Lipenský vítr

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181322
Datum 11.08.2018
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1602-0282 Trčka Miroslav 1948
1
1
946
1305-0319 Gvenetadze Nina 2007
1
946
1305-0207 Gvenetadze Hana 1974
1
946
2
1305-0236 Klíma Pavel 1979
2
2
645
8888-0005 Vacek Václav
2
645
8888-0003 Bárta Petr
2
645
8888-0002 Kuncl Martin
2
645
8888-0004 Kosina Luděk
2
645
3
1305-0128 Svoboda Oldřich 1947
3
3
469
8888-0001 Jeřábková Markéta
3
469
4
1305-0178 Střítězský Jiří 1939
4
4
344
5
8888-0090 Vosyka Ondřej
5
5
247
8888-0091 Češková Markéta
5
247
8888-0092 Flégr František
5
247
6
1305-0127 Kujalová Dana 1962
6
6
168
1305-0193 Kujalová Anna 1949
6
168
7
1305-0027 Klíma Bohuslav 1943
7
7
101
8888-0007 Klíma Petr
7
101
8888-0006 Štros Josef
7
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1305-0009 Vachel Petr 1968
1
1
1277
8888-0106 Jiřík Tomáš
1
1277
8888-0107 Bílek Tomáš
1
1277
8888-0105 John Stanislav
1
1277
2
8888-0011 Fiala Martin
2
2
976
8888-0013 Zezula Vojtěch
2
976
8888-0012 Fialová Martina
2
976
3
8888-0016 Kukačka Pavel
3
3
800
1305-0210 Vachel Jiří 1973
3
800
8888-0017 Hauer Petr
3
800
4
8888-0023 Meškán Jan
4
4
675
8888-0024 Meškánová Zuzana
4
675
8888-0103 Köbl Josef
4
675
1124-0999 Gvenetadze Timur 1968
4
675
5
1301-0169 Šimek Karel 1954
5
5
578
1302-0110 Beneš Pavel 1969
5
578
8888-0010 Suchomel Jiří
5
578
6
8888-0098 Faktor Martin
6
6
499
8888-0099 Faktor Vlastimil
6
499
8888-0100 Faktorová Tereza
6
499
7
8888-0093 Düring Gerhard
7
7
432
8888-0094 Düring Martin
7
432
8888-0095 Wallmer Alois
7
432
8
1305-0264 Kotisa Jan 1992
8
8
374
1305-0306 Vachel Ondřej 1994
8
374
8888-0104 Štolba Pavel
8
374
9
1213-0067 Čermák Petr 1959
9
9
323
8888-0018 Horák Michal
9
323
8888-0019 Rota Petr
9
323
10
8888-0096 Ježková Jana
10
10
277
1130-0169 Guryča Daniel 2000
10
277
8888-0097 Guryčová Ella
10
277
11
8888-0032 Homolka Miloš
11
11
236
12
8888-0020 Podzemský Josef
12
12
198
8888-0021 Holý Pavel
12
198
8888-0022 Podzemský Josef
12
198
13
1305-0252 Luhanová Lenka 1980
13
13
163
1305-0198 Svoboda Jiří 1979
13
163
8888-0027 Svobodová Katarína
13
163
8888-0026 Luhan Radek
13
163
14
7003-0012 Němec František 1986
14
14
131
8888-0101 Malá Iva
14
131
8888-0102 +1
14
131
15
1302-0050 Plch Jiří 1977
15
15
101
8888-0110 Mužík Martin
15
101
8888-0109 Chovanec Janko
15
101
8888-0108 Sládek Martin
15
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
8888-0043 Duda Vlastimil
1
1
800
8888-0045 Brousek Miroslav
1
800
1305-0176 Soukupová Marie 1954
1
800
8888-0044 Duda Tomáš
1
800
2
8888-0041 Jermalowicz Gregor
2
2
499
8888-0042 Svitnik Franz
2
499
3
8888-0049 Mydlil Petr
3
3
323
8888-0050 Mydlil Jakub
3
323
4
8888-0086 Bílek Lukáš
4
4
198
8888-0088 Bílek Hugo
4
198
8888-0089 Bílková Ela
4
198
8888-0087 Bílková Jana
4
198
5
7003-0022 Vastl Ladislav 1971
5
5
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
8888-0064 Meškán Zbyněk
1
1
879
1310-0001 Meškán Zbyněk
1
879
2
1305-0043 Vachel František 1941
2
2
578
1305-0251 Vachelová Hana 1948
2
578
3
8888-0079 Sklář Lukáš 1980
3
3
402
8888-0080 Moureček Miroslav
3
402
4
8888-0067 Záruba Pavel
4
4
277
8888-0205 Wrigley Mike
4
277
1130-0946 Záruba Adam 1999
4
277
5
1305-0269 Kraus Vladimír 1961
5
5
180
8888-0078 Krausová Miroslava
5
180
6
8888-0081 Vydrová Jana
6
6
101
8888-0084 Olda
6
101
8888-0083 Milan
6
101
8888-0085 Marián
6
101
1604-0241 Pinc Tomáš 1975
6
101
8888-0082 Mirek
6
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ