Jarní fireballistická Rozkoš

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181802
Datum 12.05.2018
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy Fb-7P,Cad-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0103 Tkadlec Tadeáš 2003
1
2
3*
1
1
1
6
7387
1214-0115 Pfeifer Matyáš 2009
6
7387
2
1101-0127 Holubová Tereza 2002
3*
3
1
2
2
2
10
5279
1101-0509 Winklerová Anna 2009
10
5279
3
1203-0572 Postránecká Klára 2002
2
1
2
UFD*
5
4
14
4047
1203-0589 Roček Matyáš 2009
14
4047
4
1101-0364 Cvikrová Michaela 2001
5
4
OCS*
3
4
DNF
26
3172
1101-0454 Žalud František 2007
26
3172
5
1101-0128 Holubová Kristýna 2004
6
5
5
4
6
DNF*
26
2494
1101-0226 Kramplová Annamaria 2006
26
2494
6
1203-0578 Bryxová Lucie 2003
4
6
8
UFD*
3
DNC
31
1940
1203-0595 Pfeiferová Veronika 2003
31
1940
7
1203-0573 Postránecký František 2005
8
DNF*
4
UFD
7
3
32
1471
1101-0439 Motal Adam 2005
32
1471
8
1101-0481 Ronovský Jonáš 2003
7
DNF*
6
5
DNF
DNF
38
1065
1602-0131 Vlach Miroslav 2005
38
1065
9
1101-0444 Motal Filip 2005
DNF
DNF*
7
UFD
DNF
DNS
47
707
9999-0008 Beretová Adéla 2007
47
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0492 Nápravníková Johana 1993
5
2
8*
3
1
2
13
10493
1101-0882 Nápravník Jakub 1982
13
10493
2
1214-0097 Parůžek Jiří 1992
1
7*
2
1
7
4
15
8385
2103-0684 Košvica Jakub 1995
15
8385
3
1214-0095 Kubový Martin 1975
4
3
6
2
2
7*
17
7153
1203-0268 Roček Roman 1969
17
7153
4
1201-0116 Jeništa Milan 1977
8
10*
5
8
3
3
27
6278
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
27
6278
5
1214-0037 Verner Jaroslav 1964
7
9*
3
5
6
6
27
5600
1214-0079 Winkler Pavel 1973
27
5600
6
1401-0250 Čechura Jiří 1973
6
8
1
10*
4
9
28
5046
1401-0215 Will Jan 1972
28
5046
7
1203-0172 Kořan Petr 1962
2
5
10
9
13*
8
34
4577
1203-0293 Kvasnik Milan 1968
34
4577
8
1401-0419 Šnajdr Milan 1964
14*
11
13
7
5
1
37
4171
1401-0420 Šnajdr Matěj 1991
37
4171
9
1524-0010 Kacálek Zdeněk 1961
10
1
12
6
8
DNF*
37
3813
1504-0051 Záruba Vladimír 1963
37
3813
10
1206-0293 Vomáčko Ladislav 1972
9
12*
7
4
12
5
37
3493
1201-0127 Gemperle Jiří 1992
37
3493
11
1203-0483 Jedličková Michaela 1990
12
4
4
14
9
BFD*
43
3203
1203-0477 Mrzílková Lenka 1988
43
3203
12
1124-0004 Janderová Klára 1984
3
18*
14
11
11
13
52
2938
2103-0428 Bidlová Jitka 1978
52
2938
13
7012-0034 Veit Martin 1989
11
17*
9
17
14
10
61
2695
7012-0035 Krejza Filip 1989
61
2695
14
1203-0083 Procházka Libor 1957
13
13
11
12
16*
12
61
2470
1214-0090 Cikrt Tomáš 1967
61
2470
15
1108-0127 Průcha Alexandr 1963
15
16
15
15
17*
11
72
2260
1108-0131 Beneš Vlastimil 1961
72
2260
16
1801-0134 Žáková Martina 1987
DNC*
6
18
13
10
DNF
73
2064
1801-0135 Žáková Petra 1989
73
2064
17
2103-0608 Klusáčková Radka 1987
16
14
16
18
19*
14
78
1879
1402-0353 Dragoun Dominik 1997
78
1879
18
1130-0750 Beneš Jiří 1987
17*
15
17
16
15
16
79
1706
1130-0749 Špaček Matěj 1987
79
1706
19
1504-0015 Jindřichová Markéta 1983
19
19
19
20*
18
15
90
1541
1503-0276 Veselá Jana 1983
90
1541
20
1401-0229 Juha Roman 1973
18
20
20
19
DNC*
DNC
103
1385
1401-0194 Sedláček Miloslav 1970
103
1385
21
1130-0631 Novák David 1989
21
21
21
DNF*
DNF
DNS
115
1237
1130-0709 Teplý Jakub 1988
115
1237
22
1206-0316 Licek Jiří 1970
20
22
23
DNF*
DNC
DNS
117
1096
1206-0319 Procházka Radek 1977
117
1096
23
2103-0800 Dufek Martin 1971
22
DNF*
22
DNF
DNF
DNF
122
960
2103-0754 Žák Marek 1966
122
960
24
1203-0342 Šmídová Pavla 1973
DNS*
DNS
DNS
DNF
20
DNF
124
831
2103-0788 Pavlovská Alexandra 1971
124
831
25
7016-0040 Motal Tomáš 1975
DNF
23
DNF*
DNF
DNC
DNS
127
707
7016-1234 Žalud Tomáš 1977
127
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ