Primátorský štít

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181141
Datum 13.10.2018
Dní 2
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0127 Holubová Tereza
3*
1
2
1
4
3012
1101-0509 Winklerová Anna
4
3012
2
1203-0561 Hudec Adam
1
3*
1
2
4
2109
1203-0594 Dvořáková Nela
4
2109
3
1203-0573 Postránecký František
DNF*
2
5
3
10
1581
1203-0591 Dítětová Tereza
10
1581
4
1101-0128 Holubová Kristýna
4
6*
3
4
11
1206
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
11
1206
5
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
2
4
DNS*
DNS
15
915
1214-0115 Pfeifer Matyáš
15
915
6
1602-0131 Vlach Miroslav
5
8*
6
5
16
678
1602-0329 Vlachová Eliška
16
678
7
1101-0454 Žalud František
DNF*
7
4
OCS
20
477
1101-0513 Beretová Adéla
20
477
8
1101-0444 Motal Filip
DNF*
5
DNS
DNS
23
303
1101-0481 Ronovský Jonáš
23
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
2*
1
2
1
4
3012
1703-0245 Kraus Tobiáš
4
3012
2
1203-0553 Vlachová Veronika
1
2*
1
2
4
2109
1203-0560 Vlach Martin
4
2109
3
1402-0395 Viták František
5*
3
4
3
10
1581
9999-0127 Neumayer Matyáš
10
1581
4
1206-0318 Licková Nikola
3
4*
3
4
10
1206
1206-0317 Licková Aneta
10
1206
5
1702-0186 Ptáčník Matěj
7
DNS*
5
5
17
915
1702-0192 Ptáčník Ondřej
17
915
6
9999-0128 Jaroš Marek
8*
6
6
6
18
678
1206-0344 Mašková Michaela
18
678
7
1710-0004 Štursová Lucie
4
5
DNS*
DNS
19
477
1710-0003 Štursová Pavla
19
477
8
1101-0210 Rek Adam
6
7
DNS*
DNS
23
303
1206-0370 Vinterlíková Karolína
23
303
9
1203-0552 Stejskal Max
DNC*
DNC
DNC
DNC
30
0
1206-0333 Hušková Lia
30
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0415 Jurečka Šimon
2
3*
1
2
1
6
5693
2
1703-0244 Kraus Lukáš
1
2
2
1
3*
6
4489
3
1304-0262 Flosmanová Kristýna
3
4
3
9*
4
14
3784
4
1101-0352 Lokajíčková Lucie
4
5
4
7*
2
15
3285
5
1101-0470 Peterka Tomáš
8*
1
5
6
5
17
2897
6
1703-0236 Burda František
9
6
DSQ*
4
9
28
2580
7
1101-0433 Klíma Jáchym
5
12*
6
8
10
29
2312
8
1101-0211 Klíma Vojtěch
13*
11
9
3
8
31
2081
9
1101-0218 Popov Adam
7
7
11*
11
6
31
1876
10
1130-1129 Paigerová Nina
6
10
7
12
15*
35
1693
11
1130-0816 Buchar Petr
11
13*
8
5
12
36
1527
12
1130-0326 Janota Jonáš
DNF*
9
10
13
7
39
1376
13
1101-0478 Štolbová Ela
14
8
14
16
18*
52
1237
14
1703-0249 Tomeš Jiří
12
18*
18
10
13
53
1108
15
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
10
14
15
17*
16
55
989
16
1101-0474 Škoda Jan
17
DNS*
13
14
11
55
876
17
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida
16*
16
12
15
14
57
771
18
1206-0339 Procházková Tereza
15
15
16
18*
17
63
672
19
1101-0514 Klímová Johana
18
19
17
19
20*
73
578
20
1101-0507 Skořepová Anna
19
17
DNS*
20
21
77
489
21
1206-0360 Karbusický Jaroslav
DNF*
DNF
DNF
DNS
19
85
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1109-0035 Culek Jindřich
1
2*
1
1
3
1156
1142-0006 Kleinová Jana
3
1156
2
1103-0277 Löwit Harry
2*
1
2
2
5
554
1103-0008 Jurečka Matěj
5
554
1103-0300 Löwitová Barbora
5
554
3
1101-0292 Vyšín Miroslav
3*
3
3
3
9
202
9999-0129 Vrátník Tomáš
9
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0228 Václavík Jakub
1
2*
1
2
4
4721
1703-0248 Muchová Kateřina
4
4721
2
1101-0451 Stibůrková Eliška
2
3
4*
1
6
3517
1101-0488 Košatová Lucie
6
3517
3
1101-0466 Borkovec Bořek
3*
1
3
3
7
2812
1101-0419 Stibůrková Tereza
7
2812
4
1130-0996 Blažek Martin
5
4
7*
5
14
2312
1130-0997 Blažek Marek
14
2312
5
1101-0446 Brhelová Iva
6
10*
6
4
16
1925
1149-0008 Kuthan Jan
16
1925
6
1130-0496 Vítovec Matěj
DNF*
8
2
7
17
1608
1130-0230 Paigerová Vanda
17
1608
7
1101-0445 Kaltounková Klára
4
7
8
10*
19
1340
1130-0953 Benovičová Viktorie
19
1340
8
1402-0405 Cibulka Vojtěch
8
DNS*
5
6
19
1108
1401-0479 Hanton Josef
19
1108
9
1101-0499 Krasauskas Tadas
7
9
DNF*
8
24
904
1101-0498 Sazama Michal
24
904
10
1130-0250 Behenský Jan
10*
6
10
9
25
721
1130-0158 Hájek Adam
25
721
11
1149-0003 Kuthanová Kateřina
11
5
11
DNS*
27
555
1130-0954 Benovič Vojtěch
27
555
12
1302-0053 Szmaragowski Dominik
9
11*
9
11
29
404
1145-0096 Iljuchin Matěj
29
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ