Šilhánkův memoriál

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 182004
Datum 30.06.2018
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Evr-7P,Lar-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán
4*
1
1
1
1
1
5
11337
2
2201-0011 Směšný Marek
3
2
4*
3
2
2
12
9229
3
1203-0364 Soukal Miloslav
1
3
6
12*
4
5
19
7997
4
2403-0010 Chlupová Kateřina
7
5
9*
6
3
7
28
7122
5
2419-0003 Škráčková Vendula
10
7
3
4
6
DNC*
30
6444
6
2001-0155 Kafka Roman
6
8
11
2
16*
6
33
5890
7
1301-0232 Sivý Filip
2
9
8
8
18*
12
39
5421
8
2403-0014 Šmídová Petra
8
19*
7
19
5
8
47
5015
9
2001-0154 Kafka Richard
9
4
2
13
20
DNC*
48
4657
10
1606-0264 Kršňák Jakub
13
6
DNF*
11
13
9
52
4337
11
2201-0019 Kováčová Tereza
15
25*
5
17
9
13
59
4047
12
1606-0265 Kršňák Jan
18*
15
12
10
12
11
60
3782
13
2405-0121 Tichánek Michal
19*
16
14
5
17
10
62
3539
14
1301-0233 Žíla Jiří
22*
22
13
18
8
3
64
3314
15
1901-0446 Plodek Adam
17
14
10
9
15
20*
65
3104
16
1609-0287 Mlejnek Tomáš
16
13
16
15
11
17*
71
2908
17
2104-0186 Švancarová Martina
12
12
DNF*
16
19
14
73
2723
18
2404-0404 Kilarová Marie
21
21
21
23*
10
4
77
2550
19
2001-0172 Ondíková Petra
14
23
DNF*
7
7
DNC
85
2385
20
2104-0210 Kubík Martin
25*
20
18
20
14
19
91
2229
21
1901-0134 Lejhanec David
11
10
17
DNF*
21
DNC
93
2081
22
2201-0004 Balzer Robert
20
26*
20
22
25
15
102
1940
23
1301-0501 Sivý Daniel
24
18
19
21
29*
21
103
1805
24
1202-0047 Konopáč Daniel
27
24
15
DNF*
23
23
112
1675
25
1213-0193 Mojdlová Kateřina
DNC*
27
DNF
14
26
16
117
1551
26
2404-0454 Žáček Jiří
5
11
DNF*
DNF
DNS
DNC
118
1432
27
1213-0192 Mojdl Ondřej
26
28*
23
26
27
18
120
1317
28
2201-0020 Kučerová Lucie
23
17
DNF*
DNF
22
DNC
130
1206
29
1215-0027 Kaiser Ondřej
DNF*
DNC
22
24
31
25
136
1100
30
1901-0392 Novohradský Filip
29
DNF*
DNC
25
28
22
138
997
31
1601-0179 Valdhans Vít
28
DNC*
DNF
DNF
30
24
150
897
32
2201-0028 Sobotová Kristýna
DNC*
DNC
DNC
DNC
24
DNC
160
801
33
2405-0132 Bílková Lucie
DNF*
DNC
DNC
DNC
32
DNC
168
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0099 Přikryl Benjamín
1
2
2
2
8*
1
1
9
9136
2
2101-0509 Chlup Zdeněk
10*
1
1
3
3
5
4
17
7029
3
2101-0375 Pospíšil Martin
4
7
3
8*
4
3
2
23
5796
4
2101-0453 Hrubý Karel
6
3
5
7*
1
4
6
25
4921
5
2001-0214 Moučka Vítězslav
2
5
7
6
6
2
8*
28
4243
6
2101-0619 Sopoušek Radek
9
8
10*
4
2
6
3
32
3689
7
2101-0761 Hlavsa Tomáš
5
9
4
5
5
10*
7
35
3220
8
2101-0577 Audy Dan
3
4
15*
1
13
8
11
40
2814
9
1101-0219 Valdhansová Klára
8
6
6
9
11
15*
10
50
2456
10
2101-0608 Kmenta Martin
7
10*
8
10
9
7
9
50
2136
11
2301-0188 Sovadina Petr
12*
11
9
11
10
11
5
57
1846
12
2101-0699 Dvořák Filip 1999
13
12
11
13
7
14*
13
69
1582
13
2419-0034 Mikula Josef
11
13
12
UFD*
12
9
15
72
1338
14
2419-0033 Mikula Luboš
14
14
14
12
15*
13
12
79
1113
15
1703-0231 Hudáková Tereza
DNF*
DNC
DNS
DNC
14
12
14
91
903
16
2101-0655 Samec Marek
15
15
DNF*
DNC
DNS
DNC
DNC
98
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ