Závod mladých nadějí

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 182005
Datum 07.07.2018
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0006 Jaroš Adam 2005
1
2
8*
3
2
1
9
7055
2
9901-0002 Szitás Ondrej 2004
7
1
1
1
13*
2
12
5851
3
1101-0210 Rek Adam 2005
5*
3
2
2
1
4
12
5147
4
9901-0003 Hrušková Sára 2004
3
4
3
OCS*
3
9
22
4647
5
1304-0262 Flosmanová Kristýna 2006
9*
8
6
4
5
5
28
4259
6
1909-0035 Kučera Matěj 2005
4
17*
11
10
6
6
37
3942
7
2419-0061 Rabasová Adéla 2006
8
9*
5
8
9
7
37
3675
8
2301-0205 Přikryl Jeremiáš 2007
2
7
4
14
22*
18
45
3443
9
2101-0726 Dokoupilová Linda 2006
6
11
7
7
15
17*
46
3238
10
2203-0243 Valenová Barbora 2007
11
6
12
9
8
16*
46
3055
11
1101-0352 Lokajíčková Lucie 2006
12
13
10
5
12
14*
52
2889
12
1302-0052 Plch Jiří 2005
13
10
13
6
14*
10
52
2738
13
2306-0002 Hála Jan 2005
10
14
9
11
24*
8
52
2599
14
1101-0218 Popov Adam 2005
14
5
14
12
10
26*
55
2471
15
1305-0321 Lojková Karolína 2008
18
16
DNC*
16
18
3
71
2351
16
2101-0725 Dokoupilová Beáta 2008
17
12
16
13
17
22*
75
2239
17
9901-0001 Simonová Karolína 2004
15
15
15
18
29*
13
76
2133
18
2001-0235 Ptáčková Tereza 2006
16
22
21
23*
7
21
87
2034
19
2101-0727 Hrubý Lukáš 2008
DNF*
DNC
17
15
4
11
96
1940
20
2306-0004 Hálová Anna 2009
23
18
18
17
26*
20
96
1851
21
1101-0208 Hatle Stella Marie 2005
19
23
26*
19
20
19
100
1766
22
2101-0717 Chalupníková Klára 2008
22
24
19
24
27*
15
104
1685
23
2101-0718 Navrátilová Helena 2007
21
21
20
21
31*
24
107
1608
24
2306-0003 Hála Jakub 2009
27
31
28
DNF*
16
12
114
1534
25
9902-0001 Farana Mikolay 2009
20
20
22
22
33*
33
117
1463
26
1130-1129 Paigerová Nina 2007
26
19
24
20
35*
32
121
1395
27
2404-0450 Hejnová Karolína 2007
25
DNC*
25
DNC
11
25
135
1330
28
1101-0485 Lokajíčková Kateřina 2009
24
26
DNC*
25
37
27
139
1266
29
1909-0080 Kučerová Michaela 2009
DNF*
27
23
DNS
21
28
148
1205
30
2001-0240 Ptáčková Markéta 2008
DNC*
28
27
DNC
34
34
172
1147
31
1305-0336 Bendová Emma 2006
29
30
DNC*
DNC
45
30
183
1090
32
2301-0220 Záhornatský Jan 2007
28
DNC*
DNC
DNC
28
31
185
1034
33
2201-0053 Kováč Richard 2008
DNC*
DNC
DNC
DNC
25
23
195
981
34
1705-0189 Šercl Ondřej 2009
DNC*
DNC
DNC
DNC
19
37
203
929
35
2419-0049 Novák Matěj 2005
DNF*
25
DNC
DNC
42
39
204
879
36
2201-0054 Kováč Vladimír 2010
DNC*
DNC
DNC
DNC
30
29
206
830
37
1302-0053 Szmaragowski Dominik 2008
DNC*
DNC
DNC
DNC
32
36
215
782
38
2201-0039 Krč Lukáš 2007
DNC*
DNC
DNC
DNC
23
DNC
219
736
39
1101-0478 Štolbová Ela 2008
DNC*
29
DNC
DNC
44
DNC
220
691
40
1302-0054 Szmaragowski David 2005
DNC*
DNC
DNC
DNC
40
35
222
647
41
2001-0231 Čížková Zuzana 2009
DNC*
DNC
DNC
DNC
38
38
223
604
42
1705-0188 Zima Daniel 2007
DNC*
DNC
DNC
DNC
39
40
226
562
43
2001-0230 Čížková Barbora 2008
DNC*
DNC
DNC
DNC
36
DNC
232
521
44
2101-0729 Beroun Daniel 2009
DNC*
DNC
DNC
DNC
41
DNC
237
481
45
2101-0742 Karas Filip 2009
DNC*
DNC
DNC
DNC
43
DNC
239
442
46
2101-0741 Hýžová Helena 2008
DNF*
DNS
DNS
DNC
DNS
DNC
245
404
46
1901-0481 Mareš Michael 2007
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
245
0
46
2101-0753 Hrubá Anna 2010
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
245
0
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0454 Žáček Jiří 1996
4*
1
3
2
2
3
4*
1
12
4989
2
1203-0364 Soukal Miloslav 1975
2
4*
1
3
1
4
5*
3
14
3784
3
2001-0154 Kafka Richard 1996
1
7*
2
1
5
DNF*
1
6
16
3080
4
2001-0155 Kafka Roman 1996
5
2
7*
7*
3
2
6
5
23
2580
5
1606-0264 Kršňák Jakub 1998
3
8*
4
6
4
6
8*
2
25
2193
6
2104-0073 Kubík Michal 1966
8*
3
5
5
7*
5
3
4
25
1876
7
1606-0265 Kršňák Jan 2002
6
5
9*
4
6
8*
2
7
30
1608
8
1213-0193 Mojdlová Kateřina 2001
7
6
6
8
12*
10
DNC*
8
45
1376
9
2104-0210 Kubík Martin 2003
9
13*
11*
10
10
1
7
9
46
1172
10
1213-0192 Mojdl Ondřej 2001
11*
10
10
11
8
9
9
13*
57
989
11
1215-0027 Kaiser Ondřej 2000
12*
12*
12
9
9
7
11
10
58
823
12
1202-0047 Konopáč Daniel 1974
10
9
8
13*
13*
11
12
11
61
672
13
1901-0392 Novohradský Filip 2001
13*
11
13*
12
11
12
10
12
68
533
14
1206-0338 Pačanda David 2004
DNF*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
14
89
404
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0653 Kališová Markéta 2004
1
2
2
1
DNC*
3*
2
1
9
2109
2
1130-0230 Paigerová Vanda 2003
2
1
3
OCS*
DNC*
1
1
2
10
1206
3
2116-0005 Halouzka Michal 2005
3*
3
1
2
DNC*
2
3
3
14
678
4
2101-0447 Hýža Vít 2005
4
4
4
3
DNC*
4
4
DNC*
23
303
5
2419-0059 Fanfrlová Eliška 2005
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
36
0
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0375 Pospíšil Martin 1964
2
3
2
3
3
18*
3
16
11515
2
1801-0167 Štěpánský Adam 2003
4
1
1
1
9
3
14*
19
9408
3
1609-0255 Nevelöš Adam 2004
7*
6
4
5
1
2
2
20
8176
4
2110-0172 Mikulec Martin 2001
1
2
8*
7
5
1
5
21
7301
5
2110-0182 Chalupníková Kristýna 2005
5
5
5
2
8*
5
4
26
6623
6
1130-0276 Švíková Kateřina 2001
6
4
6
4
2
7*
7
29
6068
7
1705-0090 Drda David 2005
3
9*
7
9
6
8
8
41
5600
8
1609-0256 Nevelöš Tibor 2006
15*
14
11
8
4
6
9
52
5194
9
2110-0194 Piňosová Kristýna 2005
9
11
10
12*
7
9
11
57
4836
10
1402-0384 Šplíchal Filip 2001
8
17*
15
10
11
17
1
62
4515
11
1609-0278 Říčanová Nicol 2006
17*
16
13
13
10
4
10
66
4226
12
2110-0185 Diviš Lukáš 2004
12
7
14
14
17*
10
13
70
3961
13
1705-0085 Sadílek Adam 2002
13
8
3
6
19
26*
21
70
3718
14
1607-0169 Parchomenko Ondřej 2003
16
15
9
11
UFD*
19
6
76
3493
15
2110-0191 Neckařová Martina 2003
10
12
17
16
12
13
18*
80
3283
16
1705-0086 Sadílková Nela 2006
14
18*
12
15
14
11
17
83
3087
17
1401-0459 Altmannová Kateřina 2004
11
13
18
DNF*
18
22
12
94
2902
18
2110-0178 Skřepek Šimon 2007
18
10
16
18
25*
25
20
107
2729
19
2110-0189 Samcová Klára 2005
22
22
28*
22
13
14
15
108
2564
20
1609-0301 Tlapák Vojtěch 2005
20
24*
21
21
16
12
22
112
2408
21
1609-0298 Rais Michal 2006
OCS*
23
22
20
15
15
19
114
2260
22
2110-0183 Komendová Kateřina 2005
21*
20
20
19
20
20
16
115
2119
23
1705-0074 Štěpánková Markéta 2006
19
19
19
17
21
24*
23
118
1983
24
1705-0169 Lojínová Alexandra 2007
23
21
24
24
23
21
25*
136
1854
25
2110-0173 Šeliga Teodor 2007
25
25
26*
26
24
16
24
140
1730
26
9999-0054 Kudláčková Zuzana Saxana 2006
29*
26
23
23
27
23
26
148
1611
27
1705-0182 Hasman Radim 2006
24
27
25
28
26
29*
27
157
1496
28
1609-0308 Tlapáková Zuzana 2007
26
29
31*
29
22
27
31
164
1385
29
1130-0573 Kuchař Jan 2005
27
30*
27
25
28
30
28
165
1279
30
2110-0184 Richterová Ludmila 2004
28
28
29*
27
29
28
29
169
1176
31
9999-0055 Hraníková Andrea 2006
31
DNC*
32
DNC
30
31
30
190
1076
32
2110-0186 Marek Filip 2006
30
31
30
DNC*
DNS
32
DNC
195
979
33
1402-0460 Loužek Štěpán 2008
DNC*
DNC
DNC
DNC
32
33
32
205
886
34
1609-0303 Kříž Jan 2008
DNC*
DNC
DNF
DNC
31
DNC
DNC
211
795
35
1705-0177 Drda Filip 2010
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
216
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ