Toušeňský pohár

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181201
Datum 14.04.2018
Dní 2
Místo konání Jezero Poděbrady
Pořadatel Jachtklub Toušeň, z.s.
Zúčastněné třídy 420-3C,Cad-3C,FB-3R,420-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0364 Cvikrová Michaela 2001
1
3*
1
1
3
3012
1101-0507 Skořepová Anna 2012
3
3012
2
1214-0103 Tkadlec Tadeáš 2003
2*
1
2
2
5
2109
1203-0586 Pfeifer Matyáš 2009
5
2109
3
1101-0127 Holubová Tereza 2002
5*
2
3
3
8
1581
1214-0111 Winklerová Anna 2009
8
1581
4
1203-0573 Postránecký František 2005
4
8*
4
4
12
1206
1203-0591 Dítětová Tereza 2007
12
1206
5
1101-0128 Holubová Kristýna 2004
3
6*
6
6
15
915
1101-0226 Kramplová Annamaria 2006
15
915
6
1101-0444 Motal Filip 2005
7
4
5
DNC*
16
678
1101-0481 Ronovský Jonáš 2003
16
678
7
1203-0561 Hudec Adam 2004
6
5
7*
5
16
477
1203-0594 Dvořáková Nela 2003
16
477
8
1101-0439 Motal Adam 2005
8
7
DNC*
DNC
24
303
1101-0454 Žalud František 2007
24
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0553 Vlachová Veronika 1994
1*
1
1
1
3
2637
1203-0560 Vlach Martin 1987
3
2637
2
1206-0318 Licková Nikola 2002
2
2
4*
3
7
1734
1206-0317 Licková Aneta 2000
7
1734
3
1203-0597 Páleníčková Aneta 2001
3*
3
3
2
8
1206
1203-0572 Postránecká Klára 2002
8
1206
4
1402-0464 Štursová Jana 1994
4*
4
2
4
10
831
2103-0729 Synková Anna 1989
10
831
5
1206-0291 Pokorný Miroslav 1960
6
5
5
DNC*
16
541
1206-0298 Pokorný Matyáš 1988
16
541
6
1206-0315 Hušek Matěj 1975
5
6
6
DNC*
17
303
1206-0333 Hušková Lia 2005
17
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří 1992
2
2
3*
1
5
3741
2103-0684 Košvica Jakub 1995
5
3741
2
1203-0172 Kořan Petr 1962
1
3*
2
2
5
2838
1203-0293 Kvasnik Milan 1968
5
2838
3
1201-0116 Jeništa Milan 1977
3
7*
1
3
7
2310
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
7
2310
4
1206-0293 Vomáčko Ladislav 1972
7*
1
5
7
13
1935
1201-0127 Gemperle Jiří 1992
13
1935
5
1124-0004 Janderová Klára 1984
5*
5
4
4
13
1644
2103-0428 Bidlová Jitka 1978
13
1644
6
1203-0483 Jedličková Michaela 1990
4
6
7*
5
15
1407
1101-0882 Nápravník Jakub 1982
15
1407
7
1108-0127 Průcha Alexandr 1963
6*
4
6
6
16
1206
1108-0131 Beneš Vlastimil 1961
16
1206
8
1203-0083 Procházka Libor 1957
11*
8
8
8
24
1032
1214-0090 Cikrt Tomáš 1967
24
1032
9
2103-0608 Klusáčková Radka 1987
8
12*
10
9
27
879
1203-0510 Svoboda Lukáš 1995
27
879
10
1130-0750 Beneš Jiří 1987
10*
9
9
10
28
741
1130-0749 Špaček Matěj 1987
28
741
11
1124-0035 Mika Radek 1975
9
10
12
DNC*
31
617
1124-0049 Miková Žaneta 1991
31
617
12
1206-0033 Šindýlek Jiří 1955
12*
11
11
11
33
504
1206-0320 Pišťáček Jan 1977
33
504
13
1206-0255 Šára Marek 1990
13*
13
13
12
38
400
1206-0330 Boháček David 1979
38
400
14
7016-0040 Motal Tomáš 1975
14*
14
14
13
41
303
1214-0067 Tkadlec Viktor 1968
41
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0168 Šulc David 2003
4*
2
1
1
4
946
2
1203-0349 Bryx Petr 1972
1
1
2*
2
4
645
3
1145-0077 Prokýšek Petr 1984
2
3
3
DNC*
8
469
4
7040-0158 Buřil Miloš 1969
3
4
5*
3
10
344
5
7040-0220 Hrubý Jan 1971
6*
5
4
4
13
247
6
7040-0150 Matějka Tomáš 1985
5
6
7*
5
16
168
7
1901-0475 Bříza Petr 1972
7
7
6
DNC*
20
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ