nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
189901 | 03.03.2018 | Školení národních rozhodčích ČSJ | R1,R2,R3 | Třemošnice | Komise vrcholového sportu | |
189803 | 16.06.2018 | Soustředění ČYK - Chorvatsko | Q | Jadran | JK Uskok | |
189802 | 04.08.2018 | Soustředění ČYK - Lipno | Q | Lipno - Černá v Pošumaví | Český Yacht Klub | |
189801 | 20.08.2018 | Soustředění JK Brno | Q | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
189001 | 01.01.2018 | Sportovní plavby ČANY 2018 | NJ | moře, oceán | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
187159 | 05.05.2018 | MČR - Jachtařská liga | Lig | Praha, Brno, Lipno | Melges 24 z.s. | |
187111 | 23.07.2018 | MČR FUS | Fus-12mr | Viganj | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
187026 | 22.09.2018 | Uckermark Open CECC CZE | Cad-7P,Cad-6ip | Unteruckersee - GER | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
187025 | 10.02.2018 | Mistrovství ČR | Dn-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | ALT Lední jachty | |
187024 | 31.05.2018 | D-One World Championship | De1 | Wolfgangsee | AUT - Austria | |
187023 | 15.09.2018 | D-One Attersee Trophy | De1-7P | Attersee | D-One | |
187022 | 09.11.2018 | 16. Jabuka | NJ-7P,NJ-10iz | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
187021 | 13.10.2018 | 22. Česká námořní rallye | NJ-12mr, NJ-7P | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
187020 | 05.10.2018 | ČP Slalom X.
náhradní termín |
Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
187019 | 21.09.2018 | ČP Slalom IX.
náhradní termín |
Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
187018 | 16.09.2018 | 7. Offshore Cup ČANY | Nj-7P | Německo, Balt | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
187017 | 14.09.2018 | ČP Slalom VIII.
náhradní termín |
Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
187016 | 08.09.2018 | Stauseepokal | Cad-3C | Bautzen | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
187015 | 25.08.2018 | Laser Grandprix | Las-7P,Lar-7P | Wolfgangsee | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
187014 | 25.08.2018 | Rofi Pokal | Fin-7P | Attersee | "ALT FINN z.s." | |
187013 | 24.08.2018 | Mem. Ing. Ehla + MM Polska | Fd-12mm | Otmuchów | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
187012 | 17.08.2018 | EURO CUP + MM Rakouska | Fd-12mm,Fd-7P | Achensee | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
187011 | 23.07.2018 | MČR FUN | Fun-12mr,Bic-8iz | Viganj | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
187010 | 21.07.2018 | World Championship | Fd-36ms | Medenblick | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
187009 | 22.06.2018 | ČP Slalom VI. | Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
187008 | 15.06.2018 | ČP Slalom V.
závod se nedojel = bezvětří |
Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
187007 | 09.06.2018 | CECC GER | Cad-6ip,420-3C | Geierswaldersee | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
187006 | 08.06.2018 | ČP Slalom IV.
závod se nedojel = bezvětří |
Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
187005 | 25.05.2018 | CECC POL | Cad-6ip | Ostróda | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
187004 | 11.05.2018 | 80 let lodní třídy Pirát | Pir-3R | Berlin | Asociace lodní třídy Pirát, z. s. | |
187003 | 27.04.2018 | ČP Slalom III.
závod se nedojel = bezvětří |
Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
187002 | 20.04.2018 | ČP Slalom II.
závod se nedojel = bezvětří |
Fus-7P | Nové mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
187001 | 13.04.2018 | ČP Slalom I. | Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
184157 | 03.12.2018 | STAR SAILORS LEAGUE 2018 | Sta-10iz | Bahamas | Nassau Yacht Club | |
184156 | 01.12.2018 | NIKOLS REGATE | Pir | POSTDAM | GER - Germany | |
184155 | 13.10.2018 | Nebelbeil | Pir | Güstrow | GER - Germany | |
184154 | 30.06.2018 | Stříbrná sekačka | Pir | Güstrow | GER - Germany | |
184153 | 23.08.2018 | Flying Phantom Extreme Sailing Series
pořadatel: OC Sports |
Flying Phantom, GC32 | Cardiff, Velká Británie | GBR - Great Britain | |
184152 | 05.07.2018 | Flying Phantom Extreme Sailing Series
pořadatel: OC Sports |
Flying Phantom, GC32 | Cascais, Portugalsko | POR - Portugal | |
184151 | 14.06.2018 | Flying Phantom Extreme Sailing Series
pořadatel: OC Sports |
Flying Phantom, GC32 | Barcelona, Španělsko | ESP - Spain | |
184150 | 17.05.2018 | Flying Phantom Extreme Sailing Series
pořadatel: OC Sports |
Flying Phantom, GC32 | Quiberon, Francie | FRA - France | |
184149 | 15.03.2018 | Flying Phantom Extreme Sailing Series | Flying Phantom, GC32 | Muscat, Omán | OC Sports | |
184148 | 18.02.2018 | V EDICIÓN REGATA DE CARNAVAL - 2018
pořadatel: Real Club Nautico Gran Canaria |
Las | Gran Canaria | 9927 - esp - spain | |
184147 | 20.04.2018 | #4 Italia Cup 2018- Torbole sul Garda
pořadatel: Circolo Vela Torbole |
Las, LaR, L47 | Torbole Sul Garda | 9909 - ita - italy | |
184146 | 29.09.2018 | Les Voiles de Saint-Tropez | Big boats, Epoque, Classique, Spirit of Tradition, Tofinou | Saint-Tropez | FRA - France | |
184145 | 19.08.2018 | 2018 RS:X Europeans and Youth European Champ.
pořadatel: Sopot, Poland |
RS:X - women | Sopot, Poland | 9902 - pol - poland | |
184144 | 19.08.2018 | Championat de France Finn 2018
pořadatel: SRR LaRochelle |
Fin | LaRochelle | FRA - France | |
184143 | 01.11.2018 | Mistrovství Chorvatska ORC
pořadatel: JK- VAL Sibenik a D-Marine |
ORC | Sibenik - Chorvatsko | 9910 - cro - croatia | |
184142 | 19.10.2018 | RS500 EuroCup 2018 - Final stage
pořadatel: PerSport SSD |
Rs5 | Colico | ITA - Italy | |
184141 | 15.09.2018 | Dutch National Championships
Pořadatel: Aquavitesse |
Rs5 , RsF , RsA | Bruinisse | NED - Netherlands | |
184140 | 18.10.2018 | ROLEX COASTAL RACE 2018 | IRC | Valletta | Royal Malta Yacht Club | |
184139 | 16.11.2018 | 2018 Winter series
pořadatel: Hellenic sailing federation |
Fin | Athens | GRE - Greece | |
184138 | 12.10.2018 | Mistrzostwa PSKO do lat 9
pořadatel: JK Kotwica Tarnobrzeg |
Q | Tarnobrzeg | POL - Poland | |
184137 | 07.07.2018 | IV Regaty o Puchar Admirała
pořadatel: UKŻ Błękitni |
Q,Las,Evr | Dźwiżyno | POL - Poland | |
184136 | 09.03.2018 | ME Finn
pořadatel: Cadiz |
Fin | Cadiz, spain | ESP - Spain | |
184135 | 25.08.2018 | U23 world championship - silver cup
pořadatel: jadro koper |
Fin | koper, slo | SLO - Slovenia | |
184134 | 01.10.2018 | IT regatta 2018
pořadatel: YFA |
NJ | Biograd na Moru, Chorvatsko | CRO - Croatia | |
184133 | 01.11.2018 | VI. Optimist Halloween Cup - Cadetti
pořadatel: Circolo vela Torbole |
Q | Torbole, Lago di Garda | ITA - Italy | |
184132 | 13.10.2018 | Pohár Slovana
pořadatel: SVK-Slovan |
Fin | Senec | SVK - Slovak Republic | |
184131 | 31.10.2018 | COUPE NATIONALE LASER 2018 CHAMPIONNAT DE FRANCE
pořadatel: AFL |
Las, Lar, L47 | Hyeres | FRA - France | |
184130 | 19.10.2018 | Europa cup Roses
pořadatel: EurILCA |
Las, Lar, L47 | Roses | ESP - Spain | |
184129 | 01.11.2018 | VI° Optimist Halloween Cup
pořadatel: circolo vela torbole |
Q | Lake Garda | ITA - Italy | |
184128 | 23.04.2018 | SWC Hyeres
pořadatel: World Sailing |
All Olympic classes | Hyeres | FRA - France | |
184127 | 20.10.2018 | European Championships Bic Techno 293 - U17 Girl | Bic Techno 293 - U17 Girl Fleet | Vari, Varkiza near Athens, Greece | GRE - Greece | |
184126 | 20.10.2018 | European Championships Bic Techno 293 - U15 Boy | Bic Techno 293 - U15 Boy Fleet | Vari, Varkiza near Athens, Greece | GRE - Greece | |
184125 | 20.10.2018 | European Championships Bic Techno 293 - U15 Girl | Bic Techno 293 - U15 Girl Fleet | Vari, Varkiza near Athens, Greece | GRE - Greece | |
184124 | 24.10.2018 | 29er Eurocup 2018
pořadatel: Fraglia vela Riva |
29r | Riva del Garda | ITA - Italy | |
184123 | 20.10.2018 | Rolex Middle Sea Race | ORC | Malta | RMYC | |
184122 | 22.09.2018 | MAGYAR SZÖRF BAJNOKSÁG VI. FORDULÓ
pořadatel: Magyar Szörf Szövetség ( MSZSZ ) |
Bic | Balaton, Balatonaliga | HUN - Hungary | |
184121 | 20.09.2018 | D-One European Championship
pořadatel: Lega Navale SM |
De1 | Santa Margherita Ligure | ITA - Italy | |
184120 | 26.07.2018 | Promotion
pořadatel: German Cadet Class Association |
Cad | Bodstedt | GER - Germany | |
184119 | 26.06.2018 | Puchar Europy kl. 29er
pořadatel: Polski zwiazek zeglarski |
29r | Gdynia | POL - Poland | |
184118 | 07.04.2018 | 3. WMA Cadets 2018
pořadatel: Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e. V. |
Cad | Bodstedt | GER - Germany | |
184117 | 21.01.2018 | SWC Miami
pořadatel: Miami |
All Olympic classes | Miami | USA - United States of America | |
184115 | 17.10.2018 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFT MORGES
pořadatel: CLUB NAUTICUE MORGIEN |
Fin | MORGIEN, SWISS | SUI - Switzerland | |
184114 | 10.09.2018 | FINN EUROPIEN MASTERS - Mistrovství Evropy Masters
pořadatel: JK Split |
Fin | Split, Croatia | CRO - Croatia | |
184113 | 12.10.2018 | Nazionale Techno 293 - U17
pořadatel: Fraglia Vela di Melcesine |
Bic-12mm | Lago di Garda | ITA - Italy | |
184112 | 12.10.2018 | Nazionale Techno 293 - U13
pořadatel: Fraglia Vela di Malcesine |
Bic-12mm | Lago di Garda | ITA - Italy | |
184111 | 07.04.2018 | Frühjahrs-Cup 2018
pořadatel: Yacht Club Berlin-Grünau |
Fin | Müggelsee | GER - Germany | |
184110 | 30.06.2018 | 26. mistrovství v Brandenbursku Schwielochsee
pořadatel: SG Schwielochsee |
Fin | Schwielochsee | GER - Germany | |
184109 | 07.08.2018 | IDM 2018 - Bodensee
pořadatel: Württembergischer Yacht-Club eV |
Fin | Bodensee | GER - Germany | |
184108 | 20.09.2018 | 62. Hungarian Finn Championship
pořadatel: Tihanyi Hajós Egylet, Tihany, Balaton, Hungary |
Fin | Balaton | HUN - Hungary | |
184107 | 12.10.2018 | Nazionale Techno 293 e RS:X
pořadatel: Fraglia Vela di Malcesine |
Bic, RsX | Lago di Garda | ITA - Italy | |
184106 | 28.09.2018 | International Finn Cup - 15° Trofeo Andrea Menoni
Pořadatel: Fraglia Vela Malcesine |
Fin | Lago di Garda | ITA - Italy | |
184105 | 25.08.2018 | Schwielochsee Pokalregatta 2018
Pořadatel: Segelclub Schwielochsee e. V. |
Q | Schwielochsee | GER - Germany | |
184104 | 14.09.2018 | Dutch Open Championship
pořadatel: WV De Koenen |
2.4mR | Nieuwe Meer, Amsterdam | NED - Netherlands | |
184103 | 31.08.2018 | Mezinárodní Mistrovství Německa Hendikepovaných,
pořadatel: Segel-club Prien e.V. Chiemsee |
2.4mR, Sonar | Prien am Chiemsee, Německo | GER - Germany | |
184102 | 17.08.2018 | 4.Alpencup 2.4mR
pořadatel: Segelclub Ebensee, Rakousko |
2.4mR | Traunsee, Rakousko | AUT - Austria | |
184101 | 05.10.2018 | Bavarian Masters
Pořadatel: Regatta Surf Club Chiemsee |
Rac | Chiemsee | GER - Germany | |
184100 | 06.10.2018 | Jesenná regata
Pořadatel: Tatran |
Lar-4iz,Q-4iz | VD Gabčikovo | SVK - Slovak Republic | |
184099 | 25.01.2018 | The XI International Trophy “Ciudad de Torrevieja”
pořadatel: Real Club Náutico Torrevieja |
Q | Torrevieja Spain | ESP - Spain | |
184098 | 16.06.2018 | Kieler Woche 29er
pořadatel: Kieler Yacht-Club e.V. |
29 | Kiel Germany | GER - Germany | |
184097 | 06.08.2018 | 29er European Championship
pořadatel: Blue Peter - ravintola, juhla- ja kokoustilat |
29er | Helsinki, Finland | FIN - Finland | |
184096 | 24.03.2018 | EASTER REGATTA
pořadatel: Circolo Vela Arco A.s.d. |
29r | Lago di Garda | ITA - Italy | |
184095 | 04.10.2018 | 21. Internationale Deutsche Meisterschaft 2018
pořadatel: Potsdamer Yacht Club |
2.4mR | Wannsee | GER - Germany | |
184094 | 22.09.2018 | Ergebnis Internationale Absegelregatta 2018
pořadatel: SV Schönau Berzdorf |
CaO, OT | Berzdorfer See | GER - Germany | |
184093 | 20.07.2018 | Ergebnis Euroimun -Dreiländer-Cup 2018
poznámka: SV Schönau Berzdorf |
CaO, OT, Q | Berzdorfer See | GER - Germany | |
184091 | 16.06.2018 | WIRO Intercup 2018 | Q | Warnemünde - GER | GER - Germany | |
184090 | 02.09.2018 | 52nd Gorla & 50 Miglia
pořadatel: Circolo Vela Gargnano, Yacht Club Cortina d'Ampezzo |
ORC | Garda | ITA - Italy | |
184089 | 08.09.2018 | 68th Centomiglia & Multicento
pořadatel: Circolo Vela Gargnano, Yacht Club Cortina d'Ampezzo |
ORC | Garda, Itálie | ITA - Italy | |
184088 | 21.07.2018 | German Championship Optimist
pořadatel: Circolo Vela Arco |
Q | Arco Garda lake | ITA - Italy | |
184087 | 29.08.2018 | 2018 Hungarian 420 National Championship
pořadatel: Balatonfüredi Yacht Club |
420 | Balatonfüredi | HUN - Hungary | |
184086 | 21.04.2018 | XXVIII Śląski Puchar Optimista
pořadatel: ŚOZŻ |
Q | Goczałkowice Zdrój | POL - Poland | |
184085 | 28.09.2018 | XXIV PUCHAR BESKIDÓW – INTER PUCHAR 2018
pořadatel: UKS "WIKING" Zarzecze |
Q | ZARZECZE | POL - Poland | |
184084 | 27.09.2018 | Optimist Open Hungarian National Championships
Pořadatel: Balatonfüredi Yacht Club |
29r, Q | Balatonfüredi | HUN - Hungary | |
184083 | 21.07.2018 | 129. Travemunder Woche 2018
pořadatel: Lubecker Yacht Club, Die Travemunde Woche gemeinn. Ges. mbH |
RsF | Lubecker Yacht Club | GER - Germany | |
184082 | 29.03.2018 | 3rd Easter Meeting RS Feva Open & RS 500 Open
pořadatel: Circolo Vela Gargnano Via Co. A. Bettoni , 23-25084 Gargnano |
RsF, Rs5 | Lago di Garda | ITA - Italy | |
184081 | 04.08.2018 | 2.4mR World Championship
Pořadatel: Gefle Segel Sallskap |
2.4mR | Gavle, Sweden | SWE - Sweden | |
184080 | 18.08.2018 | GERMANY, Kiel
pořadatel: ILCA |
LAR muži,LAR ženy | KIel | GER - Germany | |
184079 | 05.06.2018 | Regata Trend
pořadatel: Sailingparadise, PaedDr. Ján Kaňuk 00421905 399 447, yachtsp |
NJ | Murter Chorvatsko | CRO - Croatia | |
184078 | 14.09.2018 | FD Flottabajnokság (Hungarian Championship)
pořadatel: Spartacus Sailing Club |
FD, Star, 470, F18, X-35 | Balatonföldvár | HUN - Hungary | |
184077 | 09.09.2018 | Stavební regatta 2018
pořadatel: Yachting Holidays s.r.o. |
Bavaria Cruiser 41S | Biograd na Moru, Chorvatsko | CRO - Croatia | |
184076 | 14.09.2018 | Mezinárodní mistrovství Polska
pořadatel: PSKO, Polsko |
Q | Dziwnów, Balt, Polsko | POL - Poland | |
184075 | 14.09.2018 | MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018
pořadatel: Dynamo Bratislava, Slovensko |
Bic | VD Gabčíkovo, Slovensko | SVK - Slovak Republic | |
184074 | 29.09.2018 | ROOSTER NYÍLT 420 ÉS LASER ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
pořadatel: Balatonfüredi Yacht Club |
420 | Balatonfüred Hungary | HUN - Hungary | |
184073 | 08.09.2018 | ORC European Championship 2018
pořadatel: Famagusta Nautical Club |
ORC | Limassol Cyprus | CYP - Cyprus | |
184072 | 21.04.2018 | Terzo Allenamento
pořadatel: N. A. R. C. Yachtclub Hanibal Monfalcone |
ORC | Monfalcone Italy | ITA - Italy | |
184071 | 07.09.2018 | Laser Europacup 2018
pořadatel: Union Yacht Club Attersee |
L47, Lar | Attersee, Rakousko | AUT - Austria | |
184070 | 22.08.2018 | Raceboard European Championships 2018
pořadatel: Sailing Club 360 |
Rac | Kizezers Lake, Riga, Lotyšsko | LAT - Latvia | |
184069 | 19.08.2018 | 2018 RS:X WINDSURFING EC & OPEN TROPHY
pořadatel: SKZ |
RSX | Sopot, POL | POL - Poland | |
184068 | 25.06.2018 | Raceboard World Championships 2018
pořadatel: Club Vela Blanes |
Rac | Blanes, Španělsko | ESP - Spain | |
184067 | 24.02.2018 | XIII SEMANAOLÍMPICA ANDALUZA
pořadatel: FAV |
RS:X M/F/s21 - 470 M/F - 49 ER - 49 ER FX | Cadiz | ESP - Spain | |
184065 | 21.08.2018 | Palermo - Montecarlo 2018
pořadatel: Circolo della Vela Sicilia a Yacht Club de Monaco |
ORC | Palermo - Monte Carlo | ITA - Italy | |
184064 | 14.07.2018 | 2018 Youth Sailing World Championships
pořadatel: Corpus Christi Yacht Club |
Lar, 29er, 420 | Corpus Christi USA | USA - United States of America | |
184063 | 17.06.2018 | 2018 ILCA Laser Radial Men's World Championship | Lar muži | Kiel | GER - Germany | |
184062 | 30.07.2018 | Hempel sailing world championships aarhus 2018
Pořadatel: World Sailing |
olympijské třídy | Aarhus | BEL - Belgium | |
184061 | 05.05.2018 | 2018 Laser Senior European Championships
Pořadatel: Euroilca |
Lar,Las | La Rochelle | FRA - France | |
184060 | 16.08.2018 | RS700 European Championship 2018
Pořadatel: WPNSA |
Rs7 | Weymouth, GBR | GBR - Great Britain | |
184059 | 04.08.2018 | World Championship Europe Class 2018 Men
pořadatel: Segelclub Kuhlungsborn e.V. |
Evr | Kúhlungsborn, Německo | GER - Germany | |
184058 | 11.08.2018 | Pirat Rosenwindpokal
pořadatel: SVW-YS |
Pirat | Attersee | AUT - Austria | |
184057 | 13.04.2018 | RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE
Pořadatel: Sekcja Żeglarska TS Kuźnia Rybnik |
Q | Rybnik | POL - Poland | |
184056 | 07.04.2018 | Laser Radial U19 Europeans Chamiponship 2018
pořadatel: Spartacus sailing club |
LaR | Balatonföldvár | HUN - Hungary | |
184055 | 30.03.2018 | 49 TROFEO S.A.R. PRINCESA SOFIA IBEROSTAR | Lar,Las | Mallorca | ESP - Spain | |
184054 | 29.04.2018 | Coppa Italia di Windsurf 2018
pořadatel: Ravenna |
Bic | Ravenna, Itálie | ITA - Italy | |
184053 | 04.08.2018 | Mistrovství světa Bic Techno293 plus
pořadatel: Liepaja |
Bic | Liepaja, Lotyšsko | LAT - Latvia | |
184052 | 04.08.2018 | Mistrovství světa Bic Techno293 2018
Pořadatel: Liepaja |
Bic | Liepaja, Lotyšsko | LAT - Latvia | |
184051 | 11.08.2018 | Ora Cup Ora 2018
Pořadatel: Circolo Vela Arco |
Q | Arco, Itálie | ITA - Italy | |
184050 | 11.08.2018 | LASER EUROPA CUP POLAND 2018
pořadatel: KSW BALTIC DZIWNÓW |
L47, LaR, Las | Dziwnow | POL - Poland | |
184049 | 10.06.2018 | 66 Rolex Giraglia 2018 Inshore Race
pořadatel: Yacht Club Italiano |
ORC | St. Tropez | ITA - Italy | |
184048 | 08.06.2018 | 66 Rolex Giraglia 2018 San Remo Race
pořadatel: Yacht Club Italiano |
ORC | San Remo - St. Tropez | ITA - Italy | |
184047 | 21.07.2018 | Fireball UK 2018 National and UK Open Championship
Pořadatel UKFA / Penzance SC |
Fb | Penzance, UK | GBR - Great Britain | |
184046 | 28.07.2018 | Finn Oberland Pütz
pořadatel: Segelverein Oberland e.V. (SVOS) |
Fin | Starnberger See | GER - Germany | |
184045 | 04.08.2018 | Tiroler Meisterschaft
Pořadatel Segelclub TWV Achensee |
Tor | Achensee | AUT - Austria | |
184044 | 05.07.2018 | Mistrovství Evropy Youth Europe Class 2018
Pořadatel: Circolo Vela Arco |
Evr | Arco, Itálie | ITA - Italy | |
184043 | 08.06.2018 | Supercup Balaton
pořadatel: MSZA Balatonfüzfö |
Bic, RSX | Balaton - Balatonfüzfö | HUN - Hungary | |
184042 | 13.07.2018 | Warnemünder Woche 2018
pořadatel: Warnemünder Segel-Club e. V. |
420 | Warnemünde | GER - Germany | |
184041 | 27.07.2018 | Kontrolní závod | Rs7-3R | Garda | ITA - Italy | |
184040 | 28.07.2018 | RS HIC regata | RsT-3R,RsO-3R | Lipno - Lipno nad Vltavou | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
184039 | 20.07.2018 | Limar Cup - Interpohár
pořadatel: LIMAR |
L47-6ip, Lar-6ip, Vau-6ip, Q-6ip | Liptovská Mara | SVK - Slovak Republic | |
184038 | 09.07.2018 | Mistrovství světa Laser 4.7 - chlapci | L47 | Gdynia | POL - Poland | |
184037 | 09.07.2018 | Mistrovství světa Laser 4.7
pořadatel: ILCA + Polish Yachting Association |
L47 | Gdynia | POL - Poland | |
184036 | 07.07.2018 | Challenge Lingeuil
pořadatel: Yachtclub La Grande Motte |
CaO | La Grande Motte | FRA - France | |
184035 | 17.02.2018 | Międzynarodowe Mistrzostwa Polski DN 2018 | DN | Jezioro Niegocin | POL - Poland | |
184034 | 24.02.2018 | DN World Championship 2018 | DN | Lake Wielimie, Poland | EST - Estonia | |
184033 | 28.02.2018 | DN European Championship 2018 | DN | Lake Wielimie, Poland | EST - Estonia | |
184032 | 28.04.2018 | Jollenregatta
pořadatel: Seglerevereinigung Mammern |
Fb, Fin | Mammern | SUI - Switzerland | |
184031 | 22.06.2018 | Finnduell, ÖSTM Finn 2018
pořadatel: UYCWg |
Finn | Wolfgangsee, Austria | AUT - Austria | |
184030 | 28.05.2018 | Finn World Masters
pořadatel: CLUB NÀUTIC EL BALÍS |
Finn | EL Balís, Spain | ESP - Spain | |
184029 | 07.04.2018 | MISTROVSTVÍ EVROPY LASER 4.7 - CHLAPCI
pořadatel: Sport Sailing Club Rio Iason in Patras, Greece |
L47 | Patras | GRE - Greece | |
184028 | 10.05.2018 | FD-Cup Ammersee
pořadatel: DIESSNER-SEGEL-CLUB e.V. |
FD | Diessen Am Ammersee | GER - Germany | |
184027 | 29.04.2018 | Silberreiher
pořadatel: Union Yacht Club Neusiedlersee |
FD | Neusiedlersee | AUT - Austria | |
184026 | 28.03.2018 | Laser Youth Easter Meeting
pořadatel: Fraglia vela Malcesine |
LaR, L47 | Lago di Garda | ITA - Italy | |
184025 | 07.04.2018 | Mistrovství Evropy Laser 4.7
pořadatel: Sport Sailing Club Rio Iason in Patras, Greece. |
L47 | Patras | GRE - Greece | |
184024 | 19.05.2018 | 2018 YES - Young Europeans Sailing - Regatta
pořadatel: KIELER YACHT CLUB |
LaR | Kiel | GER - Germany | |
184023 | 07.06.2018 | Mezinárodní mistrovství Rakouska
Pořadatel: YC Ebensee |
Pir | Traunsee | AUT - Austria | |
184022 | 30.05.2018 | Panerai Classic Yacht Challenge
pořadatel: Antibes, Francie |
OT | Antibes | FRA - France | |
184021 | 19.05.2018 | Saar-Lor-Lux Regatta- Mistrovství Sárska
pořadatel: Yacht club Saarbrucken |
2.4mR | Bostalsee | GER - Germany | |
184020 | 31.05.2018 | Mistrovství Rakouska
pořadatel: Yacht Club Velden |
2.4mR | Woerthersee | AUT - Austria | |
184019 | 19.06.2018 | Campionato italiano assoluto vela d'altura 2018
Reale Yacht Club Canottieri Savoia |
ORC | Ischia, Italy | ITA - Italy | |
184018 | 21.06.2018 | Kieler Woche | T24-10iz,49r-14iz,Lar-14iz,Las-14iz,Rsx-14iz,Nac-14iz,Fin-14iz, | Kiel | GER - Germany | |
184017 | 31.05.2018 | Puchar Dziwnowa
pořadatel: PSKO |
Q | Dziwnow | POL - Poland | |
184016 | 13.06.2018 | 66° ROLEX GIRAGLIA 2018
Pořadatel: Yacht Club Italiano |
ORC | St. Tropez - Giraglia - Genova | ITA - Italy | |
184015 | 19.05.2018 | Mistrovství Rakouska Tornádo
Yachtclub Rheindelta |
Tor | Bodensee - Austria | AUT - Austria | |
184014 | 05.05.2018 | Supercup Slovakia
ATU Košice |
Rac | Domaša | SVK - Slovak Republic | |
184013 | 02.06.2018 | Trim Cup - PLM
Jacht klub Trim Zvolen |
Q-4iz, L47, Kaj | Liptovská Mara | SVK - Slovak Republic | |
184012 | 14.04.2018 | Internationale Trapezregatta FD
Hannoverscher Yacht-Club e.V, Steinhude |
FD, 470 | Steinhude | GER - Germany | |
184011 | 22.05.2018 | Medemblik Regatta 2018 | Las-14iz, Lar-4iz, RSX-14iz, 49erFX-14iz | Medemblik | NED - Netherlands | |
184010 | 20.05.2018 | Erste Premier Trophy 2018
Spolupořadatel: YFA, Místo: Biograd na Moru |
Elan 350, Bavaria 41 | Biograd na Moru | CRO - Croatia | |
184009 | 29.03.2018 | 36° Lake Garda Meeting Optimist Class | Q | Lago di Garda | ITA - Italy | |
184008 | 24.03.2018 | 20th Torbole Europe Meeting | Evr | Lago di Garda | ITA - Italy | |
184007 | 02.05.2018 | Sail Racing PalmaVela 2018 | ORC | ESP - Spain | ||
184006 | 28.04.2018 | 44° Regata Dei Due Golfi | ORC | ITA - Italy | ||
184005 | 11.08.2018 | Regatta Montenegro offshore | Nj-1iz | Montenegro offshore | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
184004 | 07.04.2018 | Velikonoční regata | NJ | Jaderské moře | CRO - Croatia | |
184003 | 12.10.2018 | Slovenian Fireball Nationals | Fb-12mm | SLO - Slovenia | ||
184002 | 21.09.2018 | ITA Fireball Nationals | Fb-12mm | ITA - Italy | ||
184001 | 31.05.2018 | SUI Fireball Nationals | Fb-12mm | SUI - Switzerland | ||
183213 | 06.08.2018 | MS RS AERO + MS RS TERA | RsA-36ms,RsT-24ms | Weymouth | WPNSA | |
183212 | 12.09.2018 | ME TOR | Tor-24me | Garda - Arco | Asociace lodní třídy Tornádo,z.s. | |
183211 | 27.08.2018 | World Championship | Q-24ms | Cyprus | Asociace Lodní Třídy Optimist z.s. | |
183210 | 26.08.2018 | 2018 World Championships | Fb-36ms | Carnac, Francie | Český Fireball, z.s. | |
183209 | 22.08.2018 | Pre-Worlds and FRA Nationals | Fb-12mm | Carnac, Francie | Český Fireball, z.s. | |
183208 | 21.08.2018 | MS RS500 | Rs5-36ms | Weymouth | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
183207 | 16.08.2018 | RS700 - ME | Rs7-24me | Weymouth | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
183206 | 09.08.2018 | ME RS FEVA | RsF-18me | Weymouth | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
183205 | 26.07.2018 | MS CADET | Cad-24ms | Bodsted | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
183204 | 23.07.2018 | MEJ PIRAT | Pir-18me | Dümmer | Asociace lodní třídy Pirát, z. s. | |
183203 | 21.07.2018 | MS TOR | Tor-36ms | La Grande Motte | Asociace lodní třídy Tornádo,z.s. | |
183202 | 22.06.2018 | European Championship | Q-18me | Sheveningen | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
183201 | 01.04.2018 | MS RS FEVA | RsF-24ms | Clearwater | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
182421 | 06.10.2018 | Hlučinská Regata I. | Fb-4k, 2; Fin-3M; Evr-2; Lar-2; Q-1,Fin-2 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
182420 | 10.11.2018 | EVROPA CUP
VPOZ |
Evr-1 | Štěrkovna Hlučín | Asociace lodní třídy Evropa, z.s. | |
182419 | 11.08.2018 | Konec soustředění
nově vložený závod |
Q-1 | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
182418 | 01.08.2018 | Indiánské klání | Evr-1,RsT-1,RsF-1,Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
182417 | 13.10.2018 | Hlučínská regata II. | Evr-4K, 3M; Lar-4K; Fb-2; Q-2; Fin-1,Evr-2 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
182416 | 15.09.2018 | FLEXIMONT Cup
Fb-4K a Evr-4K přesun ze zrušeného závodu 182414
Závod se neodjel pro bezvětří. |
Fb-4K,Evr-4K,Lar-4K,Fin-1,420-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
182415 | 08.09.2018 | OMA Cup | Fin-7P | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
182414 | 01.09.2018 | Hornická regata
Závod zrušen z technických důvodů |
420-4K,Evr-4K,Fb-4K,420-2,Fin-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
182413 | 25.08.2018 | Olešná regata - mem. Václava Klementa | Q-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
182412 | 03.08.2018 | Interpohár 2018 | Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip | Olešná | KSJ kraj Moravskoslezský | |
182411 | 21.07.2018 | Prázdninový závod | Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
182410 | 07.07.2018 | Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ |
OT-1 | Slezská Harta | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
182409 | 07.07.2018 | Bermuda CUP | Fin-4K,Evr-2,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Lar-2 | Slezská Harta | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
182408 | 23.06.2018 | Mladý vítr | Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
182407 | 16.06.2018 | Modrá stuha Českého Těšína | 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
182406 | 02.06.2018 | Bobova regata | Fin-3M,Fin-2 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
182405 | 26.05.2018 | Velká cena Ostravy | Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
182404 | 19.05.2018 | Yacht-tenis regata | RsF-3C,RsF-3M | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
182403 | 19.05.2018 | Hornický kahan | Fb-3M,Fin-2,420-2,Evr-2,Lar-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
182402 | 21.04.2018 | Cena Olešné | Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
182401 | 14.04.2018 | Jarní závod | L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
182303 | 20.10.2018 | Pohár Kroměříže
závod zrušen bez náhrady pro nedostatek vody |
Q-2,L47-2,Lar-2,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K | Kroměříž | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
182302 | 21.07.2018 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané
změna termínu |
Q-2,Q-4K,Lar-2,Evr-2,L47-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
182301 | 19.05.2018 | O hanáckó klubásu | L47-3M,Lar-3M,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
182211 | 22.09.2018 | Podzimní závod
nově vložený závod |
Fin-2,E-1,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
182210 | 20.10.2018 | O kuře na rožni | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
182209 | 15.09.2018 | Tvarůžková regata | Rac-3M | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
182208 | 08.09.2018 | Podzimní sokolská regata
přesun koef. Evr-4K ze závodu 18-2208, přesun koef. Q-4K ze závodu 18-2204 |
Vau-7P,Vau-6ip,Evr-4K,Q-4K,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
182207 | 28.07.2018 | Modrá stuha Plumlova | Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
182206 | 21.07.2018 | Mohelnická regata | Evr-3M,Lar-3M,Fin-2,Q-1 | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
182205 | 30.06.2018 | Červnový závod
změna termínu, přesun koef. Fin-4K ze závodu 182202 |
Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
182204 | 02.06.2018 | Jarní sokolská regata | Vau-4K,Q-4K,Vau-3M,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
182203 | 19.05.2018 | Bleděmodrá stuha Plumlova | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
182202 | 12.05.2018 | Májový Závod | Fin-4K,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
182201 | 07.04.2018 | Jarní závod
změna termínu na základě žádosti pořadatele |
Fin-3M,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
182175 | 01.09.2018 | Jedovnický kapr | Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
182174 | 18.08.2018 | Finnlandia Cup
VPOZ, pozor změna termínu |
Fin-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
182173 | 28.10.2018 | Poslední sváteční pohár
závod se neodjel z povětrnostních důvodů |
RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182172 | 20.10.2018 | Modrá stuha (dálkový závod)
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,Q-1,Kaj-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182171 | 06.10.2018 | Mem. Jana Sedláka | Las-3M,RsV-7P,RsF-3M,Q-3M,Lar-2,29r-3R | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182170 | 03.10.2018 | Prigl rejs 25
závod zrušen - bez účasti závodníků |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182169 | 03.10.2018 | Pohár JMK IV. | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182168 | 28.09.2018 | Burčáková regata
závod zrušen pro nedostatek vody |
420-12mr,Fb-7P,Fd-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182167 | 28.09.2018 | MČR
závod zrušen pro nedostatek vody |
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182166 | 26.09.2018 | Prigl rejs 24
závod se neuskutečnil |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182165 | 22.09.2018 | Modrý hrozen Q
Z důvodu nedostatku vody na Nových Mlýnech závod zrušen. |
Q-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182164 | 22.09.2018 | Mem. Miloše Alexy | RsV-12mr,Vau-7P,RsF-2,RsT-2,Fb-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182163 | 21.09.2018 | Modrý hrozen + CECC CZE
Z důvodu nedostatku vody na Nových Mlýnech závod zrušen. |
Lar-7P,Cad-7P,Cad-6ip | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182162 | 19.09.2018 | Prigl rejs 23
závod se neuskutečnil |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182161 | 16.09.2018 | Kiss My RS IV. | RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M,RsO-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182160 | 15.09.2018 | Moravia Skiff Regatta
Z důvodu nedostatku vody na Nových Mlýnech závod zrušen. |
29r-7P,Rs7-7P,RsA-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182159 | 15.09.2018 | Grand Prix NJ
závod zrušen pro nedostatek vody |
Kaj-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182158 | 12.09.2018 | Prigl rejs 22
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182157 | 12.09.2018 | Štatl Cup III | Lar-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182156 | 08.09.2018 | Czech Supercup
Z důvodu nedostatku vody na Nových Mlýnech závod přesunut na Velké Dářko. |
Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
182155 | 08.09.2018 | Dálková plavba
VPOZ |
Vau-1,Kaj-1,Q-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
182154 | 24.06.2018 | Kiss my RS II. | RsV-7P,RsT-3M,RsF-2 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182153 | 08.09.2018 | Kiss My RS III. | RsV-7P,RsT-3M,RsF-7P,RsO-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182152 | 05.09.2018 | Prigl rejs 21
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182151 | 01.09.2018 | Retro Cup
VPOZ |
Kaj-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182150 | 30.08.2018 | MČR
závod zrušen pro nedostatek vody, přesun na závod CTL 18-1327 |
Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182149 | 29.08.2018 | Prigl rejs 20
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182148 | 25.08.2018 | O pohár Vranova | Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
182147 | 25.08.2018 | Lanex Cup 2018
změna názvu závodu |
Las-3M,Q-3M,RsV-7P,RsT-3M,RsF-3M,RsT-7P | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182146 | 22.08.2018 | Prigl rejs 19
neodjeto pro bezvětří |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182145 | 19.08.2018 | Prázdninový závod II. | RsV-3M,RsT-2,RsF-2,RsO-1,Las-1,Lar-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182144 | 18.08.2018 | Memoriál Dušana Vaculky
VPOZ |
Kaj-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182143 | 15.08.2018 | Prigl rejs 18
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182142 | 11.08.2018 | Veletržní regata | Fin-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Lar-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182141 | 08.08.2018 | Prigl rejs 17
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182140 | 01.08.2018 | Prigl rejs 16
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182139 | 25.07.2018 | Prigl rejs 15
neodjeto pro nedostatek závodníků |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182138 | 18.07.2018 | Prigl rejs 14
neodjeto pro bezvětří |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182137 | 15.07.2018 | První prázdninový závod | RsV-3M,RsT-2,RsF-2,RsO-1,Las-1,Lar-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182136 | 14.07.2018 | Moravia Cup
závod z technických důvodů zrušen - nízká hladina vody a problém s použitím záchranářských motoráků na Vranovské přehradě |
Sta-7P | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
182135 | 14.07.2018 | Brněnská šestka (vytrvalostní závod)
VPOZ |
Kaj-1V,OT-1V | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182134 | 11.07.2018 | Prigl rejs 13
neodjeto pro bezvětří |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182133 | 27.06.2018 | Prigl rejs 12
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182132 | 23.06.2018 | Veterán Cup | Rac-3M,Bic-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
182131 | 23.06.2018 | Voltax regata | Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
182130 | 22.06.2018 | Veteran Cup Finn | Fin-3R | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182129 | 20.06.2018 | Prigl rejs 11
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182128 | 20.06.2018 | Štatl Cup II | Lar-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182127 | 16.06.2018 | Jachtařská liga II.
Závod pouze na 2 dny so+ne 16/6/2018 - 17/06/2018, v pátek pouze dobrovolný trénink. |
Lig-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182126 | 13.06.2018 | Prigl rejs 10
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182125 | 20.06.2018 | Pohár JMK III
změna termínu |
Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182124 | 09.06.2018 | Jarní závod
VPOZ |
Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
182123 | 06.06.2018 | Prigl rejs 9
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182122 | 30.05.2018 | Prigl rejs 8
neodjeto pro nedostatek závodníků |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182121 | 26.05.2018 | Kiss My RS I.
POZOR změna termínu |
RsV-3M,RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182120 | 26.05.2018 | Starobrno Cup a Krajský přebor | Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
182119 | 26.05.2018 | Velká cena ALT Q | Q-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182118 | 26.05.2018 | Velká cena YC Dyje | 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,Vau-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182117 | 26.05.2018 | Májová přeháňka
VPOZ |
Kaj-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182116 | 23.05.2018 | Prigl rejs 7
neodjeto pro bezvětří |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182115 | 19.05.2018 | Věstonická Venuše | Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182114 | 16.05.2018 | Prigl rejs 6
neodjeto pro nedostatek závodníků |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182113 | 09.05.2018 | Prigl rejs 5
neodjeto pro nedostatek závodníků |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182112 | 09.05.2018 | Pohár JMK II | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182111 | 05.05.2018 | Pavlovská regata | Fb-7P,L47-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182110 | 05.05.2018 | To je celá, to je půl
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-7P,RsT-3M,Lar-1,Las-1,RsF-1,RsO-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182109 | 02.05.2018 | Prigl rejs 4
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182108 | 28.04.2018 | M.B.Keramika - Palavská regata | Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
182107 | 25.04.2018 | Prigl rejs 3
neodjeto pro bezvětří |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182106 | 05.05.2018 | Mem. Hynka Švédy
POZOR změna termínu |
Evr-3M,Las-3M,Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
182105 | 18.04.2018 | Prigl rejs 2
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182104 | 11.04.2018 | Prigl rejs 1
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182103 | 18.04.2018 | Štatl Cup I | Lar-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182102 | 14.04.2018 | Krajský přebor | Q-4K,RsF-4K,RsV-4K, Lar-3M,Las-3M,L47-3M,Q-3M,RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M, Lar-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182101 | 11.04.2018 | Pohár JMK I. | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182008 | 22.09.2018 | Dářkovské finále
závod zrušen, nízký stav hladiny |
Rs5-7P,RsF-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
182007 | 04.08.2018 | 24 hodin Dářka | Rac-3D | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
182006 | 14.07.2018 | Bambusová regata | L47-7P,Q-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
182005 | 07.07.2018 | Závod mladých nadějí
Přesun koef. Evr-3C ze závodu 181311. Přesun koef. Evr-3M ze závodu 182409. |
Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
182004 | 30.06.2018 | Šilhánkův memoriál | Evr-7P,Lar-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
182003 | 29.06.2018 | MČR Vaurien | Vau-12mr,Vau-6ip | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
182002 | 16.06.2018 | Pohár Vysočiny | Rac-7P,RsX-7P, Bic-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
182001 | 12.05.2018 | Májový pohár | Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
181911 | 11.08.2018 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-2,RsT-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
181910 | 18.08.2018 | Štít města Pardubic | Fin-3C,RsF-3C,Evr-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
181909 | 04.08.2018 | Lanškrounská regata
závod pro nezpůsobilost vodní plochy a nedostatek větru neodjet |
420-4K, Q-2 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
181908 | 06.10.2018 | Prázdninová regata
závod zrušen z technických důvodů |
420-2,Q-2,Spl-2 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
181907 | 30.06.2018 | Neptunova regata | 420-2,Q-2,Spl-2 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
181906 | 22.06.2018 | Miniregata 03 | Q-1 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
181905 | 16.06.2018 | O perníkovou chaloupku | Evr-2, Fin-2, Q-2, RsF-2, L47 - 3C, Las-3C, Lar-3C | Seč | Yachtclub Pardubice | |
181904 | 08.06.2018 | Miniregata 02 | Q-1 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
181903 | 02.06.2018 | Memoriál Tomáše Dymáka | Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
181902 | 25.05.2018 | Miniregata 01 | Q-1 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
181901 | 19.05.2018 | Jarní závod | Vau-7P,RsF-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
181806 | 28.07.2018 | 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 29.7. |
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
181805 | 09.06.2018 | Odysseův pohár II.
VPOZ |
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
181804 | 08.06.2018 | Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod |
Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
181803 | 02.06.2018 | Pohár Rozkoše | Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P | Rozkoš | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
181802 | 12.05.2018 | Jarní fireballistická Rozkoš | Fb-7P,Cad-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
181801 | 05.05.2018 | Jarní premiéra | 420-7P,Q-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
181724 | 03.03.2018 | Pohár 311. Perutě | DN | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
181723 | 04.03.2018 | Memoriál Jardy Novotného | DN | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
181722 | 20.10.2018 | STAR finále | Sta-7P,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
181721 | 06.10.2018 | Baban Cup | Fin-3C,Fin-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
181720 | 29.09.2018 | Skiregata - 43. ročník
závod zrušen pro nedostatek vody |
Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
181719 | 27.09.2018 | Grand Prix Czech Republic | T24-8vc,T24-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
181718 | 21.09.2018 | MMČR Star + Lighthouse Cup
LT Star 21.09.2018 - 23.09.2018 (3 dny), ostatní třídy 22.09.2018 - 23.09.2018 (2 dny) |
Sta-12mr,Pir-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
181717 | 08.09.2018 | Modrá vlajka Máchova jezera | Evr-3C,Lar-3C,Pir-3C,Pir-2,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
181716 | 01.09.2018 | Grand Prix Bohemia | T24-7P,Pir-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
181715 | 11.08.2018 | Letní stáristické slavnosti | Sta-7P,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
181714 | 04.08.2018 | Mem. Oldy Vintišky | Sta-7P,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
181713 | 21.07.2018 | Mistrovství české flotily | Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Sta-2,Q-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
181712 | 14.07.2018 | Maier Star Cup | Sta-7P,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
181711 | 05.07.2018 | MMČR Pirát | Pir-12mr | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
181710 | 23.06.2018 | Cena Primátora | Bic-2,Rac-2,OT-1,Q-1,Vau-1 | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
181709 | 02.06.2018 | Bohemia Cup | T24-7P,Pir-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
181708 | 26.05.2018 | Mácháčský zápich | Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
181707 | 19.05.2018 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,FB-3C,Lar-3C,Lar-2,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
181706 | 12.05.2018 | Mem. Bruno Hámy | L47-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
181705 | 28.04.2018 | Mem. Ing. Böhma | Cad-7P,420-3C,Pir-3C,Fin-2,Pir-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
181704 | 21.04.2018 | Optimistický Mácháč | 420-7P,L47-4K,L47-3C,Q-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
181703 | 14.04.2018 | Pohár Haas+Sohn | Fin-7P,Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
181702 | 07.04.2018 | Finn premiera | Fin-3C,L47-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
181701 | 31.03.2018 | Pohár Noprosu | Fin-3C,Fin-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
181626 | 15.09.2018 | VT project EXTREME CUP
nově vložený závod, přesun koef. ze závodu CTL 18-2160 |
29r-7P | Nechranice | Asociace lodní třídy 29er a 49er, z.s. | |
181625 | 07.10.2018 | O Excalibur krále Arthura | L47-2,Lar-2,Q-1 | Chorvatsko | YachtClub SK Štětí | |
181624 | 06.10.2018 | O pohár města Štětí | L47-2,Lar-2,Q-2 | Labe - Štětí | YachtClub SK Štětí | |
181623 | 06.10.2018 | Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník | Evr-3C,Evr-2,Q-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
181622 | 06.10.2018 | Modrá stuha Labe | Kaj-2 | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
181621 | 21.09.2018 | MMČR FD | Fd-12mr | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
181620 | 15.09.2018 | Zlatá sekyrka | Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
181619 | 08.09.2018 | Cena Povodí Labe - Církvice | Kaj-2,OT-1 | Labe - Církvice | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
181618 | 01.09.2018 | Labský pohár | Kaj-4K | Žernoseky | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
181617 | 30.08.2018 | MMČR Bic | Bic-12mr,Rac-12mr,Fun-7P,Bic-2,Rac-2 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
181616 | 25.08.2018 | MČR - Nechranická buchta
přesun koef. Fun-12mr ze závodu 18-7011 |
Fun-12mr,Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 | Nechranice | Sportklub Lomazice | |
181615 | 11.08.2018 | Regata Petra Zouhara | Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
181614 | 09.08.2018 | Kontrolní závod II | Evr-2,470-1,Q-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
181613 | 08.08.2018 | Dálková plavba | 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
181612 | 06.08.2018 | Kontrolní závod I | 470-1,Evr-1,Q-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
181611 | 04.08.2018 | Cena Duchcova | Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
181610 | 23.06.2018 | Česká brána | Kaj-3D,Kaj-2,OT-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
181609 | 16.06.2018 | Hop Regata | Cad-7P,Fd-7P,RsA-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
181608 | 16.06.2018 | Regata Lovosice | Kaj-2 | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
181607 | 09.06.2018 | Štít města Litoměřic | Evr-2,Kaj-2,470-1 | Labe - Křešice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
181606 | 02.06.2018 | Cena Roudnice | Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
181605 | 26.05.2018 | Jarní cena Labe - Církvice | Kaj-2,OT-1 | Labe - Církvice | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
181604 | 19.05.2018 | Cena Oldřichova 31. ročník+KP | Evr-4K,Evr-3C,Q-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
181603 | 12.05.2018 | Cena YCN | Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
181602 | 28.04.2018 | Zlatá plachta Barbory 48. ročník | Q-4K,Evr-2,L47-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
181601 | 14.04.2018 | O Pohár YachtClubu Štětí | L47-2,Lar-2,Q-2 | Labe - Roudnice | YachtClub SK Štětí | |
181511 | 29.09.2018 | Jesenický marathon Catamaran Open | CaO-7P,Rac-3D,OT-1,Q-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
181510 | 15.09.2018 | Švestková regata
přesun koef. Fin-7P z neodjetého závodu 18-1208 |
Fin-7P,L47-7P,Las-7P,Pir-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
181509 | 25.08.2018 | Femina regata | 420-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Rac-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
181508 | 18.08.2018 | Modrá stuha | Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
181507 | 11.08.2018 | Senior Cup | CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Q-2,OT-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
181506 | 21.07.2018 | Sdružený krajský přebor | Rac-3C,CaO-2,Q-2,OT-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
181505 | 07.07.2018 | Porcelán Cup | Las-3C,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
181504 | 26.05.2018 | Sdužený Krajský přebor | Fb-4K,RsF-4K | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
181503 | 26.05.2018 | Stříbrná plachetnice
závod se neuskutečnil - bez účasti závodníků |
Las-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
181502 | 19.05.2018 | Krajský přebor | 420-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Fin-4K,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
181501 | 21.04.2018 | Lucky regata | CaO-7P,Bic-3C, Rac-2,OT-1,Q-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
181415 | 20.10.2018 | Optimist race | OT-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
181414 | 06.10.2018 | Cena Lokomotivy
závod se neodjel pro bezvětří |
Pir-3C,Fb-2,Q-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
181413 | 29.09.2018 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
181412 | 01.09.2018 | Konec na Hrachách
přesun koef. Evr-3D,Fin-3D,Q-3D ze závodu 18-1407 |
Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
181411 | 11.08.2018 | Memoriál Honzy Procházky | 420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
181410 | 28.07.2018 | Modrá stuha Hnačova | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hnačov | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
181409 | 21.07.2018 | Modrá Stuha Boleváku | Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
181408 | 14.07.2018 | Letní Hracholusky | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
181407 | 05.07.2018 | MS Hracholusek | Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
181406 | 30.06.2018 | Cena Prazdroje | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
181405 | 26.05.2018 | Štít města Plzně | Q-4K,Pir-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
181404 | 28.04.2018 | Cena Ziosu | Bic-2,Evr-2,Fb-2,Fun-2,Q-2,Rac-2,Fin-1,Pir-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
181403 | 21.04.2018 | Cena Atawa | Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
181402 | 14.04.2018 | Plzeňské předháňky | RsF-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
181401 | 07.04.2018 | Bohemia Sekt Regata | Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
181342 | 28.09.2018 | Bez vody nemůžeme jezdit
přesun všech koeficientů ze závodu 18-2167 + 18-2168 |
420-12mr,Fb-7P,Fd-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
181341 | 22.09.2018 | Podzimní RSvezení
přesun koef. ze závodů CTL 18-2160 a 18-2008 |
Rs7-7p,Rs5-7p,RsF-7p,RsA-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
181340 | 22.09.2018 | Indiánské léto
nově vložený závod, přesun koef. ze závodu CTL 18-2165 a CTL 18-2163 |
420-7P,Q-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
181339 | 25.08.2018 | Modrá stuha Bezdreva II.
přesun koef. Evr-3C ze závodu 18-1302 |
Evr-3C | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
181338 | 09.06.2018 | Bezdrevský vítr | Fd-1,Pir-1,Evr-1,RsF-1,Q-1,Rs5-1 | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
181337 | 08.09.2018 | Last Summer Day | Fb-7P | Lipno - Hrdoňov | YC Lipno nad Vltavou | |
181336 | 02.06.2018 | Lipno Marathon
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Lipno nad Vltavou | Yachtclub Lipno | |
181335 | 28.07.2018 | Bezdrevský marathon | Fd-3V,Evr-3V,Pir-3V,Q-3V | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
181334 | 13.10.2018 | Jihočeská žába
přesun koef. Pir-7P z neodjetého závodu CTL 181310 |
Pir-7P,Pir-3C,Evr-2,Q-2,Evr-4K | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
181333 | 06.10.2018 | Jestřábí Open | CaO-7P,Tor-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
181332 | 06.10.2018 | Lipenský kotrmelec | Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
181331 | 08.09.2018 | McDonald's LipnOptík 2018
přesun koef. Q-12mr z neodjetého závodu CTL 18-1323 |
Q-12mr,Q-7P,420-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181330 | 08.09.2018 | Memoriál Karla Smetany
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181329 | 01.09.2018 | Borůvková regata | Cad-7P,Q-3C | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
181328 | 31.08.2018 | MMČR | Tor-12mr,Tor-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
181327 | 30.08.2018 | MČR - Lipno regata
RS700 pouze ve dnech 01.09.-02.09.2018, pro LT EVR, LAR závod v termínu 31.08.2018 - 02.09.2018
přesun koef. Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P ze závodu CTL 18-2150 |
Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P,Rs5-7P,Evr-7P,Lar-7P,Rs7-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181326 | 30.08.2018 | MMČR FINN | Fin-12mr | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
181325 | 25.08.2018 | Radavský pohár
VPOZ |
Kaj-1 | Orlík - Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
181324 | 18.08.2018 | Modrá stuha Dvořiště | Pir-2,Evr-2,Q-1 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
181323 | 16.08.2018 | MČR - Optimist | Q-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181322 | 11.08.2018 | Lipenský vítr
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181321 | 10.08.2018 | Jachtařská liga III. | Lig-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181320 | 04.08.2018 | Bezdrevský kapr | Fd-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
181319 | 28.07.2018 | Lázeňská regata | Fb-3C,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
181318 | 14.07.2018 | Modrá stuha Lipna 53.ročník
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181317 | 05.07.2018 | MMČR - Vítr a slunce
Přesun koef. Cad-7P ze závodu 181609. |
Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181316 | 30.06.2018 | Radavská regata
VPOZ |
Kaj-1 | Orlík - Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
181315 | 30.06.2018 | O krále Šumavy | 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181314 | 23.06.2018 | Modrá stuha Pojišťovny | Pir-7P,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
181313 | 21.06.2018 | The Crown Cup | RsA-8vc,RsT-8vc,RsA-7P,RsT-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
181312 | 16.06.2018 | Frymburský pohár | CaO-7P,Sta-7P,Tor-7P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
181311 | 16.06.2018 | Jihočeský pohár
závod se neodjel pro bezvětří |
Evr-3C,Q-3C | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
181310 | 16.06.2018 | Pohár Hluboké | Pir-7P,Vau-7P,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
181309 | 16.06.2018 | MČR - Windypoint regatta | Rs7-12mr,Rs7-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
181308 | 02.06.2018 | Lipno Marathon | CaO-7P,Tor-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | Yachtclub Lipno | |
181307 | 02.06.2018 | Cena Šumavy | Evr-7P,L47-7P,Las-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181306 | 26.05.2018 | MČR | CaO-12mr,De1-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
181305 | 26.05.2018 | Krajský přebor
pozor změna místa konání a upozornění pro LT Q, pro kterou tento závod není určen z důvodu kolize se závodem Q-7P.
Závod se koná v areálu YC DIM Bezdrev. |
Evr-4K,Fd-4K,Pir-4K | Bezdrev | YC Lipno nad Vltavou | |
181304 | 05.05.2018 | Decathlon Regatta | 29r-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181303 | 21.04.2018 | Velká cena YC Lipna | 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
181302 | 21.04.2018 | Modrá stuha Bezdreva | Pir-7P,Evr-3C,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
181301 | 14.04.2018 | Uniqa Cup | Pir-3C,Evr-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
181222 | 19.07.2018 | Táborová regata
VPOZ |
420-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
181221 | 13.10.2018 | Pohár 156 let Sokola
přesun koef. Evr-4K ze závodu 181210, který se neodjel pro bezvětří |
Evr-4K,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
181220 | 06.10.2018 | Pohár města Neratovice | Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
181219 | 29.09.2018 | Zhasnutý kahan-krajský přebor Finn | Fin-4K, | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
181218 | 28.09.2018 | Svatováclavský závan | Fin-3V,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
181217 | 28.09.2018 | Veteránská regata | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
181216 | 15.09.2018 | Pohár Krále Jiřího | Q-3C | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
181215 | 08.09.2018 | Štít města Poděbrad | 420-2,Cad-2,Fb-2,Pir-2,Evr-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
181214 | 01.09.2018 | Hurá do školy
přesun koef. Pir-7C z neodjetého závodu CTL 181302 |
Pir-7P,Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
181213 | 04.08.2018 | TEAM RACING PODĚBRADY | TR-7P | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
181212 | 28.07.2018 | Modrá stuha YC Kladno | Fin-2,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
181211 | 27.06.2018 | Sletový přebor ČOS- dálková plavba | Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D | Orlík - Velký Vír | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
181210 | 25.06.2018 | Středočeský krajský přebor
závod se neodjel - bezvětří |
Evr-4K,Fb-4K,Cad-2,Fin-2,Q-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
181209 | 23.06.2018 | Memoriál Josefa Šenkýře | Fb-4K,420-4K,Cad-4K,Q-4K,420-3C,Fb-3C,Cad-3C,420-2,Evr-2,Fin-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
181208 | 09.06.2018 | YC Kladno Finn Race | Fin-7P | Jesenice | Yacht Club Kladno | |
181207 | 02.06.2018 | Pohár YC Kladno | Fin-3C,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
181206 | 12.05.2018 | Sletový župní přebor | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
181205 | 08.05.2018 | Regata Neumann Institut | Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
181204 | 05.05.2018 | Pohár SOSIOS | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
181203 | 21.04.2018 | Jarní závod | Fin-2,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
181202 | 21.04.2018 | Pohár Bohemia | 420-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Pir-2,Q-2,Evr-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
181201 | 14.04.2018 | Toušeňský pohár | 420-3C,Cad-3C,FB-3R,420-2 | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
181146 | 15.09.2018 | OYC River Race 2018 | RsT-7P | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
181145 | 03.11.2018 | Champagne Race - MČR ORC | Orc-12mr | Vodice | Colins Yacht Club z.s. | |
181144 | 09.11.2018 | MMČR Team Racing Q - O krále Prahy
POZOR změna termínu !!! |
TRQ-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181143 | 26.10.2018 | MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy | TMR-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181142 | 20.10.2018 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
181141 | 13.10.2018 | Primátorský štít | Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
181140 | 06.10.2018 | Memoriál Bürgemeistera | Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
181139 | 28.09.2018 | MČR - Nechranický skluz
přesun koef. ze závodu 18-2167, koef. L47-P přesunut z CTL 18-1510 |
29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181138 | 26.09.2018 | Pražský točák XXVI.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181137 | 19.09.2018 | Pražský točák XXV.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181136 | 12.09.2018 | Pražský točák XXIV.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181135 | 05.09.2018 | Pražský točák XXIII.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181134 | 01.09.2018 | Regata Laguna | Kaj-1 | Slapy | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
181133 | 29.08.2018 | Pražský točák XXII.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181132 | 22.08.2018 | Pražský točák XXI.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181131 | 15.08.2018 | Pražský točák XX.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181130 | 08.08.2018 | Pražský točák XIX.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181129 | 01.08.2018 | Pražský točák XVIII.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181128 | 25.07.2018 | Pražský točák XVII.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181127 | 18.07.2018 | Pražský točák XVI.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181126 | 13.07.2018 | MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open | MR-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181125 | 11.07.2018 | Pražský točák XV.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181124 | 04.07.2018 | Pražský točák XIV.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181123 | 27.06.2018 | Pražský točák XIII.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181122 | 20.06.2018 | Pražský točák XII
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181121 | 16.06.2018 | Nechranický skluz | Las-7P,Fin-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181120 | 13.06.2018 | Pražský točák XI.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181119 | 09.06.2018 | CERE regata
závod se neodjel pro bezvětří |
Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181118 | 06.06.2018 | Pražský točák X.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181117 | 30.05.2018 | Pražský točák IX.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181116 | 26.05.2018 | OYC Regatta | RsT-7P | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
181115 | 23.05.2018 | Pražský točák VIII.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181114 | 16.05.2018 | Pražský točák VII.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181113 | 09.05.2018 | Pražský točák VI.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181112 | 05.05.2018 | Jachtařská liga I. | Lig-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181111 | 02.05.2018 | Pražský točák V.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181109 | 06.10.2018 | Vytrvalostní závod kajutových lodí
závod se neuskutečnil |
Kaj-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
181108 | 25.04.2018 | Pražský točák IV.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181107 | 21.04.2018 | O vorařskou houžev
Závod se neuskutečnil - bez závodníků. |
Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
181106 | 18.04.2018 | Pražský točák III.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181105 | 14.04.2018 | Memoriál Dr.Štěpána | L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
181104 | 11.04.2018 | Pražský točák II.
závod se neuskutečnil |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181103 | 07.04.2018 | Memoriál Rosslera-Ořovského | Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
181102 | 04.04.2018 | Pražský točák I.
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181101 | 24.03.2018 | jaRní Svezení | RsF-3C,Rs5-3R,RsA-3R,Rs5-1,RsF-2 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. |