Last Summer Day

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181337
Datum 08.09.2018
Dní 2
Místo konání Lipno - Hrdoňov
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Fb-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0250 Čechura Jiří 1973
3
2
1
7*
6
10239
1401-0215 Will Jan 1972
6
10239
2
1203-0172 Kořan Petr 1962
2
1
3
8*
6
8132
1203-0293 Kvasnik Milan 1968
6
8132
3
1214-0095 Kubový Martin 1975
10*
10
2
1
13
6899
1203-0268 Roček Roman 1969
13
6899
4
1130-0695 Brabec Václav 1998
6
12*
4
3
13
6025
1203-0477 Mrzílková Lenka 1988
13
6025
5
1124-0004 Janderová Klára 1984
5
7
10*
2
14
5346
2103-0428 Bidlová Jitka 1978
14
5346
6
1203-0563 Čáp Milan 1974
4
6
7*
5
15
4792
1203-0404 Procházka Filip 1980
15
4792
7
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana 1993
1
11
5
15*
17
4323
1101-0882 Nápravník Jakub 1982
17
4323
8
1214-0037 Verner Jaroslav 1964
9*
9
6
4
19
3917
1214-0079 Winkler Pavel 1973
19
3917
9
1203-0083 Procházka Libor 1957
7
4
8
17*
19
3559
1214-0090 Cikrt Tomáš 1967
19
3559
10
1401-0419 Šnajdr Milan 1964
8
3
11*
11
22
3239
1401-0420 Šnajdr Matěj 1991
22
3239
11
1401-0224 Mudra Martin 1976
12
5
9
13*
26
2949
1401-0292 Šedivák Kryštof 1984
26
2949
12
1203-0550 Jedlička Jan 1987
13
8
14*
14
35
2685
1203-0483 Jedličková Michaela 1990
35
2685
13
2103-0608 Klusáčková Radka 1987
11
22*
17
10
38
2441
1201-0127 Gemperle Jiří 1992
38
2441
14
1130-0750 Beneš Jiří 1987
17
14
19*
9
40
2216
1130-0749 Špaček Matěj 1987
40
2216
15
1108-0127 Průcha Alexandr 1963
14
13
15
22*
42
2006
1108-0131 Beneš Vlastimil 1961
42
2006
16
1203-0520 Štruncová Michaela 1994
15
15
13
19*
43
1810
1203-0503 Štrunc Jan 1992
43
1810
17
1401-0154 Smetana Karel 1962
22
17
23*
6
45
1626
1401-0474 Machovská Ilona 1981
45
1626
18
1201-0116 Jeništa Milan 1977
20*
19
12
16
47
1452
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
47
1452
19
1214-0097 Parůžek Jiří 1992
16
18
16
DNF*
50
1288
2103-0684 Košvica Jakub 1995
50
1288
20
1203-0342 Šmídová Pavla 1973
23*
20
20
12
52
1132
2103-0788 Pavlovská Alexandra 1971
52
1132
21
1301-0128 Krátký Jan
18
16
18
20*
52
984
1401-0446 Čechura Přemysl 1999
52
984
22
7036-0009 Skála David 1992
19
23*
21
18
58
842
7036-0007 Skála Petr 1963
58
842
23
1203-0499 Havel Filip 1994
21
21
22*
21
63
707
1203-0510 Svoboda Lukáš 1995
63
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ