Regata Petra Zouhara

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181615
Datum 11.08.2018
Dní 2
Místo konání Oldřichov
Pořadatel Jachetní oddíl VS Duchcov
Zúčastněné třídy Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1606-0282 Ráža Matyáš 2008
1*
1
1
1
1
4
1004
2
1606-0298 Regetskiy Artem 2009
5*
4
2
2
2
10
703
3
2001-0230 Čížková Barbora 2008
2
2
4*
4
3
11
527
4
1606-0956 Knorr Petr 2009
3
5*
3
3
4
13
402
5
2001-0231 Čížková Zuzana 2009
4
6*
5
5
5
19
305
6
1202-0086 Beneš Filip 2007
6
3
DNC*
DNC
DNC
29
226
7
1606-0301 Vlčková Světlana 2010
7
7
6
DNC*
DNC
30
159
8
1606-0299 Rážová Lea 2011
8
8
7
DNC*
DNC
33
101
9
1606-0292 Skála Kryštof 2007
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
40
0
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1606-0264 Kršňák Jakub 1998
1
1
1
2*
2
5
2285
2
1606-0265 Kršňák Jan 2002
3*
3
2
1
1
7
1683
3
1606-0244 Pokoš Radim 1999
2
4*
3
3
3
11
1331
4
1202-0047 Konopáč Daniel 1974
4
2
6*
4
5
15
1081
5
1601-0126 Brejník Lubomír 1979
5
5
5
5
9*
20
887
6
1606-0288 Lederer Tomáš 2002
7
9*
4
6
7
24
728
7
1701-0245 Staněk Jan 1990
6
6
8*
8
6
26
595
8
1606-0289 Medek Pavel 2002
8
7
9*
9
4
28
479
9
1606-0236 Petrová Kristýna 1995
DNC*
8
7
7
8
30
376
10
1601-0009 Holčák Michal 1969
10
DNC*
10
10
10
40
285
11
1202-0065 Beneš Pavel 1964
9
10
DNC*
DNC
DNC
43
202
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0264 Motl Luboš 1967
2
1
1
1
DNC*
5
402
1401-0474 Machovská Ilona 1981
5
402
2
1606-0194 Soukup Aleš 1990
1
2
2
2
DNC*
7
101
1606-0103 Kopřiva Luděk 1973
7
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ