Modrá stuha (dálkový závod)

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 182172
Datum 20.10.2018
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel TJ Lodní sporty Brno
Zúčastněné třídy RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,Q-1,Kaj-1,OT-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0729 Beroun Daniel 2009
1
1
946
2
2101-0757 Blatecká Veronika 2009
2
2
645
3
2101-0717 Chalupníková Klára 2008
3
3
469
4
2101-0742 Karas Filip 2009
4
4
344
5
2101-0751 Kouřil Vít 2006
5
5
247
6
2101-0740 Jahoda Štěpán 2008
6
6
168
7
2103-0901 Grabarczyková Anna 2008
7
7
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
8888-8888 Procházka Jan
1
1
1563
2
2101-0650 Ott Adam 2001
2
2
1262
2101-0710 Muzikář David 2003
2
1262
3
2101-0375 Pospíšil Martin 1964
3
3
1086
4
2103-0817 Škvařil Patrik 2001
4
4
961
7012-0029 Buchta Jan 1974
4
961
5
2101-0447 Hýža Vít 2005
5
5
864
6
2103-0664 Janča Jean-Baptiste 1996
6
6
785
7
2103-0547 Grabarczyk Darek 1977
7
7
718
8
2101-0699 Dvořák Filip 1999
8
8
660
9
8888-8889 Navrátil Martin
9
9
609
10
2103-0383 Janáček Petr 1975
10
10
563
11
2103-0908 Filip Miroslav 1959
11
11
522
12
2101-0258 Štěpán David 1957
12
12
484
13
2101-0442 Blatecký Patrik 1974
13
13
449
8888-8890 Blatecká Kateřina
13
449
14
2101-0722 Blatecký Martin 2007
14
14
417
2101-0473 Blatecký David 1978
14
417
15
2103-0235 Vaculka Zbyněk 1967
15
15
387
2103-0756 Vaculka Tomáš 1974
15
387
16
2103-0853 Bína Rudolf 2007
16
16
359
17
2103-0870 Krejčiřík Daniel 2006
17
17
333
2103-0888 Šmídmajer Lukáš 2006
17
333
2103-0902 Čoupek Ondřej 2004
17
333
18
2103-0868 Krejčiříková Karolína 2002
18
18
308
19
2103-0790 Huk Vítězslav 2001
19
19
285
20
2103-0795 Viščorová Nela 2006
20
20
262
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
20
262
21
2103-0914 Filip Martin 1989
21
21
241
22
2103-0886 Buchtová Agnes 2007
22
22
221
2103-0887 Buchtová Sarah 2007
22
221
23
2101-0733 Egerle Jan 1966
23
23
202
8888-8891 Egerlová Michaela
23
202
24
2103-0903 Vorel Petr 1986
24
24
183
8888-8892 Šmidtmajer Petr
24
183
25
2103-0912 Ostrý Dominik 2002
25
25
165
26
2103-0794 Viščor Dan 2004
26
26
148
2103-0796 Dadák Lukáš 2003
26
148
2103-0913 Šabatová Barbora 2003
26
148
2103-0747 Křiváková Magdalena 2003
26
148
27
2103-0857 Janáček Vojtěch 2005
27
27
132
2103-0824 Pešková Adéla 2003
27
132
2103-0852 Křenková Kristýna 2007
27
132
2103-0858 Schwanzer Albert 2006
27
132
2103-0854 Křenková Monika 2007
27
132
28
8888-8893 Bína Ruda
28
28
116
8888-8894 Bínová Věra
28
116
29
8888-8895 Zouhar Jan
29
29
101
8888-8896 Vyplašil Jan
29
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ