doležel Ondřej 2006
11
14
15
DNC*
DNC
61
1385
1130-0960 Krása Štěpán 2006
61
1385
17
1401-0482 Juha Jan 2006
DNS*
DNS
DNC
13
16
71
1201
1401-0494 Šimánek Jiří 2010
71
1201
18
1130-0948 Šiknerová Adriana 2005
DNS*
DNC
DNC
18
14
74
1027
1130-0953 Benovičová Viktorie 2006
74
1027
19
2103-0886 Buchtová Agnes 2007
DNS*
DNC
DNC
16
17
75
863
2103-0887 Buchtová Sarah 2007
75
863
20
1101-0446 Brhelová Iva 2005
DNF*
DNS
DNC
DNC
DNC
84
707
1149-0008 Kuthan Jan 2009
84
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0349 Bryx Petr 1972
2
3
1
OCS*
1
1
8
7029
2
1607-0168 Šulc David 2003
1
1
4*
1
2
4
9
4921
3
1145-0077 Prokýšek Petr 1984
3
2
2
2
3
5*
12
3689
4
7040-0142 Mrázová Sylvia 1973
4
4
3
3
5*
2
16
2814
5
7040-0220 Hrubý Jan 1971
7*
7
5
4
4
6
26
2136
6
7040-0150 Matějka Tomáš 1985
6
6
6
5
6
7*
29
1582
7
7040-0030 Brož Vojtěch 2000
5
5
DNC*
DNC
DNC
3
31
1113
8
1901-0475 Bříza Petr 1972
DNS*
DNF
DNC
DNC
DNC
DNF
45
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7032-0314 Matoušková Eva 1984
1
1
1
2*
1
4
7997
7032-0004 Peterka Miroslav 1982
4
7997
2
2103-0736 Nejezchleba Jakub 1999
2
2
2
3*
3
9
5890
2103-0687 Maršálková Blanka 1998
9
5890
3
1305-0203 Lojka Michal 1976
4
4
4
7*
2
14
4657
1305-0266 Lojková Petra 1979
14
4657
4
1214-0037 Verner Jaroslav 1964
DNC*
5
5
1
4
15
3782
1145-0083 Žůrek Pavel 1965
15
3782
5
1130-0114 Dvořák Jan 1978
3
3
DNC*
5
7
18
3104
7040-0188 Iljuchin Ilja 1980
18
3104
6
7040-0158 Buřil Miloš 1969
7*
6
3
4
5
18
2550
7003-0022 Vastl Ladislav 1971
18
2550
7
1145-0076 Pour Jan 1970
5
7
6
8*
6
24
2081
1145-0091 Majchrák Lukáš 1980
24
2081
8
1302-0018 Szmaragowski Michaela 1975
6
8
DNC*
6
8
28
1675
1302-0058 Szmaragowski Daniel 1977
28
1675
9
1149-0010 Najvárek Matěj 1999
DNF*
DNC
DNC
DNC
9
45
1317
1149-0009 Najvárek Vít 1973
45
1317
10
1312-0017 Zídek Zdeněk 1961
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
48
852
9999-0094 Kubeš Jaromír 2005
48
852
10
9999-0095 Videršperk Pavel 1986
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
48
852
9999-0096 Videršperk Jaroslav 1984
48
852
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ