Optimistický Mácháč

 Zpět

CTL 181704
Datum 21.04.2018
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Yacht Club Doksy, spolek
Zúčastněné třídy 420-7P,L47-4K,L47-3C,Q-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0395 Viták František 2002
3
5*
1
3
7
7997
1401-0481 Holá Magdaléna 2004
7
7997
2
1206-0318 Licková Nikola 2002
1
1
6*
6
8
5890
1206-0317 Licková Aneta 2000
8
5890
3
1701-0166 Hlubuček Pavel 1945
2
8*
5
5
12
4657
1701-0163 Hendrych Václav 1971
12
4657
4
1203-0546 Vychová Zuzana 2000
5
3
7*
4
12
3782
1203-0562 Vychová Eliška 2003
12
3782
5
1203-0599 Doležal Tomáš 2000
10*
2
10
1
13
3104
1203-0598 Doležalová Zuzana 2005
13
3104
6
1213-0146 Wehrenberg Lukáš 2002
8
4
2
9*
14
2550
1101-0364 Cvikrová Michaela 2001
14
2550
7
1203-0553 Vlachová Veronika 1994
DNC*
DNC
3
2
17
2081
1203-0560 Vlach Martin 1987
17
2081
8
1402-0464 Štursová Jana 1994
6
10*
4
7
17
1675
2103-0729 Synková Anna 1989
17
1675
9
1710-0004 Štursová Lucie 2000
4
7
9
10*
20
1317
1710-0003 Štursová Pavla 1997
20
1317
10
1203-0597 Páleníčková Aneta 2001
9
6
8
DNC*
23
997
1203-0552 Stejskal Max 2000
23
997
11
1703-0244 Kraus Lukáš 2006
7
9
11*
8
24
707
1703-0241 Sedlák Štěpán 2001
24
707
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0191 Povolný Adam 2006
5
10*
1
1
7
4497
2
1609-0301 Tlapák Vojtěch 2005
3
1
4
10*
8
3594
3
1701-0305 Hartig Bartoloměj 2006
1
5
5
7*
11
3065
4
1101-0210 Rek Adam 2005
4
7*
3
4
11
2691
5
1101-0352 Lokajíčková Lucie 2006
22*
3
2
8
13
2400
6
1701-0331 Klíma Ondřej 2006
17*
4
7
2
13
2162
7
1609-0308 Tlapáková Zuzana 2007
6
2
9*
5
13
1962
8
1609-0298 Rais Michal 2006
2
8*
8
6
16
1788
9
1101-0218 Popov Adam 2005
20*
11
6
9
26
1634
10
1701-0337 Novák Vojtěch 2008
9
15
22*
3
27
1497
11
1702-0190 Zbořil Matyáš 2007
14
6
16*
13
33
1373
12
1101-0211 Klíma Vojtěch 2006
12
13*
10
11
33
1259
13
1101-0208 Hatle Maria Stella 2005
11
12*
11
12
34
1155
14
1702-0193 Chlumský Tomáš 2008
15*
9
15
14
38
1058
15
1703-0236 Burda František 2010
7
19
13
DNC*
39
969
16
1609-0303 Kříž Jan 2008
8
17
14
DNC*
39
884
17
1101-0433 Klíma Jáchym 2008
16
21*
12
15
43
805
18
1101-0485 Lokajíčková Kateřina 2009
13
14
18*
17
44
731
19
1609-0312 Podrábská Adéla 2007
10
18*
17
18
45
661
20
1703-0235 Čeřovský Jonáš 2006
18
20*
19
19
56
594
21
1609-0272 Beerová Anežka 2009
21*
16
21
20
57
530
22
1701-0336 Novák Adam 2008
24*
22
20
16
58
470
23
1702-0205 Chlumská Tereza 2010
19
24
DNC*
DNC
69
412
24
1701-0346 Popper Šimon 2010
23
23
23
DNC*
69
356
25
1101-0507 Skořepová Anna 2012
25
25
24
DNC*
74
303
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0165 Himmel Jiří 2003
1
3
1
7*
5
4016
2
1609-0212 Müller Ondřej 2001
3
2
5*
2
7
2812
3
1607-0166 Himmelová Klára 2002
2
5
6*
1
8
2108
4
1609-0248 Vaszi Mikuláš 2002
6
1
7*
3
10
1608
5
1703-0231 Hudáková Tereza 2000
4
7*
2
4
10
1220
6
1702-0146 Vysloužil Zdeněk 2005
7
8*
3
5
15
904
7
1702-0145 Vacula Jiří 2005
5
6
4
8*
15
636
8
1702-0147 Lawson Andrew 2002
8*
4
8
6
18
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ