Modrá vlajka Seče

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181911
Datum 11.08.2018
Dní 2
Místo konání Seč
Pořadatel Yacht Club Vysoké Mýto
Zúčastněné třídy Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-2,RsT-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0158 Smutek Jan 1984
1*
1
1
1
1
4
3517
2
1902-0211 Nalezenec Vojtěch 1961
2
3*
3
2
2
9
2312
3
1901-0235 Čajčík Karel 1957
3
2
5*
3
4
12
1608
4
9999-0060 Komárek Zdeněk 1953
4
5*
2
4
3
13
1108
5
2103-0771 Čajčík Jan 1988
5*
4
4
5
5
18
721
6
1906-0005 Balada Michal 1962
6*
6
6
6
6
24
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0133 Dymák Jiří 1972
1*
1
1
1
1
4
1406
1902-0187 Dymáková Tereza 1992
4
1406
2
1902-0070 Steiner Jiří 1963
2
2
2
3*
2
8
804
1902-0184 Rašín Vladimír 1960
8
804
3
1206-0351 Čermák Josef 1983
3*
3
3
2
3
11
452
1206-0359 Čeněk Jiří 2003
11
452
4
1902-0042 Randáková Věra 1953
4
DNF
DNC
DNC*
DNC
19
202
1902-0035 Haselmannová Mirka 1961
19
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0189 Steiner Michal 1992
1
3*
1
1
1
4
2637
2
1504-0086 Novotný Štěpán 1994
3*
1
2
2
2
7
1734
3
1902-0186 Dymák Jiří 1993
2
2
3
4*
3
10
1206
4
1902-0028 Havel Jan 1969
4
4
5*
3
4
15
831
5
1902-0192 Drábek Martin 1981
6*
6
4
5
5
20
541
6
1130-0146 Guryča Jan 1992
5
5
6
6*
6
22
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1909-0035 Kučera Matěj 2005
1*
1
1
1
1
4
4404
2
1902-0198 Dymák Matyáš 2005
3
2
8*
3
2
10
3200
3
1909-0061 Flídr Jaromír 2008
4
8*
2
2
4
12
2496
4
1909-0080 Kučerová Michaela 2009
2
4
3
4
5*
13
1996
5
1901-0482 Plachý Jonáš 2007
10*
3
4
6
6
19
1608
6
1902-0202 Veselá Ema 2004
6
6
7*
5
3
20
1291
7
1504-0001 Rezek Richard 2005
5
7
5
8*
7
24
1024
8
1901-0481 Mareš Michael 2007
8
5
6
9*
9
28
792
9
1902-0197 Dymáková Liliana 2010
7
9*
9
7
8
31
587
10
1902-0196 Drábek Oldřich 2010
9
10
DNC
DNC*
DNC
41
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0446 Plodek Adam 1999
1
2*
2
1
1
5
3200
2
1609-0287 Mlejnek Tomáš 2002
3*
1
1
2
2
6
1996
3
1901-0015 Lejhanec Pavel 1947
2
3
3
3*
3
11
1291
4
1901-0392 Novohradský Filip 2001
4*
4
4
4
4
16
792
5
1902-0193 Moravcová Jana 1957
5
5
DNC
DNC*
DNC
22
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0200 Dymák Jonáš 2010
2
1
1
DNF*
1
5
1156
1902-0199 Dymák Vojtěch 2007
5
1156
2
1901-0382 Havelka Pavel 1998
1
2
2
1
2*
6
554
1901-0465 Košťálová Anna 2006
6
554
3
1901-0487 Munzar Jakub 2006
3
3
DNC
DNC*
DNC
14
202
1901-0490 Munzarová Monika 2010
14
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1149-0007 Svobodová Sára 2005
2*
1
2
1
1
5
402
2
1901-0477 Kubů Alvin 2010
1
2
1
2*
2
6
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ