Pohár Rozkoše

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181803
Datum 02.06.2018
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel Česká Windsurfingová asociace
Zúčastněné třídy Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2413-0001 Král Jiří 1974
1
3*
1
1
3
7387
2
7019-0144 Hrubý Pavel 1964
3
1
2
9*
6
5279
3
1607-0161 Slívová Jana 1991
2
4
7*
3
9
4047
4
2101-0375 Pospíšil Martin 1964
6
7*
3
2
11
3172
5
1705-0001 Haubold Petr 1944
8*
2
5
6
13
2494
6
2001-0086 Kamenský Pavel 1974
5
8*
4
4
13
1940
7
2110-0124 Vrána Petr 1958
7*
5
6
5
16
1471
8
2110-0006 Kučera Petr 1947
4
9*
8
8
20
1065
9
2405-0133 Mielec Lubomír 1950
9*
6
9
7
22
707
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7019-0303 Zíma Jakub 1989
1
1
1
3
7387
2
7019-0024 Sladký Martin 1976
2
4
3
9
5279
3
1402-0398 Loužek Karel 1963
4
2
4
10
4047
4
7019-0076 Raška Marek 1971
3
DNF
2
15
3172
5
7019-0389 Zidková Nadine 1973
6
3
7
16
2494
6
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
5
5
6
16
1940
7
1126-0054 Hrdina Patrik 1967
DNF
6
5
21
1471
8
1705-0100 Sadílek Pavel 1974
7
DNF
9
26
1065
9
7019-0309 Toth Martin 1970
DNC
DNC
8
28
707
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0172 Mikulec Martin 2001
1
1
4
6
10104
2
1609-0255 Nevelöš Adam 2004
5
3
3
11
7997
3
2110-0182 Chalupníková Kristýna 2005
8
5
1
14
6764
4
2110-0194 Piňosová Kristýna 2005
2
6
9
17
5890
5
1705-0090 Drda David 2005
4
7
6
17
5211
6
1801-0167 Štěpánský Adam 2003
6
11
2
19
4657
7
1609-0256 Nevelöš Tibor 2006
7
8
5
20
4188
8
1609-0212 Müller Ondřej 2001
11
2
10
23
3782
9
1607-0169 Parchomenko Ondřej 2003
3
9
14
26
3424
10
1609-0278 Říčanová Nicol 2006
12
10
7
29
3104
11
7019-0377 Rašková Adéla 2000
OCS
4
8
35
2814
12
1401-0459 Altmannová Kateřina 2004
10
14
16
40
2550
13
1705-0086 Sadílková Nela 2006
14
15
11
40
2306
14
2110-0191 Neckařová Martina 2003
15
12
13
40
2081
15
7019-0391 Zemanová Nicole 2005
13
18
12
43
1871
16
1705-0085 Sadílek Adam 2002
9
13
DNC
45
1675
17
1705-0074 Štěpánková Markéta 2006
16
16
15
47
1491
18
1705-0169 Lojínová Alexandra 2007
18
17
18
53
1317
19
2110-0189 Samcová Klára 2005
17
19
19
55
1153
20
2110-0173 Šeliga Teodor 2007
DNF
DNC
17
63
997
21
1402-0460 Loužek Štěpán 2008
DNF
DNC
DNC
69
778
21
1609-0303 Kříž Jan 2008
DNF
DNF
DNF
69
778
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ