Velká cena ALT Q

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 182119
Datum 26.05.2018
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2203-0243 Valenová Barbora 2007
1
9901-0010 Hrušková Sára 2004
1
9901-0011 Simonová Karolína Sarah 2004
1
9901-0008 Szibás Ondrej 2004
1
1902-0197 Dymáková Liliana 2010
1
9901-0015 Hešková Karolína 2009
1
9901-0002 Štefaničiak Matej 2004
1
1101-0511 Beringer Jan 2006
1
2001-0235 Ptáčková Tereza 2006
1
2001-0240 Ptáčková Markéta 2008
1
1609-0301 Tlapák Vojtěch 2005
1
2101-0726 Dokoupilová Linda 2006
1
1701-0331 Klíma Ondřej 2006
1
2101-0722 Blatecký Martin 2007
1
1101-0208 Hatle Stella Marie 2005
1
9901-0007 Pribylka Jakub 2005
1
1101-0478 Štolbová Ela 2008
1
2419-0049 Novák Matěj 2005
1
2306-0004 Hálová Anna 2009
1
2306-0002 Hála Jan 2005
1
1701-0337 Novák Vojtěch 2008
1
2110-0194 Piňosová Kristýna 2005
1
2404-0450 Hejnová Karolína 2007
1
9901-0013 Hruška Silvester 2006
1
1609-0255 Nevelöš Adam 2004
1
2101-0717 Chalupníková Klára 2008
1
1101-0485 Lokajíčková Kateřina 2009
1
2419-0075 Kmetík Matyáš 2005
1
9901-0003 Brastovská Tamara 2010
1
9901-0009 Stolárik Ladislav 2005
1
9901-0006 Brestovský Oliver 2008
1
1302-0052 Plch Jiří 2005
1
1302-0054 Szmaragowski David 2005
1
2116-0005 Halouzka Michal 2005
1
2306-0003 Hála Jakub 2009
1
1902-0202 Veselá Ema 2004
1
1701-0305 Hartig Bartoloměj 2006
1
9901-0004 Kocanová Barbora 2004
1
1902-0198 Dymák Matyáš 2005
1
2101-0729 Beroun Daniel 2009
1
1609-0303 Kříž Jan 2008
1
1101-0352 Lokajíčková Lucie 2006
1
1101-0415 Jurečka Šimon 2003
1
9901-0001 Meliš Marek 2008
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš 2007
1
1909-0080 Kučerová Michaela 2009
1
1909-0090 Semler Jan 2007
1
9901-0014 Lackó Peter Dominik 2005
1
1609-0308 Tlapáková Zuzana 2007
1
1609-0312 Podrábská Adéla 2007
1
1609-0272 Beerová Anežka 2009
1
1609-0298 Rais Michal 2006
1
1701-0336 Novák Adam 2008
1
2103-0864 Šebková Kristýna 2005
1
1702-0186 Ptáčník Matěj 2005
1
1702-0192 Ptáčník Ondřej 2005
1
2110-0182 Chalupníková Kristýna 2005
1
1304-0262 Flosmanová Kristýna 2006
1
2116-0008 Šindelka Ondřej 2006
1
1101-0211 Klíma Vojtěch 2006
1
1302-0053 Szmaragowski Dominik 2008
1
2101-0653 Kališová Markéta 2004
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta 2008
1
1609-0256 Nevelöš Tibor 2006
1
2116-0011 Štafa Patrick 2010
1
1909-0035 Kučera Matěj 2005
1
2101-0741 Hýžová Helena 2008
1
2419-0063 Bělunková Tatiana 2008
1
2419-0061 Rabasová Adéla 2006
1
2419-0059 Fanfrlová Eliška 2005
1
2101-0718 Navrátilová Helena 2007
1
1101-0433 Klíma Jáchym 2008
1
2116-0006 Jaroš Adam 2005
1
9901-0005 Kocanová Valéria 2007
1
9901-0012 Krivosudský Oliver 2005
1
1909-0099 Bilerová Rozálie 2007
1
1101-0210 Rek Adam 2005
1
1305-0321 Lojková Karolína 2008
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ