Mem. Jana Sedláka

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 182171
Datum 06.10.2018
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno z.s.
Zúčastněné třídy Las-3M,RsV-7P,RsF-3M,Q-3M,Lar-2,29r-3R

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0571 Teplý Viktor
1*
1
1
1
3
2838
2
2101-0583 Teplý Ondřej
2*
2
2
2
6
1935
3
2101-0375 Pospíšil Martin
3
5*
4
3
10
1407
4
2101-0761 Hlavsa Tomáš
DNC*
4
3
5
12
1032
5
2101-0608 Kmenta Martin
4
6*
5
4
13
741
6
2101-0473 Blatecký David
5
3
6
DNC*
14
504
7
2101-0258 Štěpán David
6
7*
7
6
19
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0006 Jaroš Adam
1
1
5*
1
3
3831
2
2203-0243 Valenová Barbora
2*
2
1
2
5
2928
3
2101-0726 Dokoupilová Linda
3*
3
3
3
9
2400
4
2101-0725 Dokoupilová Beáta
4
5*
2
4
10
2025
5
2101-0717 Chalupníková Klára
5
4
4
7*
13
1734
6
2101-0718 Navrátilová Helena
6
6
7*
5
17
1497
7
2101-0741 Hýžová Helena
7
8*
6
6
19
1296
8
2101-0729 Beroun Daniel
8*
7
8
8
23
1122
9
2101-0722 Blatecký Martin
9
9
DNC*
9
27
969
10
2101-0742 Karas Filip
10
12
9
13*
31
831
11
2101-0751 Kouřil Vít
11
10
DNF*
11
32
707
12
2101-0757 Blatecká Veronika
12*
11
10
12
33
594
13
2101-0758 Blatecká Michaela
DNC*
DNC
DNC
10
42
489
14
2101-0750 Nováček Vojtěch
DNF*
DNC
DNC
DNC
48
348
14
2101-0749 Dokoupil Hynek
DNF*
DNC
DNC
DNC
48
348
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0817 Škvařil Patrik
1*
1
1
1
3
2400
2103-0912 Ostrý Dominik
3
2400
2
2103-0795 Viščorová Nela
2
2
2
4*
6
1497
2103-0913 Šabatová Barbora
6
1497
3
2103-0796 Dadák Lukáš
4*
3
3
2
8
969
2103-0922 Šlechtická Kateřina
8
969
4
2103-0854 Křenková Monika
3
4*
4
3
10
594
2103-0852 Křenková Kristýna
10
594
5
2103-0868 Krejčiříková Karolína
DNF*
DNC
DNC
DNC
18
303
2103-0870 Krejčiřík Daniel
18
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0253 Pavlovský Josef
DNC*
1
3
1
2
7
6623
2
2103-0784 Otevřel Pavel
1
4*
4
4
4
13
4515
3
2103-0207 Pavlík Jiří
DNC*
3
5
2
3
13
3283
4
2103-0221 Fanta Miroslav
DNC*
2
DNS
3
1
14
2408
5
2103-0547 Grabarczyk Darek
2
5*
2
5
5
14
1730
6
2103-0755 Prax Jakub
3
6*
1
6
6
16
1176
7
2103-0483 Nováková Ludmila
4
DNC*
DNC
DNC
DNC
28
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0496 Vítovec Matěj
1
2
1
4*
1
5
2838
1130-0275 Krsička Martin
5
2838
2
2101-0650 Ott Adam
2
1
3*
1
2
6
1935
2101-0710 Muzikář David
6
1935
3
1201-0166 Milerová Anna
5
6*
2
2
4
13
1407
7036-0015 Pokorný Jan
13
1407
4
1103-0008 Jurečka Matěj
4
4
5*
3
3
14
1032
1103-0011 Zíta Tomáš
14
1032
5
2103-0856 Justová Anna
3
3
4
5
6*
15
741
2103-0724 Tupý Petr
15
741
6
1130-1173 Nahodil Alexander
6*
5
6
6
5
22
504
1130-0593 Sušil Jan
22
504
7
1101-0351 Smrčka Jiří
DNC*
7
7
7
7
28
303
1901-0455 Veselý Štěpán
28
303
8
1901-0415 Čermák Jaroslav
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
36
0
2101-0617 Mareček Šimon
36
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ